Galatasaray'ın son durumu?

ya ben fanatik bir galatasaraylı'yım çok futboldan anlamasam da kötü bir gidişatımızın olduğunu anlayabiliyorum. sizce bu gidişat nereye doğru gidecek?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim önümüz açık sezon sonu transfer yaparız yine Şampiyonlar ligine gideriz ve ligdede Şampiyon olup 4.yıldızı takarız esas Başkanı hapis cezası alan takımlar düşünsün

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ligde 2. olma mücadelesi vereceksiniz. Bence beşiktaş alır gibi 2.liği Fenerbahçe bilerek yenilir hatta beşiktaşa sonuçta kendi sahamızda değil sat gitsin maçı maksat beşiktaş 2. olsun :D

Ayrıca bu sene döküldünüz olası bir durumda türkiye kupasını alamazsanız takımınız iyice dağılacak. Hatta derbide kayıp sizin bursa maçınızı bile etkileyecektir.

Ayrıca sneijder istediği mevkide oynatılmadığı için dünya kupasına gitme şansı azalıyor buda onu olumsuz etkiliyor sözleşmesi bitince veya önümüzde ki sezon gitmek isteyebilir.

Takım desen borç batağında :D Uefa'dan ceza geldi gelecek. Seneye ise yabancı oyuncularınız dönüyor kontenjanınız dolu sınırlamaya takıldınız ne olacak durumunuz seneye merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • bu hafta feneri yenersek herşey tersine döner merak etme bizim ülkede futbol birazda gaz oyunu gaza geldilermi herşeyi yaparlar ama bu hafta yenmemiz lazım...

1|0
    0|1
  • Buse gidişat kötü

0|0
    0|0
  • futboldan anlamayan fanatik galatasaraylı :) yalnız değilsin aslında sizin camiada yaygın görülen bir durum :)

0|3
    1|0
  • Bu gidişat 2011 yılındaki ligi 8.sırada bitirdiğimizi hatırlıyorsan oraya doğru gidiyor..seneye aynı şeyler yaşanacak..gelecek gençlerbirliği,bursa,antep vs arenada bizi yenecek..deplasmanda puan alamayacağız doğru düzgün..medya bizi yerden yere vuracak ve galatasaray yeni bir travma yaşayacak..fatih terim o sezondan sonra kurtarmıştı bizi ama bu sefer gelirmi bilmiyorum o gelmezse bu takım en az 4 sezonda toparlanamaz

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler seneye düzeliriz.

0|0
    0|0
  • İlerden sağa dönüp gidecek.

0|2
    0|1
  • Ünal aysalda senin gibi fanatik ama futbol bilgisi olmayan biri ona sor ne kadar para indirdin cebe borçlar neden gittikçe yükseliyor vergi neden ödenmiyor nereye gidiyor bu vergi paraları diye sor belki kötü gidişatın sebebini açıklar sana

0|2
    0|0
  • Galatasarayın durumu gayet iyi iki senedir üstüste şampiyon olduk her sene şampiyonluk beklenmesi GS için normal ama kolay değil arada başka takımlarda olmalıki zevki çıksın

0|0
    0|0
  • bi sey olmaz her sene sampıyon olacagız dıye kanunmu var arada baskalarıda olsun,sarıııııııı,kırmızııııııı

0|0
    0|0
  • bnce mancini gönderilmeli adam takımda ruh bırakmadı yaa lucesku gbi deneyimli türkiye tecrübesi üst düzey olan bir teknik adam lazım takımın başına...

0|0
    0|0
  • Bu teknik direktör gitmeden bir b.k olmaz...

0|0
    0|1
  • sen her söylenene inanma boşver. kim diyor kötü bir gidişatınız olduğunu. ligin ikinci sırasındasınız ünlü bir teknik direktörünüz var. bu galatasarayın normal halleri:)

0|0
    0|1
  • Başta Mancini ve Drogba gitmeden bu takım düzelmez.Her şey düzelir ama takımda ruh yok bu şekilde düzelmez.Artık takım maçlarını izleyesimiz gelmiyor yeter.

0|0
    0|0
  • Futbol bu bir takımın her sene şampiyon olacak diye birşey söz konusu olamaz spor çok değişkendir. Sen üzülme takıma desteğe devam iyi günlerde gelecektir. FB taraftarı o kadar kötü günler geçirdi sabrettiler bak sonunda şampiyon oluyorlar bu sene ;)

0|0
    0|0
  • merak etme 6 nisanda Fenerbahçe Galatasarayı yendinde ünal aysal ve mancini kovulur toparlanmanızda 3 sene sürer Fenerbahçe nin yazında transfer ataklarına başlaması olucak bu seneden sonra en az 3 sene şampiyon Fenerbahçe ya da 2 sene :)

0|0
    0|0
  • annem henüz geç değil Fenerbahçeli olabilirsin

0|1
    1|0
  • son durum mu? bu hafta fenere koyacağız

0|0
    0|1
  • aysal ve mancini gitmeden birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gelene kadar sürünmeye devam -,-

0|0
    0|0
  • Şamiyon olmıcaz o kadar :/

0|0
    0|0
  • sezon sonu duzelecegız inş hiç merak etme burada alay edenlerıde bana gönder hadı by :)

0|0
    0|0
  • ligde 2. olursak seneye yine şampiyonlar liginde gruplarda olcaz ve yine Galatasaray'ımızı Şampiyonlar Liginde Avrupa takımlarına karşı izleyebileceğiz daha ne isteyelim.

0|0
    0|0
  • kötü durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kötüyüz evet ama buna sebep olan kesinlikle Mancini Terim gelsin demiyorum fakat bu böyle gitmez ben Mancini'nin kalmasından yanayım kendisi de zaman istiyor zaten seneye çok başarılı bir takım olacağımız kesin ilk 4.yıldızı takacak takım da biziz CL'de 2 yıl üst üste gruplardan çıkmamız da Türkiye'de bir ilktir ve bizim amacımız Avrupa'da başarılı bir takım olmaktır.Biz bu kötü gidişatı şimdilik TR kupasını alarak ve derbide kazanan taraf olursak biraz olsun durdurabiliriz ve taraftar da takımı yeniden bağrına basar.

0|0
    0|0
  • Küme düşsün gs hahahah

0|4
    1|1
  • Bilemiyorum , bende fanatik sayılırım ama takip etiğim söylenemez okdr. :I

0|2
    0|0
  • bizden bir cacık olmaz bu sezon.

0|1
    1|0
Yükleniyor...