Erkekler ondan ayrılan kızın canını yakmak ister mi

evet suçlu olsanız bile o kişi sizden ayrıldı diye onun canını yakmak ister misiniz ? deli gibi sevdiğiniz ugruna ağladıgınız ya da ben mi öyle bilmişim sadece :( ona bunu yapar mısınız bu kadar kolay unutabildimi 1 hafta oldu

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıldım ayrılalı ettıgım 5 vakıt mutlu olması ıcın dua ben mutlu olamadım sevdıgım mutlu olsun dıye

0|0
    0|0
    • helal olsun ama onun mutlu oldugunu görmek başkasıyla acıtmaz mı canını

• değmeyeceğini anlayacagım zaten amaşu anacım çok taze

• rabbim yardımcın olsun inşallah amin

Erkekler Ne Diyor 5

• ayrılış şekline bağlı olarak değişir. Ama kadınlara göre daha vurdumduymaz olabilirler.

1|0
    0|0
  • Eğer seni sevseydi inan şuan sen böyle birşey paylaşmıyor olurdun.. Aşırı ilgiden aşırı mesajlardan aşırı aramalardan sıkılmış, Ben eski erkek arkadaşımdan nasıl kurtulurum diye çözüm arıyor olmalıydın ;)

1|0
    0|0
    • bak bu iyiydi o şimdi gününü gün ediyor bense onun için ağlıyorum facesine aşk acısı çeken sözler yazıyo foursquarede de hayatında biri varmıs gibi imalar kafayı yemek üzereyim

• aynen öyle bende bu acıyla yaşamayı öğrenmeliyim :( ama onun yanına kar kalmaz

• Hadi beraber alalım intikamını :D

• Benim umurumda olmaz ama evet isteyenler de var.

1|0
    0|0
  • Kişide kişiye göre değişir her insan bir değildir

0|0
    0|0
  • ben direk takmıyorum :)

0|0
    0|0
    • çok sevsen bile mi

• evet ama sonra 1 2 kızla birllikte olyorum sonra yani öyle yapmştım ama onun haberi olmamıştı sadece kendiim için yapmıştım

• :( şuan bende o durumu yaşıyorum sanırım beni kıskandırmak iiçin birileri var imasında bulunuyo çok canım yanıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• bu erkekler ve kadınlar diye adeğilde egolu insanlar ister genelde

1|0
    0|0
  • piçler unutur

1|0
    0|0
Yükleniyor...