Erkek arkadaşınız saçını boyama makyaj yapma diye ısrar etti ne yaparsınız?

Doğallıktan hoşlanan bir erkek arkadaşınız var ve bu konularda çok karışıyor makyaj yapmanızı saçınızı boyamanızı istemiyor ne yaparsanız.Siz de seviyorsunuz erkek arkadaşınızı

0|0
14|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• "Kımız da getireyim mi beyim?" diye sorarım. Arada bir bağ varken bile bunun uzlaşılabilir bir konu olduğunu düşünüyorum ki bağ da yokken bana böyle bir ket vurmasına izin vermem. Nasıl oturup kalkacağımı bildiğime itimadı yoksa, o ilişki zaten bir yerinden patlak verir. Bugün bunu talep eden yarın atıyorum "çalışmanı istemiyorum" der, normalde yaptığım başka bir şeye kısıtlama getirecektir. Kalsın. Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Benim kide ilkten bakimli severdi suslu puslu neyse bende severim

Sonra yapma istemiyorum dogal.ol.demeye basladi :)

Evde yapmiyorum eve disarda azda olsa yaparim buni oda bilir

Cok iamsrar ederse yapmam sacimi zaten onun icin boyattim surpriz di :)

0|0
    0|0
  • tabiki söylediklerine göre hareket etmeye çalışırım yani düşüncelerine saygı duyarım ama eğer ben makyajsız dışarı çıkınca kendimi rahatsız hissediyosam ya da moralim bozuk ve saçımı boyatmak istiyosam bunun beni daha çok mutlu ettiğini söylerim ve onun da düşümcelerime saygı duymasını beklerim

0|0
    0|0
  • Ben zaten abartı bir makyaj yapmıyorum ona da karışirsa dinlemem olur biter kendi kişisel tercihlerimede mi karistiricam.

0|0
    0|0
  • Yapmam sevmiyorum bu tür şeyleri

0|0
    0|0
  • He canım he. Kız bakımını yapmasın ortalıkta mal mal dolaşsın,

hurda falan mı bu? valla bir zaman sonra erkeklerden freni patlamış kamyon gibi kaçmazsa namerdim. :Dd

0|0
    0|0
  • dinlemem heralde ikna ederm bir şekilde çok makyaj yapmıyrm zaten saçımıda hiç boyatmadım öyle bir sorunumuz olmaz :)

0|0
    0|0
  • Benle tanistiginda da boyleydim . madem dogallik istedi neden beni secti ?

0|0
    0|0
  • tabikide beni nasl seviyosa oyle kalırm :]

0|0
    0|0
  • Yapmam zaten doğalım ben :)

0|0
    0|0
  • anlaşamadığım birini sevmem

0|0
    0|0
  • Benim kişisel bakımım kimseyi ilgilendirmez. İnsan kendini bakımlı gördüğünde özgüveni artar, daha mutlu hisseder. Karşımdaki de buna saygı göstermeli. Doğallık dediğimiz makyaj yapmamak, saç boyamamak değildir. Eğer kişi kendine yakışan bir saç rengi kullanıyor ve hafif tonlarda makyaj yapıyorsa kimseye bir zararı yok.

0|0
    0|0
  • zaten sadce kalem sürüorm bide dudak parlatıcı :) ama çok makyaj sevmeyi sevseydim kesnlikle dinlemezdm onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...