Hafta sonu Mancini gider mi ?

Hafta sonu

Fenerbahçe kazanırsa

Mancini gider mi ?

• Gider
    0% (0)27% (3)21% (3)Oy Ver
  • Gitmez
    100% (3)55% (6)64% (9)Oy Ver
  • Sezon sonunda gider
    0% (0)18% (2)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Hayır zaten kalması gerek diye düşünüyorum adamın tek isteği zaman gelecek sene kalırsa bence çok iyi işler çıkarırız kendisiyle.Ben Mancini'nin çok iyi bir teknik adam olduğunu düşünüyorum ama bu sezon çok çok hata yaptı.Ziraat Türkiye kupasını alıp Fenerbahçe'yi de kesinlikle yeneceğiz.Bu hedefler çok önemli bunlardan sonra biraz olsun Mancini de takım da taraftarın gözünde yeniden yükselecek.Haydi Aslanlarım!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmez bence, şampiyonlar liginde yenilirken gösterdiği rahatlığa bakarsak yenilginin onu etkileyeceğini sanmam.

0|1
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi takımını ne hallere soktu ... Zahmet olacak ama gitsin .

0|1
    0|0
  • maalesef gitmez

0|0
    0|0
  • Fenerbahcem kazanirsa degil kazanacak. Bunu demeye geldim geri kalaniyla ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Fenerbahçenin olası bir galibiyetinde Mancini gidecekse 10 fark atsa da gam yemem.

Mancinin gitmesi elbette problemi çözmeyecek, en azından yeni fırsat kapıları açacak teknik açıdan. Adamın teknik bilgisine filan lafım yok ama bu kadar vurdumduymaz olmamalı, gelecek sezonu var daha bu işin.

Ki Ben her sonuçta Mancinin gideceğini düşünmüyorum, bir sene daha kredisi var Mancinin, malum planları o doğrultuda işliyor.

cut.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçı kaybedilirse yönetim, teknik heyet ve futbolcular üzerinde baskı daha da büyüyecektir. Şu anda zaten olan oldu, Fenerbahçe şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Galatasaray sezon sonuna kadar Mancini ile devam eder.

Bir de şu var, bu derbi de Fenerbahçe favori gözükse de taraftarın öfkesini azaltmak için Galatasaray bu maçı alacaktır ya da en kötüsü kaybetmeyecetir.

0|0
    0|0
  • gitmez.. galatasaray adamın umurunda mı sanki istifa etsin? adam para kazanmaya gelmiş ve istifa ederse kontrattaki feshetme tazminatını alamadan gider ama klüp başkanı kontratı feshedip kovarsa 5-6 trilyon koyar cebine paşalar gibi italya'ya döner.. ama galatasaray bu hafta yenilirse artık taraftar başkanın anasına avradına söver harbi

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok ama hadi oldu diyelim yinede gitmez

0|0
    0|0
  • gitmez kolaymı öyle dünyanın parası veriliyo veya tazminat dünyanın parası

0|0
    0|0
  • Bence direk ölsün hatta ölürken burak ve drogbyıda yanına alsın gerçekten bak takımım nasıl kendine geliyo görürsünüz.

0|0
    0|0
  • Gitmez .

0|0
    0|0
  • inşallah gider

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanırsa derken ? siz buna ihtimal olarak mı bakıyorsunuz ?

0|1
    0|0
  • bu MALçinin ne yapacağını kestiremiyoruz bir 6 atıyo sonrakı hafta gol çıkartamıyoruz korkuyorum ki fenerede fark atıcak başımıza bela olucak :(

0|0
    0|0
  • Gitsin bir zahmet :)

0|0
    0|0
  • PSG - Chelsea maçını dinliyorum gözlerim kapalı

0|0
    0|0
  • zaten yenicekte mancini tazminatı almadan biyere gitmez

0|0
    0|0
  • Sadece mancinimi buna yönetimde dahil

0|0
    0|0
  • Giderse 27 milyon euro alacak büyük kazık .

0|0
    0|0
  • Sezon sonunda gider

0|0
    0|0
  • Gidebilir bence

0|0
    0|0
  • hıncal uluçu sevmem ama çok doğru demiş Fenerbahçe bilerek yenilsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...