Takıntılarınız nelerdir???

Merhaba arkadaşlar hadi herkes bir takıntısı yazsın eğlenelim:) Benim en büyük takıntım yattığım yerin temiz olmasıdır bu yüzden kışın haftada bir kez yazın ise haftada iki kere nevresim değiştiririm ne kadar zararlı olsada o vernelin kokusunu burnumun almasını istiyorum:)ve odamın kapısı yatarken kapılı olacak:) ayrıca simetri takıntısı var bende her şey düzgün olucak evet sizleri görelim?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• kolanya takıntım var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bıyığımı ya da sakalımı keserken illa düzgün olması gerekiyor,bir kere yamuk oldu diye sakallarımı çok kısaltmıştım sonra komple kesmek zorunda kaldım :)

0|0
    0|0
  • Sallanan seyleri durdurmak gibi bir obsesivitem var. O yuzden arabanın aynasına hicbirsey takamam. o sallandıkca ben tutuyorum cunku...

1|0
    0|0
  • hiç takıntım yok ki valla beya

0|0
    0|0
  • El kol şakalarından hoşlanmam pek aklıma gelen bu :)

0|0
    0|0
  • Benimde takıntılarımdan biridir yatak konusu :) Biraz saçma gelebilir ama yastık kılıfının fermuarlı kısmı sağ tarafa bakmadığı sürece asla o yastığa kafamı koymam :)

1|0
    0|0
    • aa değişik ya.D bende kalın yastıkta uyucam incede yatamıyorum bide hep sol tarafa uyumam lazım vucud istem dışı sağa dönerse hemen uyanırım sola dönerim.)

• bütün erkekler aynısınızzz tüüüüü:DDD

• Yok yani gün içinde yorgun oluyorum ve erkenden yatamadığım için yatağa girer girmez uyusam fena olmazdı yani :D

• ya benim aşırı bir biçimde kendi sağlıgıma takıntılarım var futbolcuyum hafif sakatlıklar bile geçirsem bütün okulu takım doktorlarının ailemin kafasını götürürüm çareler ararım hemen geçmesi için cook fena takıntılı birisiyim sağlıgıma. her sabah su içmesem düzenli yemek yemesem ölürüm bide herhangi bir cümlenin sonunda 'yon' ekini kullananlara ayrı bir takıntılı ve kılım ! bööğğ :D

0|0
    0|0
  • Arabama binerken o kapının eşiğindeki plastik kısma basma layyynn!

0|0
    0|0
  • Benimde yattigim odanin kapısı kapali olucak :) ışık istemem uyurken gece lambasi da dahil. Simetri bendede var biraz. Saati falan yamuk gorunce duramam :)

0|0
    0|0
  • Yediğime dikkat ederim. Tüycük zerresi bile kaçsa yemeğe açlıktan ölsemde onu oradan almadan o yemeği yemem.

0|0
    0|0
  • Ben her cisimi yaptiktan sonra penisimi mutlaka yikarim... elimde diil.. oyle sidikli sidikli gezemem

0|0
    0|0
  • çok herkesi herşeyi ogünkü yaşadığım olumsuzluklar

0|0
    0|0
  • Bende is yerimde bazı sorumsuz mesai arkadaslarima takintiliyim, onlara kalsa işleri onlardan daha iyi takip eden yok, ama gelgelelim ki durum öyle değil..

0|0
    0|0
  • takıntım kendimden çok başakasını düşünmek bana zarar gelsin karşımdakine gelmesin çok sıkıntılı birşey nasılsa bana bişe olmaz niye ben insan değilmiyim böyle saçma bir takıntım var

0|0
    0|0
  • penisim eğri ve bu beni gerçekten rahatsız ediyor.. sanki yana yatmış bir gemi gibi.. proextendar kullanmaya başladım umarım bir sonuç alırım..

0|0
    1|0
  • benim en büyük takıntım yazmışsın ne var ne yok sıralamışsın bize bir şey kalmadı hanım abla (:

0|0
    0|0
  • düzenli olma takıntım var benimde :)

0|0
    0|0
  • Su içtiğim bardak yıkanmadan bir daha aynı bardakla bir şey içmem :)

0|0
    0|0
  • Bacak sallamak herhalde yemek yerken, sınavda, otobüste her yerde sallarım genelde :D

0|0
    0|0
  • uzun saçlı olamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ayak sallarım:)

0|0
    0|0
  • parmaklarım arasında dolaşırım oynarım ve saçlarımla oynarım çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Simetri takıntısı bende de var.

Birde tırnaklarımla ilgili ilginç takıntılarım vardır.Çok uzun tırnak sevmediğim halde çok zor keserim tırnaklarımı birkaç gün önceden psikolojimi ayarlarım.Keserken kötü oluyorum son radde kadar beklerim o yüzden.Ayak tırnaklarıma dokunulmasından hiç hoşlanmam çok sinirlenirim hatta.

Başkasının soyduğu haşlanmış yumurta yiyemem..

Var bikaç tane de bunlar geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • en buyuk takintim tirnaklarim ellerim onlar guzel gorunmesse disariya bile cikmam

0|0
    0|0
  • Tirnaklarimin biri cok hafif yamuk olsa butun gun sadece o yamuk tirnagima odaklanirim :D

0|0
    0|0
  • Ellerimi yıkama takintim var. Günde belki elli kere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...