Adrenalin sever misiniz???

adrenalın hız sevenleri bir göreyim nerdesinizzz?

böyle tutkusu olanlar kimler?*

Güncellemeler:
ANLADIM Kİ HERKEZ hasta la burada:D

Ama adrenaline...

0|0
528

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• İş yerimde forklift operatörüyüm etrafımda 100'lerce insan var ve 15 civarı başka forkliftler her an bir insan forklift malzeme arabası çıkabilir yolu kapayan ve taşıdığım saçında değeri 40.bin tl. koruma yok ufacık frende hepsi yere insanında ayağını kemiğine kadar keser vede güvenlik görüp rapor tutarsa maaşından gider ve 12 saat pazar hariç yıl boyu ve 9 makine 3 bant 16 operatörün emrindesin günde 200 civarı telefonun çalıyor 1 dakikada 5 kişi arıyor hepside acil iş bekliyor al sana adrenalin saçlarımın %15'i beyazladı :)

0|0
    0|0
    • nasıl bir sac o 40bin tl sacın kilosu 1,5tl paslanmazın 8dolar sen hangini taşıyon 40bin :))

• HLaçık gri renkli buzdolabı kapı saçı bir palette 500 tane var 80 tl teki salon uzunluğunda 4 ton ağaırlığında saçları taşıyorum yani kısaca günde 2 trilyon tl üzerinde saç taşıyorum makinelere koyuyorum hepsi renkli değil tabi.

• Senin yaşındayken severdim..

Fakat büyüyünce insan daha mantıklı düşünmeye başlıyor..

Şimdi emniyet kemerimi takıyorum, sağdan sağdan 70-80'le gidiyorum.. Hayat güzel..

0|1
    0|0
  • Severiz.

1|0
    0|0
  • bizim adrenalinimiz çocukken evlerini sigortalarını indirip kacmaktı

0|0
    0|0
  • tek başıma dünya turuna çıkacam , böyle yağmur ormanları gibi yerlerde keşif yapacam adrenalin ve macera off be (:

0|0
    0|0
  • Hız mı?

Bıraktım artık o işleri ;)

0|0
    0|0
  • evet severim

0|0
    0|0
  • severim :)

1|0
    0|0
  • Ben ben ben ayıptır söylemesi hız manyağıyım :D bindiğim araç ne olursa olsun motor araba fark etmez son hızına kadar dayamadan rahat durmam :D

0|0
    0|0
  • adrenalinide hızıda severim hele bide gaza getircek bir şarkı çıkarsa arabada ölüme kadar yolun var burak :D

0|0
    0|0
  • adrenalin tutkunuyum <3

0|0
    0|0
  • ben çok severim aklında güzel bir plan varsa adrenalin dolu geleblirim :)

0|0
    0|0
  • Güvenlik önlemleri alınmadıkça, evet.

0|0
    0|0
  • motorla tutana aşk olsun.

0|0
    0|0
  • uçağa binince kemerimi takmış gibi yapyom. kolayı bardağa birden boşaltıyom. damacananın pompasına ardarda basyom. al sana adrenalin :)

0|0
    0|0
  • Adrenalin hastasiyim

0|0
    0|0
  • lavman yapıp çıkan idrarımı bir bira bardağına doldurup içtikden sonraki adranealin hiçbir şeyde yok sagdece denemeye kalkman bile adrenalini tavan yapar bebek;) ve zevk suyun gelir güzel çitlemlik yerim seni:))

0|0
    0|0
  • hayatım adrenalin nerde ne zaman ölcegimiz belli degil daha ne olsun

0|1
    0|0
  • Adriana diye okudum.Kafa gitti.

0|0
    0|0
  • Çok yaşadık kafasını, kalp ritim bozukluğuna sebep oldu. (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• Hızı aslında severim ama birşey olacak korkusu bu sevgimi bastırır, kısacası adrenalinden genelde uzak durmayı tercih ediyorum ;)

0|0
    0|1
  • severim, abim de sever, babam da severdi, dedem de severmiş :D dedemin atı varmış babam arabayla hız yapar, abimin de motorsikleti var onla bir de atlayış yapıyor abim.

0|0
    0|0
  • yükseklik korkum vardır ve salıncakta bile hızla sallanamam başım döner küt.aman benden uzak dursun :D

0|0
    0|0
  • Doruğa ulaşamıyorum focus 'la

cok acil BMW =(

0|0
    0|1
  • yok sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...