Kız arkadaşınızın yanınızda yediği yemek

fazla mı az mı olmalı, ne düşünüyorsunuz? Ben genelde kendimi kasmadan ne kadar yiyesim varsa yiyorum, erkek arkadaşımınkinden az veya onunkine denk oluyor genelde. Kimi kızlar erkeğin yanında fazla yemeyeyim narin görüneyim diye evde yiyip çıkıyor ya da aç bile olsa asgari miktarda yiyip bırakıyor. Sevgili olmadan önce aynı erkekle iskender yeme yarışı yapıp sevgili olunca iki lokma yemeyen arkadaşım var:)

Erkekler bu konuda ne düşünüyor, yediğimizde "oha be ne yedi" diye yediğimizden, ya da az yediğimizde yemediğimizden şikayet ediyor musunuz? Yoksa hiç takılmam, dikkat etmem, fark etmem bile mi diyorsunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Lokmalarını sayacak değilim yahu, isterse beni de yesin asdfghj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız arkadaşım çok yemek yemiyor maalesef ne kadar zorlasam da nafile. Yerse de kahvaltı etmeden buluşmuş oluyoruz öyle zar zor bir dürüm bitirebiliyor. Onun doğal olması için elimden gelen her şeyi yapıyorum şahsen :)

0|0
    0|0
  • koptum evde yemek yiyip çıkmak he ilk defa böyle birşey duyuyorum bende böle kuş gibi beslenen kızları hiç sevmem yesin yahu bunun ayıbımı olurmuş

0|0
    0|0
  • böyle şeyleri takma ne kadar canın istiyorsa o kadar ye.öyle şeyler aklıma bile gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...