Muhabbet kuşlarını severmisiniz

evimde bir tane muhabbet kuşu var ve o kadar geveze ki anlatamam cips yeriz ister çay içeriz ister müzik açarım oda müziğe eşlik eder sinirlenir bizimle çeneleşir yani bildiğin biz oldu peki sizler muhabbet kuşlarını severimsiniz link

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

• ben kuşları çok severim kuşum erkek çok sevimli gövdesi mavi kafası sarı olanlardan whistle tel sesini taklit ediyor cici kuş babacık aşkım diyor çok da uslu bir kuş çayım la da bir derdi var klavyemde de beni rahat bırakmaz tel çok sever yanına yeni dişi kuş aldım onu bir türlü eğitemedim ama hatun çok şanslı aşkım aşkım diye seven erkeği var :)

0|0
    0|0
    • benim mubişim bir tuhaf ötüşü var o ötüşü yaptığında başımı döndürüyor ama gerçekten farklı bir ötüşü var o şekilde öttüğünde başım gidip geliyor resmen

• renkleri de çok güzel maşallah sinirlenmeleri de çok tatlı oluyor :) hayırlı geceler

• aynen :) size de hayırlı geceler

Kızlar Ne Diyor 18

• Kuş değil de kapluşum var 2 tane, ellerimle beslerim evde dolaştırırım. Çok severim kerataları. Kapluş dediysem de ufak değil baya caretta gibi oldu mübarekler.

1|0
    0|0
    • bende de var kaplumbağa bir tane adı haydut yazın aldık babam sineklikle öldürdüğü sinekleri atıyor oda afiyetle bir güzel yiyor kerata

• benim vardi bir tane adi fistikdi. can fistigi rengindendi, herseyi ögrettim ona, ele gelmezdi, ilgilendim sabirla, omzuma konardi odaya girdigimde, odadan ciktigimda ciyak ciyak bagirirdi.beatbox ögretiyordum, dudagima kadar gelirdi ozaman. parmagimi uzatirdim uzakdan ucardi parmagima gördügünde, ah aaahh neydi o günler ;D

0|0
    0|0
  • Evet 2 tane var biri sarı bir mavi.

1|0
    0|0
  • 2yıl baktım en sonunda kaçtı ve günlerce sokak sokak dolaşıp sormadığım ev kalmamıştı :(( uzun süre ağlamıştım çocukluk işte ,hoş geçen aylarda sattığım timsahım içinde baya ağlamıştım :(( hayvan falan bakmıyacağım bundan sonra hep ağlıyorum gidince

1|0
    0|0
  • 9 aylık var benimde gecenlerde ilgilenemedim die depresyona girmiş kıyamam düzelttik ama arayı aşk yaşıyoruz bu aralar omzumdan inmiyor yaramaz. bizimkide herseyi yiyor yahu bugün pişmaniye bile yedi cok hisli hayvanlardır pek severim :))

0|0
    0|0
  • ailemle yaşıyor bizimki de ismi Cookie 4 yaşında çok konuşur çok öper çok yer :))) seçimlere gittiğimde gördüm beni çok özlemişti çok seviyorum onu ^^

0|0
    0|0
  • evet parmağımda omzumda dururdu hep, dudagımdan öperdi beni muhabbet kuşum ama öldü :((((

0|0
    0|0
  • önceden vardı. en az 10 tane beslemişimdir. en sonki kuşum ölünce daha beslemedim..

0|0
    0|0
  • En son "pıtırcıık hadi gidiyoruz koş koş koş" diye tepemde zırıldanınca sinirlenip kovaladım.

Çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmek ne kelime aşkım o benim ya yalnızlığımda mutluluk kaynağım çok seviyorum limonumu :)

0|1
    0|0
  • onların olması gerektiği yer doğa renkleri güzel diye bir kafes içinde tek başlarına kalmasını üzücü bir durum olarak görüyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • bizim i*ne kuş kapı zilini birebir taklit ediyordu. öldükten sonra kapı mı çalmaz oldu ne :/

0|0
    0|0
  • bende 2 tane vardı birini öldürdüm diğeri kaçtı hiç konuşamıyorlardı of sdfghj

0|0
    0|0
  • Kuş çok tatlıymış ben severim limon sarısı kuşum vardı öldü :(

0|0
    0|0
  • offf ısırırım onu ya. sevilmez mi? bende de var bıcırdıyor şuan :(

0|0
    0|0
  • kardeşimn evinde var 1 tane durmakszn ötüyor bigün camı açıp salıcm adiyi kurtulcm :)

0|0
    0|0
  • Uzaktan çok tatlılar da ben kustan korkuyorum ya :( köpekten korkmam en büyük hayalim bir köpek ve at sahibi olmak ama kustan korkuyorum ışte :(

0|0
    0|0
  • kuş sevmem kedi köpek tercihimdir

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İ love this animals

0|0
    0|0
  • ben hayvanları severim ama kuşları bir sevemedim evde de asla besleyeceğimi düşünmüyorum

bir ara taşınmıştık amcamın evinde kalıyorduk evin tadilatı bitsin diye..onunda kuşu vardı..aq kuşu az daha gece öldürecektim..sesinden fenalık geldi bana.o da muhabbet kuşuydu sanırsam..

ben bu kuşları sevemediM::D

0|0
    0|0
  • benim ki tavuk döner yemese anlaşıcaz ama atalarını yediğini bir türlü anlatamadım endisine bide makarna yı şekerli seviyo. muhabbet kuşumu çok seviyorum aldığım en güzel şey.

0|0
    0|0
  • bendede ikitane var sıpalar rahat durmuyolar :D kafama konuyolar :D arasıra stop yapamayıp çartptıkları oluyor odamdaki biblo desen zaten kemirilmekten bir haller oldu :D kola falanda içiyor kerata :D karpuzu kavunu çok severler :D geçen yaz yerken onlarada veriyrdum bir parça bu yıl çıktığını gördüğümde parasına hiç bakmadan aldım :D

0|0
    0|0
  • bende de hint bülbülleri var seslerine zamanla alıstım bana göre allahın yarattıgı tüm canlıların kendince bir güzelligi var

0|0
    0|0
  • annemler kuşu çocuk sever gibi seviyor :D senin kuş bizim kuşun ruh ikizi heralde gel everelim şunları ashdjs

0|0
    0|0
  • Hiç yemedim. Ama tadı güzel diyolla...

0|0
    0|0
  • 2 tanede ben besliyorum gerçekten çok güzel kuşlar :)

1|0
    0|0
  • kendi yediğin içtiğin şeyleri kuşla paylaşma. ömrünü kısaltırsın

0|0
    0|0
    • vermesem deli oluyor ve sinirleniyor

• onların yiyebileceği meyva sebzelerin listesini çıkar ve taze bir şekilde ikram et. çocuğunu uyuşturucuya alıştırsan ve vermesen deli olur sinirlenir.

• şuanda bana bakıyor misket efendi üzerimi ört te uyuyayım diye

• Severim 2 çift vardı evimde. Dün tek çifte indirdim :)

0|0
    0|0
  • Yok,benim öldüresim geliyor sesleri çok gıcık bence

0|0
    3|2
  • aga benim var 2 tane

disi ve erkek

erkek olan dişiyi sıkıstıyıor suanda

cok kötü seyler oluyor cook .d

0|0
    1|0
Yükleniyor...