Aranız bozuk olsa bile arkadaşınızın doğum gününü kutlar mısınız?

4 saat önce falan kavga ettik biraz sonra doğum günü ondan hoşlanıyorum ama çok kaba bazı lafları kırıcı ben konuşmayalım dedim şimdi doğum gününü kutlarsam tükürdüğümü yalamışmı olurum?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaptığına bağlı,kafamı çok bozduysa silerim bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen üzül dükten sonra okadar önemi yok doğum günüymüş değilmiş bence senin için doğru olan neyse onu yap

0|0
    0|0
  • Bence Kutlama Tükürdüğünü Yalamak Degilde. Eger Kutlarsanız Barışırsınız Ama Yaptıgı Hatayı Yine Tekrarlar Nasılsa Barışıyor Diye :) Uzun Süre Konuşmazsanızda Ara Soğur Eskisi Gibi Olamazsınız :) Karar Senin :) Yerinde Olsam Kutlamazdım

0|0
    0|0
  • Tükürdüğünü değil kustuğunu yalarsın... kavganızdaki laflarınızada bağlı çok kırıcı rencide ediciyse s*ktir ederim zaman herşeyin ilacıdır.

0|0
    0|0
  • sana karşı kırıcıysa kutlama sakın. hatta mümkünse ondan uzak dur, sen geri adım attıkça altta kalırsın. onun yazmasını bekle, hiç yazmazsa boşver gitsin

0|0
    0|0
  • Belki de doğum günü onun için çok özel bir gün. Kutlamalisin bence..

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kaba ve kırıcı olacak o sevgilin iki gözümdür selamımı sölersin ,

0|0
    0|0
  • hayır kutlamam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben, tartışmışsam ve beni kırmışsa doğum gününü kutlamam.

Zaten değer vermeyip beni kırdığına göre, doğum gününü kutlasam da pek makbule geçeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kırıcılığı yaptığım hatalarımdan döndürmek için mi yoksa eskiliklerimi arayıp yüzüme vurmak mı.

Böyleyse kutlamam.

0|0
    0|0
  • Ölsem yine de kutlamam.

Benle arası bozuk olan herkesin canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • Aranız bozuk olmadan önceki arkadaşlığınızın derecesine bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...