Ne kadar insansınız?

Burnunuz çok mu havada? Yanınızdan geçen engelli insanlara iğreti ile mi bakıyorsunuz? Peki ya roller değişirse? Bir kaza ya da en ufak bir beyinde pıhtılaşma ile ondan daha beter bir hale gelirseniz? Ufak tefek hediyeler alıp ya da almasan da olur hiç kalkıp engelli eğitim merkezlerinden birisine gittiniz mi?

Kan veriyor musunuz? Organlarınızı bağışladınız mı? İnsanlığınızı bencilliğin üzerine çıkartabildiniz mi?

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Gününüz kutlu olsun..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Burnum havada değil ama kendimden utandım anasını satayım. 5 yıldızını takdim ediyorum.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim

• Yok, olmuyor maalesef. Neyse, yinede çok teşekkür ederim. Xper seviyem +2 olmadan mesaj attırmayacak sistem bana.
      Levelim 2 olunca veya bir ay sonra burada olursanız ben yeniden size ulaşırım zaten.

İlginiz için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

• Rica ederim, önemli değil. Görüşmek üzere.

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanımdan engelli biri geçtiğinde tek dediğim şey Rabbim şifa versin inşallah. Birgün bende o durumda olabilirim.

0|0
    0|0
  • Ben burada kendimi ovemem rabbim.sonrada taniyanlar bilir beni

Sadece gerektiginden fazla.merhametliyim diyorum onlarin yerinde bende.olabilirdim.demem.yetiyp

0|0
    0|0
  • Engelli, sakat vs. insanlara karşı burnum havada değil lakin genel olarak şımarık birisi olduğumu söylerler.

İnsanlık namına bir kaybım yok gibi.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın, ben de organlarımı bağışlamak istiyorum.

0|0
    0|0
    • 18 yaşıma girdiğim sabah kalkıp gittim ve bağışladım

• sizde periodik kan çıkışı ve buna bağlı demir eksikliği olduğu için zorda kalmadıkça yani 0- olur kanın bulunamaz o zaman verirsin de çok acil lazım olmadıkça pek tavsiye etmem

• peki bilgi için teşekkürler :)

• Asla neden igreti ile bakayım

Yarın bizim basimiza bir şey gelmicegi ne malum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerektiği kadar..

0|0
    0|0
  • Yanımdan ne zaman bir engelli geçince rabbime hamd ederim

0|1
    0|0
    • Onların eksikliklerine bakıp şükür etmeyi nedense doğru bulmuyorum. Şükür etmek lazım tabi ama bu onlar açısından çok acı.

Yükleniyor...