Çok çabuk vazgeçer misiniz? Yoksa peşinden koşar mısınız?

Sevdiğinizin peşinden koşar mısınz? mesela evet demesi için ya da ayrılmaması için? Çok çabuk vazgeçer misiniz? Yoksa peşinden koşar mısınız

• Çok çabuk vazgeçerim
    12% (8)22% (11)17% (19)Oy Ver
  • Asla vazgeçmem daima koşarım
    22% (14)14% (7)19% (21)Oy Ver
  • Adamına göre değişir ( burada kız erkek farketmez :) )
    61% (39)53% (26)58% (65)Oy Ver
  • Diğer( Belirtiniz)...
    5% (3)11% (5)6% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|36

En İyi Kız Görüşü

• Peşinden koşar geçerim onu :D şaka bir yana eğer değer verdiğim biriyse sonuna kadar peşinde olurum ama eğer değersizse zaten hayatımda bile bulundurmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Sevdiysem bunu belirtirim 1 kez hayir derse biter benim icin soz agizdan cikar yalan olmaz sevgide heleki yuregini sana acana hayir dedinmi o yurek hanceri yer o yarayla kosmak hanceri sokana yalvarmak yarayi derinlestirir ve kendi sonrada olsa evet diyecegine sen kosucan sonra keyfi gelcek evet dicek eskidendi o simdi 1 gonul esi bulamadan bekar yasayan ya da bekar kalmamak icin evlenen var sen bulupta hayir deyipte tasmasini ipten ayirip uzaklasip pesinden gonul sahibi olan senin kosturtacan sevenini sonra tamam deyip ipi tasmasina takacan vayy hayat o kadar uzunmu sevdigini bulmak kosturtturmak kolaymi cocuk oyuncagimi oldu sevgi vayy...

0|0
    0|0
  • Seviyorsan ömrünü adamayı kabul etmişsin demektir Ömrüm boyuca yanında olmak onun için herşeyi yapmaya hazır olmaktır sevmek. Vazgeçer misin ısmı yanlış çünkü seven asla vazgeçmez gönül eğlendiriyordur yenisini bulmuşsa vazgeçer tabiki. Ama sevgi asaletin kalbe naklediler kan pıhtısıdır.

0|0
    0|0
  • vazgeçmek dünyanın en kolay işi. haddinden fazla sorumluluktan uzak, çocukça.

kesinlikle savaş boyalarımı sürer, vazgeçmem. ama bu sadece ilişkiye başlarken. eğer zat-ı şahaneleri benden ayrılmak istiyorsa ortada bir yanlış anlama yoksa keyfi bilir.

onsuz da yaşayabileceğimi gösteririm.

1|0
    0|0
  • Belli bir yere kadar koşarım. elimden gelen herşeyi yaparım baktım nuh diyor peygamber demiyor. Yapılacak birşey kalmaz geriye vazgeçmekten başka.. çok fazla havaya sokmakta olmaz açıkçası..

0|0
    0|0
  • Sevdiysem,gönlümü ona kaptırdıysam engel yoktur bana.Peşinden,durmadan,yılmadan koşarım vazgeçmem asla.

1|0
    0|0
  • Evet demesi için koşarım, her türlü yolu denerim. Genelde nefret ettiği kişi olurum :) Ama ayrılmaması için uğraşmam

0|0
    0|0
    • hımm :) bende 1 kişi için uğraştım baya ama olmadı giden yine gidiyor durduramıyorsun malesef

• bu saatten sonra dönse ne olacak ki?

• Sorunda o ya zaten.

• Valla koç burcu olmamdan dolayı galiba sevdiğim hiç bir kız vazgeçilmez değildir.Çok çabuk ve anında bırakabilirim.Peşinden koşarım elbet ama ona prensesmiş muhtaçmışım gibi davranmam dengeyi ayarlarım.

0|0
    0|0
  • C: Adamına göre değişir ( burada kız erkek farketmez :) )

Yine aynı cevap diyorum ama cidden öyle , kalpten silinenler var bir de asla silenemeyenler :)

0|0
    0|0
  • En başında pes ederim.

0|0
    0|0
  • Deger veriyosam son ana kadar kosarim

1|0
    0|0
  • kendimce doğru zamanı belirler ve bir defaya mahsus GİTME!derdim genellikle giderlerdi.Ben bir lafı bir kere söylerim.Gitmeyecek olan anlar ve gitmez ya da kısa sürede geri döner.Ya da dönmez...

0|0
    0|0
  • Kisiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Sevip o ilişkiye emek verdiysem kolay vazgeçmem, ama emek verilmemiş bir ilişki için de mucadele etmem.

0|0
    0|0
  • Kimsenin peşinden koşmam koştururum daha beter hayat bunu öğretti hemende vazgeçerim , en yakınım da olsa , düşenede bir tekme vururum git düşün artık ;

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir

0|0
    0|0
  • sevmek ölmektir, vazgeçilirmi

0|0
    0|0
  • bı dk durmam o kadar kız varken nıye bırıyle uğraşıyım gelırse benımdır gelmezse hayat çok kısa yaşamak lazım

0|0
    0|0
  • Kolay sevmem kolayda kaybetmek istemem haliyle

0|0
    0|0
  • sorun ve soru detayındaki davranışları sergileyen herkes salaktır gözümde ^_^

karşılıklı sevgiden başkasına sevgi demem, bencilliktir onun adı ^_^

0|0
    0|0
  • Asla vazgeçmem daima koşarım

0|0
    0|1
  • senin için savaşırdım da verimsiz toprakları fethetmeye gerek yok

kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Hak edene canım feda :)

1|0
    0|0
  • Koştukta ne oldu köpek gibi süründürüldüm dersimide aldım bundan sonra zaten ona göre yaşayacağım

0|0
    0|0
  • bugünden yarına değilde yarından bugüne değilde çabuk çabuk çabuk çabuk

0|0
    0|0
  • beni vazgeçirirse bilemem normalde çabuk vazgeçmem :)

0|0
    0|0
  • çok çabuk vazgeçerim

0|0
    0|0
  • kıza göre değişir

0|0
    0|0
  • Zor Olduğu için sevmisimdir peşinden kosturmayan kızdan sıkılırm ne kadar zor o kadar iyi.

0|0
    0|1
  • emek ve zaman harcayan insan kolay kolay vazgeçemez

0|0
    0|0
  • koşan elini kaçan kovalayanı züker... hayat tecrübesidir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 25

• Peşinden giderim konuşmak için ama eğer beni duymayı bırakırsa sadece kendini dinlerse aklı başına geldiğinde ben orda olmam bitmiştir benim için

1|0
    0|0
  • Peşinden koşmak değil,ama hayatıma biri girdiyse asla kolay cıkamaz eğer kiiiiii çıkarırsam birdaha asla selamını bile almam.

0|0
    0|0
  • Aslinda c olarak isaretledim ama.ben sevdigim adamin pesinden giderim eger haksizsam sonuna kadar giderim.oda kiyamaz affeder mutlaka...ama eger hakli olan bensem hatasini anlamasi icin bir kac saat sessizlige bürünürüm..aramam sormam.eger ayni evde küstüysek odadan cikmam.yanina gitmem..oda gururundan adım atmaz haksiz oldugu halde bilirim..bu kez dikkatinj cekicek bir mesaj patlatirim.."sen nasil adamsin, hic utanmiyosun dimi, hem suçlu hem güçlüsün, kırdıgin kalbi onarmayi bilmiyosan , üzdüğün insan tarafindan üzülünce anlarsn beni filan..bole bomba etkisi yaratcak mesaj yazarim.oda hadi gelde yemek söliyelim karnım acikti gibi odun bir cevap verir utanmaz...bilirim:)))

0|0
    0|0
  • Deger veriyorsam kolay birakmam baktim olmuyor yol veririm

0|0
    0|0
  • Ben çabuk vazgeçerim kimsenin peşinden koşmadım

0|0
    0|0
  • bana davranış şekline baglı eger bana kaba ve kötü davranıyorsa hiç ugraşmadan vazgeçerim ama eger herşeye ragmen bana karşı iyi ise asla vazgeçmem o kişiden.

1|0
    0|0
  • asla vazgecmem benım olana kadar

0|1
    0|0
  • Normalde vazgecerim kendimi zorlamam

Ama.soz.konusu sevdicegimse zorlarim vazgecmem :)

0|0
    0|0
  • Sevildiğimi hissediyorsam mücadele ederim bir süre ama eğer kendimi değersiz hissedersem istenmediğimi hissedersem çabuk vazgeçerim

0|0
    0|1
  • değer veriyosam biraz mucadele olmuyosa zorlamam by derm

0|0
    0|0
  • değmediği için pes. defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • Koşmak mı? asla.Olmuyorsa olmuyordur uzatmanın bir gereği yok bence. Yalnız olursa da iyi olur sanırıım :D

0|0
    0|0
  • Umudumu kaybetmedigim surece savaşırım ;)

1|0
    0|0
  • Çok çabuk vazgeçerim

0|0
    0|0
  • seviyorsak birbirimizi vazgeçmem pek olay galiba. ayrıca adamına göre de değişir yani.

0|0
    0|0
  • Adamına göre.

0|0
    0|0
  • Çabuk vazgeçiyorum ben ya uzun süre bağlı kalamıyorum aynı kişiye

0|0
    0|0
  • çok çabuk vazgeçerim ..

0|0
    0|0
    • bu değer vermediğim kişilerde olabiliyor bende ya da bıkmışsam artık pes ederim vazgeçerim hemen

• bendede öyle çabuk sıkılırım

birde bazı kişiler dışardan çok gösterişli gözüküyo ama tanıdıkça ne kadar kofti olduğunu anlıyosun soğuyosun

birde gururum çok çabuk kırılır çabuk hayalkırıklığına uğruyorum o yüzden bişeyin üzerine fazla gidemem :D

• bende tam tersi inat gibi çok giderim ama bir vazgeçersem karşıdaki kişi peşimden koşar nasıl bir saçmalık anlamadım hala :D

• çabuk vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Ne ile ilgili olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • cabuk vazgecerim

0|0
    0|0
  • Bu hayatta vazgeçilmez hiçbir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimle temmuzda ayrilmistik 9.ayimizda ve cok inatti buarada asketdeydi yalvardim agladm sizladin yokk herkesede barsmam diyodu neler neler yaptimne kufurler saydirdi ve geldi 5 ay sonra ben gene mesjlr atiyodm oda benim haakkmda cok yakn oldgu brine seviyorum demis gldikten 2 hafta snra onun ustrgyle bulustuk baristik ve bu ayin donunda nisanimiz varr bence ne olursa olsun koş(aldatmak-kullanmak haric)

0|0
    0|0
  • ben diğere basacaktım yanlışlıkla adamına göreye basmışım onu sayma kızlardan bir eksi düşün. ben kendim hemen vazgeçmem elimden geleni yaparım baktım olmuyor vazgeçmek için çabalarım ama onu da beceremem. :(

0|0
    0|0
    • yok ya yanlış işaretlememişim :D

• doğrumu yani :)) adamına göre mi :)

Yükleniyor...