Terk edilen kadının erkeğin düşmanı ile yakınlaşması??

böyle intikam mı olur? demek ki iyi koymuşum diyeceğim ama ben bu kızı seviyordum da o yüzden dilim varmıyor öyle konuşmaya...

bu arada terk edilen kadın derken... o bana yol verdi bende fazla üstelemeden arkama dönüp bakmaksızın elvedayı çektim...

kadınların lügatinde bu erkek tarafından terk edilmek oluyor.. bunu da yeni keşfettim o da ayrı mesele...

hatun kişi şu anda benim yakın arkadaşlarıma 'o çocuktan tiksiniyorum' dediğim elemanla oturup kalkıyor sevgili değiller ama yakın arkadaş gibiler..

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu onun karaktersizligi

Seni neden rahatsız ediyor artik bu durum

Umrunda olmaması lazım

0|0
    0|0
    • gözümün önünde oldukları için rahatsız ediyor... olmasalar bana ne.. dikkatim dapılıyor ister istemez..

• yok ya... kız benim tiksindiğim elemanla yakınlaştı ama başka benim için önemsiz biriyle de sevgili oldu... yani çıkıyor biriyle.. o çocuğa karşı da birşeyim yok.. ben ötekini sevmiyorum...

• Anladım biri var yani

Aman ne yaparsa yapsın boşver sms falan atma

Kızlar Ne Diyor 3

• intikam var intikam var ama bölesi intikam ve nispet en basit gördüğüm şeylerdir

0|0
    0|0
    • neden intikam alıyor ki? beni kesin dille reddeden kendisi.. ne yapacaktım kendimi kabul ettirmek için acaba?

• ego tatminidir belki ne bilim öyle şeyler yapmadığım için bilemiorum:)

• Takmazsan hala eskisi gibi davranan sen olursan, sen kazanırsın o da kudurduğuyla kalır.

1|0
    0|0
    • kazancım ne olacak? o kudurunca ne olacak? şu an zaten tepkisizim kötü kötü bakıyor bana her yerde...

• Kudurdukça, hala olgunlaşmadığını anlayabilir.

• bırakın bu ayakları yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...