Bir erkeğin bütün kızlarla arasının iyi olması

yeni biriyle tanıştım 30 yaşında. ben 19 yaşındayım. adam çok olgun konuşuyor,gazeteci-yazar. ona, güven hissettirecek birilerini arıyor ve bana bunu ima ediyor. bana farklı olduğumu,onu ciddiye almam gerektiğini söylüyor. amacı ne,benimle dalga mı geçiyor. benm ona karşı nasıl davranmam lazım ki aklında çok kalıcı olabileyim ?

Güncellemeler:
arkadaşlar adam evlenip boşanmış,hayatın tadını kaçırmış,kendi halnde,ruh gibi resmen. ben sadece nasıl tavır sergilemem gerektiğini blmiyorum,yoksa seviyor değlim
adam karakterm hakkında herşeyi biliyor sanki hep tanıyormuş gibi. nasıl davranmam gerekyor hala cevap alamadım. yoksa bende tehlikenin farkındayım :D

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• İffet filmini izledin mi sen Kafanı arabanın camına sıkıştırmak istiyo bence

2|0
    0|0
    • Abo boşanmıssa adam cinsell yönden terapi görmüyodur Kaç bence sen vurdu goool oldu olmasın

• Abooooo :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sen olduğun gibi ol, onun dediklerine de ( farklısın sen başkasın vs.) kulak asma çok. Klişe erkek sözleridir onlar hepimiz söylüyoruz.

1|0
    0|0
  • genelde o yasta insanlar kendilerini genc hissetirmek icin 19-20 yasinda kizlarla birlikte olmaz isterler senle alakali birsey degil bence cok samimi davranma .

1|0
    0|0
  • bende erkekleri sübyancı sanırdım...bu kız şaibeli.böyle sorduğuna göre.

0|0
    0|0
  • verişine baglı :D

0|0
    0|0
  • Ondan uzaklas yoksa zararli cikarsinn...

0|0
    0|0
  • Yas araliginiz gayet normal ..ama senin onda buldugun onemli gazeteci yazar olmasa baska meslekten olsa onu kabul edermiydin? Bende 30 yasindayim ve sevgilim 10 yas en az kucuk olmali cunku kadinlar cabuk coker fiziksel hemde ruhsal

0|0
    0|0
  • 19 yaşındaki bir kızın 30 yaşındaki adamla ne işi var ya biraz mantıklı olun sonra kullanlılıp atılınca erkekler böyle erkekler şöyle diye zırlayıp duruyorsunuz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• büyük gelir bacım ya boşver sen

2|1
    0|0
  • 3 gün sonra hoplatcak yaşıtı olan birini bulur sende ağlaya zırlaya unutmaya çalışırsın :PP

0|0
    0|0
    • hahahah yaşıtı hoplatmayacakmı sanki :D ari tercueli hoplatsın :D hem gazeteci yazarmış.. bunuda yazar :D

• Kullanıp atar demek istedim :PP

Yükleniyor...