Courtois nasıl bir kaleci sizce?

Uzun zamandır takip eden birisi olarak söylüyorum ki ben bu kaleciye hayranım.Genç yaşına rağmen şu an bile dünyanın sayılı kalecilerinden biri hatta bana kalsa hiçbir kaleci için Courtois'ı yedek bırakmam.Dünya futbolunda gelecek 10 yılda damgasını vuracak bu kaleci bence.

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi bir kaleci fakat bonservisi Chelsea'nin nelinde orada Cech olunca ve Cech fazla yaşlıda değil mecburen kiralık. Başka takımda olsaydı transferde çok konuşulurdu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 18

• Gayet iyi geleceği parlak

0|0
    0|0
  • İlk etapta beğenmiyordum ama ciddi takip ettikten sonra, bu kadar uzun bir adamın, reflekslerinin bu kadar iyi olması enteresan. İyi kaleci.

0|0
    0|0
  • Chelsea kalesinin geleceği Cech bırakırsa ki bırakmaya niyeti yok katara matara giderse o geçer bir dahada bırakmaz Belçikanında kalesi güvende onun sayesinde Belçikanın futbolcularıda genç, atletik, dinamik muhteşem oyunlar derim de bu konuya girmeyeyim neyse

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum herkez neuer diego lopez gibi kalecilere dikkat ederken Courtois benim daha çok dikkatimi çekiyor Atletico şu duruma geldiyse en az diego arda kadar Courtoisin emeği büyük

0|0
    0|0
  • İyi kaleci fakat çok hata yapıyor ve hatalı goller yiyor biraz tecrübe kazanması lazım 2-3 sene.

0|0
    0|0
    • Ayrıca Atletico alamaz Courtis'i çünkü. Mourinho'nun şöyle bir sözü var ya Chelsea'de kalmayı kabul edersin ya da 2 sene boyunca seni yedek kulübesinde bekletirim. Chelsea'nin paraya ihtiyacı yok zaten kadroları çok iyi değil ama Mourinho güzel oynatıyor. Aksine Mourinho, Diego Costa, Cavani gibi isimlerden birini kadrosuna katmak istiyor.

• Cech'den sonra tabi ki courtois geçer ama cech'de çok yaşlı sayılmaz.daha önünde uzun zaman var ama mourinho bırakmaz courtois'i .uzun süre atletico madrid'de kiralık olarak kalmasını da istemezler çünkü o zaman bonservisini saklamanın bir anlamı olmaz zaten atletico madrid gelecek sezon için kaleci arıyordu büyük ihtimal gelecek sezon chelsea'de oynayacak belki şampiyonlar ligi ve premier ligde değişmeli kaleye geçerler cech ve courtois.

• Aynen katılıyorum.

• cık yaramaz...

0|0
    0|1
  • Başına kötü bir sakatlık gelmezse Buffon kalitesine kolaylıkla ulaşıp kalıcı olacağını düşündüğüm kalecidir

0|0
    0|0
  • Dünki barça maçında en az 4 net gol pozisyonunu çıkardı :)

0|0
    0|0
  • Iyı olabılır ama bı casıllas olamaz

0|0
    0|0
    • Belçika'nın demografik yapısını araştır.belçika'da fransızca konuşan bir çok insan yaşar.ülkenin resmi dillerinden biri de fransızcadır zaten.belçikaca diye bir dil de yoktur dünyada zaten.

• Bılıyoruz oyle bır dıl olmadıgını. Oldu o zamn ben de türküm o zman o adamın adı cortis. Nyse polemıge gerek yok basarılar ...

• biliyorsan ''ama adam belçikalı'' yazarak neyi ispatlamaya çalışıyorsun.

• Manuel Neuer den sonra en iyi 2. kaleci benim gözümde

0|0
    0|0
  • iyi kaleci

0|0
    0|0
  • Boyu çok uzun olduğu için yakın toplarda zorlanıyor genel olarak iyi bir kaleci ama

0|0
    0|0
  • bence çok iyi kalece ilk 5 kaleci içine girer bence şu an

0|0
    0|0
  • Yan toplarda çok iyi

0|0
    0|0
  • görüşüne saygı duyarım ama ben abartıldığını düşünüyorum. normal bir kaleci

0|0
    0|0
  • 47 maçta görev almış 33 gol yemiş 23 kurtarış yapmış yaşına göre iyi

0|0
    0|0
  • çok iyi kaleci. şu an chelsea'den kiralık ama seneye barcelona alabilir bence.

0|0
    0|0
    • 1) Cezası var uefalonanın alamaz.

2) Mourinho gider inadına Real Madrid'e bonservis bedeli almadan verir yine de uefalona'ya satmaz.

3) uefalona Mourinho Chelsea'nin başındayken oyuncularını alamaz.

• adının körtis olması gerekirken neden kurtua diye telaffuz edildiğini anlamadığım isim -.-

0|0
    0|0
Yükleniyor...