Ne gelsin ne gitsin? Neyin sabırsızlığındasın ahali?

Lojistik firmalarında çalışan kadınları ayrı bir noktaya koyduğumuz şu günlerde içmekte olduğum kolamın şişesinin etiketinde yazan Kayra isminin altına düşülmüş "ile paylaşmak için" yazısına takılıp acaba bu Coca Cola bana alttan alttan "Al Kinyas'ını yanına; düş yollara." mesajını mı aşılamaya çalışıyor diye öylesine iç geçirirken, yine garip hayallerde sabırsızlığın arefesindeyim ahali.

Aşık ozanların takıldığı kahvede "Sen de özlüyor musun?" diye soran adama "La, bi' git." demek istediğim ikindi vakti geliyor aklıma ahali.

Kuşburnu güzeldi en azından. Yine de içimdeki bazı merak duygularını kesmeye yeterli değildi.

Anlam buldunuz ya da zorla anlam yüklediniz hayata. Bünye anlam kabul etmiyor ki yollardan başka duru yer bulsun bu adam.

Nörüyonuz? Neyin sabırsızlığını yaşıyorsunuz?

Gizliye de açayım da çemkirmek isteyen varsa kendine yer tutsun.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Gizliden az çemkireyim dedim beceremedim.

O değil de coca colayı kutuların üstüne benim adımı yazmadığı için kınıyorum.Hiç kola içmeyen ben adımı bulsam içecem yeminle.

Sabırsızlığım da tamamen bebişlerimle karşılaşma anımızdan ibaret efenim.

1|0
    0|0
    • "Abi adını söyle, sana kola ayırayım." diyen esnafım var :)

• Sizin mahalleye yerleşesim geldi :)))

• aman diyeyim, eski esnafı iyi ama şimdikiler cinayet sebebi :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Lojistikle alakalı bir firmada çalıştığım dönemde kendimden bile soğur hale gelmiş bir insan olarak. Bir an önce 9 aylık bekleme süremin dolmasının sabırsızlığındayım. Hoş 7 ay kalmış olsa bile yine de 7 ay 7 aydır.

0|0
    0|0
    • Lojistik temsilcileri bildiğin daş.

• Seninki ağır abiler, ablalar kurumu olmuş :)

• Sanırım biraz :D

• Öncelikle lojistik kelimesini görmem okumama sebep oldu çünkü lojistik okumayı düşünüyorum hiç yoktan iyidir diyerekten

Hiç kendi adımın yazdığı kola içmedim alan olmadı bende almadım.Nerden çıkardılarsa bunu :/ Geçen komşunun çocuğu yerde bulmuş getirdi verdi elime ismimin yazdığı kola şişesi kağıdını çoooh yalnızım D:

0|0
    0|0
  • Gece gece beyin error ne dıyorduk burada

0|1
    0|0
  • mutluluk gelsin dertler gitsin

0|0
    0|0
  • Bazen kusuyorum ben.

0|0
    0|0
  • Cevap vermek istediğim bir soru ama ne yazacağımı bilemedim en iyisi bir sigara yakmak.

0|0
    0|0
  • İstiyorum ki okulum bitsin, mesleğe atılayım, insanlara yardım edeyim, bir bir hayallerim gerçekleşsin, ben de bir rahatlayayım. Fakat ''görev bilinciyle yaşamak'' oluyor böyle düşününce. Hepsi bitince ne olacak? Yenisini bulurum gerçi ama keyfi çıkarılamıyor o anın. O yüzden sabırsızlık yapmadan öğrenme sürecinin tadını çıkarmak daha iyi olur diye düşünmüştüm, bir yıl kadar önce.

0|0
    0|0
    • *öğrenme süreci ve yaşama süreci

• O da doğru.

Sağlam kitaptır.

• Teşekkürler o halde.

Erkekler Ne Diyor 5

• poll lojistikteki kıvırcık esmer hatunları bana ayarla :/

iyi anlaşırız hem iş konuşuruz

hem

neyse sddsds :D

0|0
    0|0
    • bi' dur la, konuya odaklan sfsfsd

• Sabırsızlanacak kadar çok istediğim bir şey yok henüz :)

0|0
    0|0
  • Her şey olması gerektiği gibi gidiyor. Saat bile pili bitince duruyor, zamansa hiç durmadan tüm enerjisiyle akıp gitmeye devam ediyor (: yani her şey olması gerektiği gibi..

0|0
    0|0
  • Error 404

0|0
    0|0
  • eski sevgilim bir iki ay daha gelip gitsin bana. tadı damağımda kaldı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...