Bir akıl verebilirseniz güzel olur :)

Öncelikle ders notlarım: link Türk Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim.Yarın 2 tane sınavım bulunmakta ve ikisinde de çok fazla konu var ve derslerin %90ı Arapça-Farsça,bu iki dersimden bir tanesi 3.sınıf dersim bir tanesi de geçen sene alttan kalan dersim.Siz olsanız bu iki dersinizden alttan olana mı çalışıp geçmek isterdiniz yoksa kendi sınıfınızın dersine mi çalışıp geçmek isterdiniz

Not: İkisini birden çalışamam seneye yine birisi alttan kalacak :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• alttan derse kasardım ben zira öyle yaptım 1. dönem cünkü bilgi cok cabuk eskiyo unutuluyo cok daha fazla unutmadan alttan olanı veryim dedim dönemden 1 tane taktım oda yaza ins :D

0|1
    0|0
    • Yaz okuluna mı gideceksin? Bildiğin yaz okulu var mı bu sene kesin açılacak ? Varsa bana lütfen rica etsem söyler misin?

• gecmenin kesinliği yok :) Ankara hakkında bir bilgim yok malesef..

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu kısa zamanda hangisini çalışıp başarabileceksen ona çalış bence. öğretmenlik mi yoksa düzmü okuyosun ? Bende o bölümü düşünüyorumda.

0|0
    0|0
    • Bölüm.Öğretmenlik kazanırsan yata yata geçersin eski yazı dersleri yok denilecek kadar az.Ama Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğinden mezun olduğunda sadece öğretmenlik yapabilirsin,bölümü okuyabilirim gözüm kesiyor der isen iş imkanı biraz fazla.Arşivcilik,kütüphanecilik,gazetecilik,radyo tv,öğretmenlik vs...

Ama asla ama asla okumanı önermem

• Sevindim buna. Bilgi verdiğin için teşekkürler :)

• alttan kalana çalış . seneye yine alttan kalana çalışırsın :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...