Kardeşim burun estetiği olmak istiyor

Yaşı 15 bu yaşta olamazsın diyorum ama yaz tatilinde olucam diyo. saatlerce aynada burnunu inceliyo. dışarı çıkmak istemiyo burnu kötü diye. psikolojisini baya etkiliyo bu yaşta olabilir mi ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudu daha gelişmeyi tamamlamadığı için imkansız.

Yani burnu daha tam olarak gelişmedi, 21 yaşına kadar beklemesi gerek.

Para için yapan doktorlar olacaktır fakat kesinlikle yaptırmayın.

Yaşı ilerledikçe maymuna döner suratı.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Yazın burun ameliyatı yapmıyorlar soğuk ortam gerektiği için güneşe maruz kalmaması gerekiyor fazla ısı zarar veriyor yani ameliyat olmak istiyorsa kış aylarını beklemesi gerekicek

0|0
    0|0
  • Kendi vücudunu yeni tanıdığı dönemler

Oldukça etkilenmiş tabi dış etkenlerde önemli arkadaş çevresi vs

merak etme 18 yaş altı olduğu için aile onayı olmadan hiç bir şey yapamaz

0|0
    0|0
  • daha gelişim çağında oldugu için öyle birşeyin mümkün oldugunu düşünmüyorum,ama genede kesin bir bilgim yok..

0|0
    0|0
  • olur kötü olur 18 yaşında hatta 19 yaşında kemik gelişimi tamamlanıyor burun için

0|0
    0|0
  • 18 yaştan önce burunla ilgili ameliyat uygulanmadığını biliyorum..

0|0
    0|0
  • estetk olabilir ama 3000 TL falan gözden cıkarınnn

0|0
    0|0
  • Benim burnu gorse haline sukreder heralde benim burnum kanca gibi yandan felaket kotu o yuzden tipimi bozuyo o yuzden estetik olacam 18 yasini doldurmadan yapmiyorlar.hatta yarin estetik oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Yani bunun yaşla bir önemi yok ama yaz ayında olursa çok çok kötü + 1 buçuk ay burundai tampon derdi var tam biir felaket gözler öyle bir morarıyorki , , , O kardeşine de bu iş çocuk işi değil , dayanamaz

0|0
    0|0
    • Ula tampon 3 gun sonra cikartiyorlar ne 1.5 ayi.

• Allahın cahili ben tampon 1 buçuk ay kalıyor demedim ağrısı o kadar sürüyor ve dışarıyada çıkamıyorsun çünkü ben ameliyatını oldum geçen yıll AZ BİLİP BİLMEDEN MAYDANOZ GİBİ KARI GİBİ konuşma konuşma

• olabilir olsun madem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım kızlarda en aşağı 16-17,erkeklerde 18 yaş öneriliyor.şimdi olmasını tavsiye etmem.birde ergenlikte insan küçük bir sivilceyi bile kafasına takar.buna şu anda karar vermek için çok erken.burun estetiğini yaşlanıncaya kadar olabilir ama geri dönüşü yok.eğer çok göze batmıyorsa olmasına bile gerek yok,insanın en güzel hali doğal olandır.

0|0
    0|0
    • 16yla 15 arasında fazla bir fark yok ama

• hm canım bu burun çok eğri değil sadece üstte hafif bir kavis var.ve insanların %90'ının burnunda kavis var.ayrıca bu sadece yandan farkedilir,önden belli bile olmaz.peki nefes almada problem var mı?

• yok

• bence bu yaşta olmasın 17 yaşında olsun çünkü gelişme döneminde olduğu için ilerde yüzü büyüyecek burnu küçük kalacak onun için en azından 2 sene beklesin .. eğer erkekse 3-5 sene beklemeli :)

0|0
    0|0
    • söylüyorum diyoki küçük kalsın daha iyi büyük olmasından

• dolgu ve botoksla burun ucunu kaldırabiliyolarmış 1 sene kalıcıymış o olabilir mi

• bence kalıcı yaptırsın . onlar geçici ama kendi bilir .

• günah bikere kardeşin aptalmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...