Susmak çözüm müydü ? Arkamdan konuşulurken

Dedikodumu yapan birine bugün ara gazı verip üstüme saldırmasını sağladım. Olaylar net ses kayıtları elimde. Kimseye papuç bırakmadım. Okul idarecileri artık problemli gözüyle bakıyorlar. Bu yüzden susuyorum ama her dinlediğim seste adım geçiyor. Kul hakkına girdim ama bir ayıp vardı bu benim ayıbım değil bir başkasınındı. Kapatmaya çalıştım ama idare bana inanmadı. Bugün o kız nişanlıydı. İleri geri namusum ile konuştuğu için Hakkımda gıybetimi yapmışsınız Senin müslümanlığından endişe ediyorum O GELİNLİĞİN KAN OLSUN deyince kudurdu. Üstüme yürüdü Yanlız idare onun tarafındaydı. Ne yapıcam bundan sonra. Ben masumum !... Doğru olanı mı yanlış olanı mı yaptım ? Hak etmedi mi ?

Güncellemeler:
kurum çalışanıyım. O da benim kurumumda çalışan eleman.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkandan dedikodu yapılıyosa susmak hiçbi zaman çözüm olmamıştır. Yırtık olucaksın birazda yüzsüz olucaksın insanlara o dedikoduları unutturcaksın zamanla kendini haklıycaksın. Benimde başıma geldi sus sus hiçbiyere varamadım kendi kendimi yedim. ama yırtık olanlar mutlu mesut yaşayıp gittiler. Zaten kaybedebileceğin bişey yok şuanda yalnızsın en fazla o zamanda yalnız olursun.

0|0
    0|0
    • Yahu bak olay şöyle evli bir idarecinin bana tuaf davranışları yüzünden rahatsız oldum ve biraz aptallık etkilendim. Hata yaptığımı anlayınca muhatap olmak istemiyorum dedim. Sonrası 9 aylık personele güvendim her konuda destek olduğum. Ne oldu ise aramız bozuldu ve beni rezil edeceğini söyledi. Müdürüme söyledim durumu ben bu kız ile çalşmak istemiyorum dedim. Ama o benim problemli olduğumu ve diğer şerefsiz idareci o kızı savundu. Söyleyemezdim ki

• Kadroluyum zaten tayin dilekçemi verdim.

• İyi yapmışsın sana tavsiyem sakın ama sakın altta kalma ben sustum ve çok çektim özgüven problemleri yaşadım kendini savunmadıkça atlatamazsın

Erkekler Ne Diyor 5

• Sık kafasına. Ben olsam sıkardım.

0|0
    0|0
  • bir ayıbı kapatayım derken başka bir ayıp yapmışsın bence...

0|0
    0|0
  • çocuk gibisin ya

inş bir köşede sıkıştırırda sacını başını yolar :D

1|0
    0|0
    • Çoçuk gibisi olur mu ? Ses kaydını her odadan çıktığımda açıyorum ki O büyük yılanla hepsinin ağzı ile duyduklarımı bizzat söylüyorum yüzlerine herkes birbirinden şüpelensin bir birine düşsün diye. Yolamaz resmen ''O'' derken düşünecekti:

• hayırlısı olsun

• Kız sen kürtmüüsn :)

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin sen ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...