Belirsiz erkekler çok berbat

Daha önce de bu konu da soru sordum ve sağolun cevap verdiniz. Gelen cevaplardan da anladığım boşvermem gerektiği ve takmamamdı. Ama bu çocuğun amacını anlayamıyorum. Okulda bir arkadaşım aracılığıyla ondan hoşlandığımı öğrendi adımı ve soyadımı biliyor ve büyük ihtimale facebookumu. Ve hiç bir şey yapmadı. Bende bu çocuğun utangaç olduğunu veya benden hoşlanmadığını düşündüm. Bugün okula gelirken bizim sınıfın yanındaymış farketmedim. Madem benden hoşlanmassın o halde neden sınıfımın yanında durursun? Neden ben senin sınıfında ki bir kıza birşey sorduğumda hafiften izler bakarsın? Bu çocuğun derdi ne hoşlanmıyorsa bakmamalı? 1 dönem baktı da hoşlanmıyormuş demek.Bu çocuğun vermek istediği mesaj ne ? Bence koca bir hiç. Brn tüm adımları attım ve önü açık. Ama o hiçbir şey yapmıyor.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış kişiye karşı adım atıyorsun yavrum. Önünü başkasına aç, bundan cacık olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Git sor amacin ne diye hoslaniosan utanmana gerek yok gel bana soyle de utanmiosan biseyler hissetmiosan bakmayi kes rahatsiz oluorum de

0|1
    0|0
  • Bu arada bahsedilen sınıf kaçıncı sınıf?

0|0
    0|0
  • Demek ki yeterince adım atamamışsın.Konuşman lazım.

0|0
    0|0
    • Peki ben senden hoşlanıyorum ve sen benden hoşlanıyormusun bilmiyorum desem o da hayır dese veya kaçsa kısacası olumlu bir cevap olmasa ne olacak ? Utancımdan yere gömüleceğim. Kesin ve açık bir dille ortak bir arkadaşımız ona söyledi. Bu yetmez mi?

• Hayır yetmez.Erkekler için daha doğrusu ben kendim için söyleyeyim başkası gelip konuşsa neden kendisi konuşmuyor derim.Utanıyor o deseler buna utanıyorsa benim yanımda nasıl dururken konuşurken utanmayacak derim.Aşıksan rezillik diye bir şey olmaz.Ben de çok reddedildim olacakla öleceğe çare yok maalesef.

• kafası bulanık salla gitsin :) hiç uğraşılmaz :)

0|0
    0|0
  • Bu çocuk ergenin teki ve sende diyorsunki çocukkkk madem çocuk ne işin var çoluk ccukla

0|0
    1|0
  • belkide tüm adımları sen attığın için istemiyordur bende hep öyle olur

0|0
    0|0
    • Ben tüm adımları atmadım ama eğer o ondan hoşlandığımı bilmeseydi bir ömür bakardı. Hiç açılmazdı ilk ben açılan kişi oldum ve hiçbir sonuç olmadı.

• Eski sevgilisini unutamayıp cesaret edemiyodur.

0|0
    0|0
  • bende birisine söyleme konusunda çekingenim. bende birisine baktım ama belli etmedim. büyük ihtimalle eleman teklfi senden bekliyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bosvermelisin sen elinden geleni yapmıssın artık sıra onda

0|0
    0|0
  • ne istedigini bilmeyen bir insan en tehlikeli olandır ^^ bosver gitsin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...