Ölümün nefesini ensenizde hissettiğiniz bir an oldu mu?

Olduysa ne zaman? Nasıl?

Benim çocukluğumun ve gençliğimin bir kısmının geçtiği yer, geçmişinden kalma eşkiyalık, kabadayılık vb ne kadar pis iş varsa hepsini barındıran, sokakta rahat yuruyemediğiniz bir yerdi. Öyle bir ortamda biz de kendimizi kaptırdık. Gruplaşma vardı ve her grubun bir mahallesi mekanı vardı. Sık sık kavgalar olurdu. Bir gün yine bu kavgaların birinde kalabalığın arasında kaldım. Sırtımı duvara dayadıklarında bıçağın soğukluğunu boynumda hissettim. O an anladım yaptığım ciddi hatayı. O günden bu yana hiç karışmadım. Söz sizin..

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Olmadi şükür

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• NEMLİ OLAN DA BUYDU :YAPTIĞIN HATAYI ANLAMAK..

0|0
    0|0
    • Evet geç de olsa anladım.. Hayatın bu kadar ucuz ve önemsiz olmadığını fark ettim.

Erkekler Ne Diyor 1

• hastalığım nedeniyle yaklaşık 3,5 sene ha öldü ha ölecek dediler, bide 3 sefer intihar ettim son intiharım da 2 sefer kalbim 3 sefer de solunumum durmuş :) artık ölümden filan korkmuyorum hani yüksek bir yerden aşağı bakınca düşecekmiş korkusu olur ya işte o bende olmuyor :)

0|0
    0|0
    • İNTİHAR ETTİĞİNDE KENDİ CANINA KIYDIĞIN İÇİN CEHENNEME GİDECEĞİNİ BİLMİYOR MUSUN ? BU ARADA SADECE MERAK ETTİM HASTALIĞININ ADI NE

• monomelik amyotrofi diğer adıyla hirayama

Yükleniyor...