Hunt fernandes ayarında futbolcumu

beşiktasın verder bremenden alacağı söylenen hunt nasıl bır futbolcu.hafta sonu ızledim trt de ama bişi anlayamadım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli ama fernandes kadar yetenekli degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fernandes bitmiş zaten Hunt olmasa da Van der Vaart daha iyi bir seçim olacaktır,Fernandes o kadar kaliteli bir oyuncu olsa bunca şey olmazdı zaten,sürekli bir kaçış içinde.

0|0
    0|0
  • bi gömlek aşağısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Hunt 'u çok beğeniyorum sağlam bir futbolcu. Fernandesle aynı özellikleri taşımıyor . Oyun kurucu özelliği olan bir oyuncu aynı zamanda santrafor özellikleride var hatta ben bir maçında kendisini santrafor sanmıştım . Almanya gibi disiplinli bir ligden gelmesi ve eşinin Trük olmasından Türk statüsünde oynayabilecek olması Beşiktaşa transfer olmasını kolaylaştırıyor . 2014 Dünya Kupasında Alman milli takımına çağırılması bekleniyormuş .

0|0
    0|0
  • birkaç defa izledim ceyhunla aynı mevkinin oyuncusu değil ama aynı onun gibi boş koşuyor.

0|0
    0|0
  • Iyi bir futbolcu ama 10 numara futbolcu değil bir fernandes olamaz tabi ama yinede takıma katkısı olur

0|0
    0|0
  • Hunt fernandesden cok daha ıyı fernandes sadece kucuk maclarda ıyı hunt daha kalıtelı bı futbolcu

0|0
    0|0
  • o kadar yetenekli olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...