Sizce Sabri bir odul hak etmiyor mu?

Yesilsahalarinin atomkarimcasi, prensi Sabri sizce turk futboluna hizmetinden dolayi bir odul hak etmiyor mu?

En cok Sabrinin hangi rovasatasini begeniyorsunuz?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• sabri sahadaki bizdir.

yetenekleri sınırlı olsa da canıyla dişiyle top oynar.

para pulla işi olmayan ender futbolculardandır.

kadro dışı bırakılmasından sonraki ilk maçta bordoyu 90+3'te evine yollamıştır.

70 metre top sürüp bursaya attığı gol hala akıllardadır.

Adamdır.

1|1
    0|0
  • İşin dalgası bir yana adam geçmişte cidden saglam oyuncuymuş kaç tane videosunu izledm nerelerden golleri var fenada depar atiyor ama günümüzde varlığı bile yeter yedek kala kala adamdan anca o kadar performans beklenir başkası olsa oda öyle oynar 5 maç yedek 6 maçta oyun bekleyip sokuyorlar sonra sabri kötü oynuyor yok öyle bir dava bana göre adam yüreğini ortaya koyup hırsıyla takımı için oynuyor başkası olsa parasını alır çekilir kenara ya da takımı değiştir sürekli yedek kalıyorsun. Takımı için oynuyor adam böylesi oyuncular nadir gelir. Örneğin liverpooldaki gerrardda böyle. Bencede bir ödül verilmeli. Bu arada karakteri ve kişiliği on numara adam bana göre kalbi temiz . Oruçlu oruçlu antreman yapıyordu geçen sene bu takımda kaldığı yeter reyizin :)

0|0
    0|0
  • Sabri bazen komik hatalar yapsa da, çalışkanlığıyla, disipliniyle, yeteneğiyle her takıma lazım..5 maç yedek kalsa küsmez, 6. maç ilk on birde rahatlıkla oynatabilirsiniz, yedek kalınca kendini bırakmaz çalışmaya devam eder.Bir çok futbolcuda yoktu bu.

İyi yönleri çok olsa da Sabri deyince gülmemek olmaz..

Sabrinin şu geri paslarına hayranım :D

link

link

Bu efsanedir link asdfgjh

1|0
    0|0
  • Hak ediyor.

0|0
    0|0
  • sabrı futbolu sevdıren kısı demek isterdim :D

1|0
    0|0
  • Hayır haketmiyor. O kadar para alıyor bilerek cıvıtıyor saçma sapan hareketler yapıyor sırf reklam olmak için.

0|0
    0|0
  • BEn en frikiklerde baraja vurmasını seviyorum :D

0|1
    0|0
  • Ben Sabri'nin frikiklerini beğeniyorum.

- Ömer Üründül

0|0
    0|0
  • Bu kadar kötü oynayıp hala Galatasaray gibi bir takımın futbolcusu olarak kalmayı başardığı için bencede ödülü hak ediyor :D

0|0
    0|0
  • ona ödül olarak malkoçoğlu volkan demireli veriyoruz

0|0
    0|0
  • sabriyi zamanında ne manchesterler çelsiler istemiştide biz vermedik

0|0
    0|0
  • sabriye istanbulun anahtarını versinler ama buraka dikkat etsin burak çalarsa sabriden anahtarı istanbulda hiç bir şey kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Sabri trübündeki taraftarların sahadaki atan kalbidir yansımasıdır.Adamın dibidir Sabri Reissss :)

0|0
    0|0
  • sabrinini rovaşatası değilde travelası bir harika :)

0|0
    0|0
  • uzaylılarla tanışma sebebimiz olacak adam :) attığı toplar başımıza bela olacak :)

0|0
    0|0
  • Gs nasil oluyorda sabri reyizi gpndermiyor onu hala anlamış değilim

Gs baskanlarida farkinda galiba bir anlamda sabri reyiz gs nin maskptu gibi..

Sabri bence kndi oynadigi futbolu izleyip yaptigi sacma ve astronomik hatalarina gülecek kadar alçak gönüllü birisi.. oda biliyor iyi olmadığını ama candir .. sabri reyiz hep kalsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...