Eğer galatasaray arenada fenerbahçeyi yenemezse hesabımı kapatırım cidden bu kadar net idaaya giren var mı?

yalnız 8 level altı kabul değil fenerbahçelilerden net cevap almak isterim doğrusu özellikle fener fark atar diyenler için bu kadar eminseniz geliniiz

Güncellemeler:
8 level ve üstünden hiç bir fenerliyi idaada göremedim kusura bakmayın bu iş kapandı amacım idaa tek taraflı olmaz
yns1453 hesabını kapattı kendisine sözünün eri olduğu için teşekkür ediyorum

0|1
8|31

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Galatasaray gerek deplasmanda, Gerek evinde oynadığı maçlarda hangi takım olursa olsun galibiyet çıkarabilecek kalitede bir takım ve kadroya sahip.

Fenerbahçe maçı maalesef kadronun bugünki görüntüsünden dolayı iç açıcı değil. Özellikle taraftar gergin en büyük tereddütüm orada umarım rehavete kapılmazlar ve psikolojik kriz yetmiyormuş gibi tribün krizi ile karşı karşıya kalmayız.

Muhtemelen ilk 45 dakikadan sonra Allah ne verdiyse saldırın diyecektir Mancini. Biliyorsunuz, bütün maçlarda aynı şeyi yaptı ve genelde yaptığı öne doğru uzun şişirme toplar, kaçı artık kaleye sürülürse ve hangi pozisyondan net sonuç gelirse, olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok hesabı.

Galatasaray bu maçı kazanır fakat oyuncular sahaya nasıl çıkacak, nasıl bir oyun sergileyecek ve kurgumuz ne kadar taktiksel açıdan iyi olacak, belirleyici etkenler bunlar.

Oynayan bir Galatasaray bu maçı alır. İstemek yetmez.

cut.

0|0
    0|0
  • Söyle hangi sitenin ajanısın bu kadar basit bir konuyla üyelerin bir kısmını kendi istekleriyle del edemeyeceksin :) iddaa edecek kadar olgunluk dışı davranmamanızı öneririm geleceği kimse bilemez bilipte ne edilirki herşey yerinde zamanında görülüp yaşanır bekleyip görmek gerek.

0|0
    0|0
  • Onlar sadece kuş gibi öter icraata gelince sessiz kalırlar Arenada Galatasaray eze eze kazanacaktır

2|0
    0|4
    • hepsi korkak tavuk kimse idaaya girmedi 1-2 kişi hariç onlar da feyk hesap

• hesabım feyk falan değil girerim diyosun sesini çakarmıyorsun kuşu aslanı göreceğiz dostum biz rahatız yukarı bak ben iddiamı koydum :)

• bu kadar güveniyorsun ben kabul ediyorum süslüş :)

1|0
    0|0
  • Bence berabere

1|0
    0|0
    • Farkettimde sen ne zaman berabere desen kesin fener kazanıyor sen her zaman berabere de :)

• yokya gözdağı vermek için açmış soruyu giremiyor iddaya :)

• soruyu güncellemesi gerekmezmi iddaya girdik diye .

• sadece bu hesabını mı yoksa hepsini birden mi:))

1|4
    3|1
  • senin gibi gsliye ihtiyacımız var burada ama cok tereddütteyim bizde derbi ruhu yok ne anlarlar fb deribisinden

0|0
    0|0
  • Aha da girdim

0|0
    0|0
  • duydunuzmu ruhsuzlar,boylesını hakedıyormusunuz?

helal olsun süslü,aslanın has'ısın:)

1|0
    0|3
  • Ben bir Galatasaraylı olarak bu fener maçlarından korkarım. Çünkü Fener çok şansla aldığı maçlar var.

0|0
    0|0
    • Bütün fenerli arkadaşlara geçmiş olsun diyemiyorum. 1-0 azda olsa tekrarın dilerim

• Bende galatasaraylıyım doğrusu pek ümidim yok ama en azından yenilmesek,zaten yenilirsek o 52bin kişi fenerlileride galatasaylı oyuncuları da öldürür heralde

0|0
    0|0
    • benim çok ümidim var özellikle burak konusunda

• benim özellikle de ondan yana ümidim yok..drogba zaten bitmiş ayakta duracak hali yok futbolu bırakma zamanı gelmiş..Burak bence büyük takım oyuncusu değil bazen başarılı olduğu oluyor ama çok istikrarsız..bu takıma iki tane üst düzey forvet lazım..bir stoper,bir sağ bek ve orta sahanın iki kanadına da oyuncu şart o hajroviç ontivero falan kaldıramaz galatasarayı onlar tam gençlerrbirliği falan ayarı bir oyuncu

• bukadar kasmanız cok hoşumuza gidiyor FENERBAHÇE li olarak :) ,yürekten bir tahmin yapayım,eğerki fenerin puana ihtiyacı olsaydı bu maçı sizden ortasaha ve takımuyumu acısından daha oturaklı oldukları için bu yıl bu maçı sizden alırdı,şöyleki maç ortada geçicek,cünkü sizin tek ihtiyacınız fenerbahceyi yenmek,fenerbahceninse yenilmemek,beraberlik olabilir

0|0
    0|0
  • sakin ol renktaş :)

0|0
    0|0
  • Kısa Ve Net Taraftarın Dibisin Renktaş Helal olsun. Cimbom Başı Dik Yürür...

1|0
    0|0
  • Almaktan başka çaresi var mi ? Aldıkları paranın hakkını versinler artık toparlanmaları lazım konyaylada berabere kaldılar adamların umrunda değil takım ruhu kalmadı bu maçı almaları lazım cidden artk.

0|0
    0|0
  • komedisin ya tamam bende kapatırım eğer fener yenemez ise hatta beraberliğe bile kapatıyorum bir hesabı varsan iddiaya buyur gel :)

0|0
    0|0
    • allah allah noldu yemedi bence :) ben altı levelimi ve üstüne 2 leveli ne kadar değerli görüyorsun onun muadili istediğin bir şeyi iddayı kaybedersem karşılarım varmısın :)

• arenadan ya fener çıkamaz ya da galatasaraylı futbolcular galatasaray bu maçı almak zorunda alacak kusura bakma level indirimi yapamıyoruz

• bence sen büyük konuştun şimdide mızıkçılık yapıyorsun bu maça havada karada fenerin bunu biliyorsun

• sen şimdiden kapat hesabını :)

0|0
    0|0
  • hiç sorun değil, gs'ye 4 adam gönderirim fb'ye 8 gol attırırım

0|0
    0|0
  • Kapatmaya hazir ol gümbür geliyor Fenerim

0|0
    0|0
    • hüsrana hazır ol

• Onu almiyorum bunu almiyorum dersen olmaz ki guncelleme yaparsin isim verirsin ks halki gorur hee dersin ki Fenerbahcenin yenme ihtimali var ben bu topa girmem girmezsin seni kararin amacim gaza getirmek degil yanlis anlama

• tamam eğer kardeşim baskıyı yapacaksınız ama onlara eğer kaybedersem kuzu kuzu tebrik eder kapatırım

• 7 yi kabul edersen ben girerim

0|0
    0|0
  • hepiniz hesabınızı kapatırsanız buranın ne zevki kalıcak bayan süslü :)

0|2
    0|1
    • bayan süslü iddaa ya girerim hesabımı kapatırım sizde giriyormusunuz.

• ee hadi bakem

• fuocuturo dostum ne diyorsun sen sanamı kaldı ben sözümü tutarım 1 saate kalmadan hesabımı silicem çoksüslü tebrik ederim kurabiye teşekkür ederim.

• helal sana ya... alıcaz inş alıcazz

0|0
    0|1
  • kadının dibi ben 5 levelim ama :/

0|0
    0|0
  • seviyem yok daha yeni kayıt oldum ama neyine istersen girerim iddiaya fenerbahce arenaya gomecek

1|0
    0|0
  • Hesabını kapatmana gerek kalmayacak.

0|0
    0|0
  • helal be renktaş :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar ciddi ve dürüst olduğunu maç sonu göreceğiz

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım

0|0
    0|0
  • Konuyu takip ediyorum, mesajım bulunsun ((((((:

0|0
    0|0
    • güncelleme yaparım

• ben fenerli değilim (:

• Neden yüklendin ki çocuga kapattırdın hesabını? egon tamam oldu mu?

• Manciniye güvenme adam 4 atarız diyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• G.S. lıların hala konuşması ne ilginç,ya ne zaman yendiniz fb. yi de şimdi iddalaşıyorsunuz,yok en kötü kadromuz bile yener yok en fanatiği bile iddaya giremedi,yok arenada eze eze kazanacak,arena da ilk yenilginizi kim tattırdı size,bu nasıl birşey ya,F.b. nin daha ne yapması gerekiyor size,aradaki rekabet derbi olmaktan çıktı senelerdir F.b. üstün,biraz saygılı olun,biraz adaletli olun ya yazıktır,bu düşmanlıkla biryere varamazsınız.birde yaşına bakıyorum da 45 yaş üstü yazıyor,ben bu yaşta insanların gençlere daha iyi örnek olmasını beklerim,hesabımı kapatırım falan hiç yakışmıyor,hesap dediğin ne ki,ben hesabımı canımın istediği an kapatırım,yazacak çoook şey varda ben,siyaset ,din,futbol konularında kimseyle tartışmaya girmem,sonu olmayan tartışmaları kimler yapar çok iyi bilirim,hiç yorum yazmayacaktım ama belki biraz ders çıkaran olur diye yazdım

1|2
    2|0
    • GS, fb'yi ne zaman mı yenmiş? hemen hatırlatayım çok eskiye gitmicem daha 2 sezon önce arena'da 3-1 Erzurum'da 3-2. Bir sezon önce Arena'da 2-1 Kayseri'de 1-0...

• sen babayı aldın mı bacı

• iyi ders çıkarmışsındır artık :D

• Bizi asla yenemezler bu maçın bu derbinin değerini çok iyi bilen bir takım var şu an o da Galatasaray.Ersun Yanal hayal dünyasında yaşayıp takımı için yeni bir taktik düzen yaratmıyor ama biz onları öldürmek için onları yıkmak için aklımızda çok iyi fikirler var.Kazanan Galatasaray olacak.

1|0
    0|0
  • Drogba ne zamandır oynamıyor bu maçta oynarsa ve patlama yaparsa kazanırızzz

0|0
    0|1
  • çok lazımdınız

0|2
    1|0
  • Umrumda değil kimin yendiği...

0|0
    0|0
  • 3-2 gs alacak raad ol

0|1
    0|1
  • Helal sana renktas. Aslanlarimiza guvenimiz sonsuz bu mac bizimdir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...