Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? yardım edin

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Abi çook zor ya bilemiyorum ben kendimi kurnaz sanırdım hani anlarım ederim gibisinden ama bazı insanların duygu düşüncelerini kilometrelerce öteden anlarken bazıları dibimizde yıllarca bizden hoşlanıyor ama ruhumuz duymuyor benim kuzen 2 sene benden hoşlanmış 1 kere olsun hissetmedim hissettirmedi çakall çetin cevize çattıysan işin yaş :D:D

0|0
    0|0
  • bana gülmeli, yanımda olmalı sürekli, benimle vakit geçirmek istediğini hissettirmeli..

0|0
    0|0
  • yOK NASIL ANLARIM YOK BİLMEM NE BUNLAR BOŞ İŞLER , BEN İCRAATA BAKARIM DİREK GELİP KONUŞACAKSA EYWALLAH AKSİ HALDE SURATINA DAHİ BAKMAM

0|0
    0|0
  • bakışlarından anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Bayanların anlayamıyorsun valla isterse sizi gözleriyle parçalara ayırsınlar.. ama git sor inkar eder, Gözlerimde sorun var şaşıyım ben bile diyebilir :))

0|0
    0|0
  • davranışlarıyla anlayabilirsınız ne bilim bayan ya da erkek olarak değişir bu durum,bayan için çok kolay anlaşılır aslında belli eder yani

0|0
    0|0
  • bakışlarından konuşmasından ilgisinden anlarsın heralde

0|0
    0|0
  • Sana yeternce ilgi alaka gosteriyosa bu yeter :-)

0|0
    0|0
  • hoslanması ılgılendırmezde sevmesını anlarım

0|0
    0|1
  • ben direk hissediyorum :)

0|0
    0|0
  • gözler kalbin aynası derin bakışlar konuşur...

0|0
    0|0
  • Biri hoşlanıyorsa gelir söyler zaten bu anlamlandırılacak birşey değil rüyalara dalma bence :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde anlayamam. Ama şu sıra biri var galiba hoşlanıyor. Beşiktaşlıyız ikimizde. Üzerinde 19/03 yazan iki ayrı t-shirt ve birinin üzerinde romeo yazıyor diğerinde juliet. Benim için çekmiş gördüğünde fotoğrafını attı falan.Ben pek tepki vermedim.Beğenmedin galiba dedi...Şaşırdım biraz ona o gözle bakmıyordum şimdi bu işin içinden onu kırmadan nasıl çıkacağımı düşünüyorum. Yani işin kısası bir şekilde ilgisini belli ediyorlar :/

0|0
    0|0
  • seviyorsan git sor bence :D

0|0
    0|0
  • ilgilenmesinden, konusmaya calısmalarından, yakınlasmaya yakın olmaya calısmasından anlayabilirsin..

0|0
    0|0
  • yanımda mutlu olmasından bakışından

0|0
    0|1
    • siz kızlar sevdıgınız erkeklere nasıl bakıslar atarsınız ? sureklı goz goze gelmeyemı calısırsınz ?

kacamak bakıslar mı atarsnz ? yoksa uzunuzun bakarmsnz ?

Yükleniyor...