Gizli numaradan arayan kişinin numarasını nasıl öğrenebilirim? Ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar biri beni gizli numaradan arıyo bir iki kişiden şüpheleniyorum. beni arayanın numarasını nasıl öğrenebilirim ? ne yapmalıyım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenemezsin gizli numaralara kapat

1|0
    0|0
    • haklısın şikayet etsem . bana o kdar rahatsız oluyorsan gizli numaralara kapat derler. ben sadece kim olduğunu öğrenmek istiyordum ama mümkün değil anladığım

• evet değil malasef

Erkekler Ne Diyor 11

• Öğrenemen.

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin bir yolu yok, anca mahkeme kararı ile olur o da uzun iş..

0|0
    0|0
  • Savcılığa başvurcan

0|0
    0|0
    • bazıları önemli bir konu olmadığı için dikkate almazlar dedi . snce ?

• yok tehdit edilmiyorum konuşmuyor sadece sesimi dinliyo

• Güzel bir dilekçe doldurursan o zaman olur. Aradığında sessizliği beni ürpertiyo bu şahıs yüzünden sokaağa rahat çıkamıyorum psikolojik tedavi görmeye başladım vs. dersen olur

• #253# yap gizliye kapat kimse seni gizli numaradan ariyamaz ;)

*253# eski haline getiriri

0|0
    0|0
  • Müşteri hizmetlerini ara numaranı özel numaralara aramaya kapattır.Arayanda artık yiyorsa açık numaradan arar

0|0
    0|0
  • gizli aramalara kapat telefonunu sonra o kişi mutlaka kafayı yiyip kendi numarasından arıyacaktır

0|0
    0|0
  • Gizli numaralar kapat

1|0
    0|0
  • çok uzun iş ya onu konuşmasını bekle söylemesini yani ya da kapat gizli aramaya :D

0|0
    0|0
  • en basidi gizli noyu engelle karşı taraf insafa gelir nosunu açar öyle arar ..

0|0
    0|0
  • rahatsız ediyor diye şikayet edersen öğrenebilrsin ancak başka türlü öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • Gizliye kapat o zaman normal yoldan arar. Bunu da mı biz söyleyelim değişik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok öyle bir dünya. Anca dava açarsan bilmem ne. Onunla da büyük bir olay olmadan uğraşmazlar.

0|0
    0|0
    • beni tehdit falan etmiyo konuşmuyo. sesimi dinliyo. savcılığa şikaayet etsem sonuç veriri mi? sonuç verme süreci uzun ve zahmetli mi olur?

• Özel numaraya kapat o zaman? Ses dinlemekten hiçbir şey olmaz.

• kapattırım da ben kim olduğunu öğrenmek istiyorum ?

• öğrenmen mumkun değil bacım

0|0
    0|0
Yükleniyor...