Mhpnin basına Meral Akşener gibi Oktay Vuray gibi biri geçse daha iyi olmz mı?

Mhpnin basına oktay vural veya meral akşener geçse yürüyüp gitmez mi bu parti hatta koşar yani. Gerçi ben meral akşanerin Cumhurbaşkanı olmasını daha uygun görüyorum helali var çok seviyorum kendisini ama siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sokaktaki çöpcüyü koy şuanki oydan daha fazla oy alır

1|0
    0|1
    • Eee baba ne haber ya? :D

• Bn ikiside olmaması görüşündeyim. Ulan işte şu mhp bir toplasa kendini

• 2 ay geçti düzelen birşey yok

Erkekler Ne Diyor 5

• oktay vural daha beter yapar

gerçi Alparslan Türkeşin canlı yayında bizim islam gibi davamız yok demesinden sonra mhp tarih oldu zaten...

Merhum Şehit Muhsin Yazıcıoğluda bu açıklamadan sonra mhp ye rest çekip kendi partisini kumamışmıydı ? mhp artık hiç bir şekilde ayağa kalkamaz.

0|1
    1|1
    • Alparlan Türkeşin islam gibi davamız yok dediği videoyu bul burada paylaş link olarak.Bulamazsan namertsin. O adamın ağzını adına almak senin gibilerin haddi değildir herkes haddini bilecek..MHP nin ölü hali şuan %15 oy alıyorsa ve buna bitti diyorlarsa dua etsinler bu bitmiş hali... aksi halde yer gök titrer.Muhsin vatan hainliği yaptı cezasını gebererek vedi mhp yi sattı karlığını canıyla ödedi bu kadar net

• Diyanet işlerinin devlete bağlı olması laikliğe engel değildir kardeşim. Çok farklı ve yanlış düşünüyosun

• fransa da hırıstiyan diyanet işleri var mı orasıda laik devlet ya hindistanda ? ya diğer laik devletlerde önce laiklik nedemek onu bilmek gerekir soran kardeşim dimi ?

• Sayın bahçeli iyi ve temiz bir kişi olabilir,ancak onu üçlü koalisyon döneminden herkes biliyor,inanın o dönem Ülkemizin geçirdiği en rezil dönemlerden birisiydi,Bahçeli bu partinin başında olduğu sürece parti ilerleyemez,bu sadece benim fikrim değil,genel durum bu,MHP de de çok değerli ,insanlar var,sizin dediğiniz gibi Meral Akşener olabilir,Yusuf Halaçoğlu var değerli hocamız,daha değerli insanlar var,parti artık kendisini yenilemesi gerekir,hem de hemen.

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşünüyorum. Bahçeliyi çok seviyorm lakin siyaset adamı değil diyelim

• Bahçeli bunca yıl iyi kötü hizmet etti,Allah razı olsun,bence en kısa zamanda çekilmesi lazım.

• link böyle genel başkan olmaz oktay vuralıda hiç tasfir etmiyorum Chp ve Mhpnin genel başkanı artık genç bir beyin olmalı eskileri yaşamamış geleceğe yatırım yapan birileri olmalı Ülkemizde artık gençlerin önünü açalım gibi tabirler bulunuyor kemal kılıçtaroğlu ve devlet bahçeliden genel başkan olmaz bunlardan anca pazarcı olur

0|0
    0|0
    • hahahhah :D :D Bu sempatik halleri sert uslupleri delikanlı halleri yok mu bayılıyorum. Yakışır da kardeşim

• oktay vural herşeye muhalefet çok bağırıp çağırıyor bu senin için ilgini çekebilir ama siyaset böyle yapılmaz başkanlık hiç yapılmaz ama bizim halkımız avazı çıktığı kadar bağıran insanları sever işte ne yapcan

0|0
    0|0
    • Sert uslüplü olmasından dolayı zaten bahçeliye göre kıyasla daha iyi görüyorum. Yksa baska adam mı var

• mhp de oktay vuraldan kat kat üstün insanlar var keza chp de de kılıçdaroğlundan ama işte halkımız dediğim gibi basbas bağıran insanlardan etkileniyor. faruk bal var yusuf hallaçoğlu var denizli mhp milletvekili var tuğrul türkeş var chp den een beğendiğim emine hanım var muharrem ince var

• oktay vural geçsin daha iyi olur. ama mhp şu ankinden daha fazla oy almaz bence.

0|0
    0|0
    • köklü bir değişime uğrarsa alır bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...