Trafikte cinsiyetiniz dolayısı ile hiç tacize uğradınız mı, nasıl ?

Daha çok kadınları ilgilendiriyor gibi görünebilir ama artık günümüzde herkes maruz kalabiliyor..

Taciz derken her türlü tacizi düşünün..Trafikte seyrederken diğer araçlarca sıkıştırılmak, arkadaki aracın sizin bayan/erkek olduğunuzu görüp fazlaca yakın seyretmesi, ışıklarda beklerken laf atmalar, gülümseler vs..Yaşadığınız başka şeyler de olabilir..

Ne tür bir tacize uğradınız ve tepkiniz ne oldu ?

Güncellemeler:
baythomasanderson sizinle hiç sohbetimiz olmamasına rağmen neden bilmiyorum ama beni engellemişsiniz..Ya sebebini söyleyin ya da engeli açın çünkü cevap yazamıyorum..

0|1
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• trafikte manyak çok. hiç bulaşmamak lazım ama bazen oluyor sinirlendiğim

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ama kırmızı ışıkta bir ergenle ya da yaşı oldukça büyük biriyle durduğumda gelip yan koltuğa oturacak gibi bakmasından sıkıldım-.-

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Minibüsçüler kadın erkek dinlemiyor :) Bunun yanısıra bazı bayanlarada bakıyorum ağızları erkeklerden daha bozuk ve agrasif kullananlar var aralarında

1|0
    0|0
    • Minibüs şoförleri zaten bir canavar en baş tacizci.. Evet bazı bayanlar da çirkefliği ile erkeğe taş çıkartıyor maalesef..

• yanlış elbette..O kadarı da fazla olmuş..Allahtan bana denk gelmemiş şükretsin :)

• Menemen çiğli arası...

Bende V6 2800 cc bir makina var.

Yanıma bildiin Albela denen fiat albea 1.3 mutijet.

İçinde yanlışlıkla üstüme oturması durumunda en iyi ihtimalle bitkisel yaşama merhaba diyeceğim bir âblâ.

Arkada bir çocuk var muhtemelen onun çocuu :))

Kafaya nerden taktıysa başladı kapışmaya...

Bir tokatladı beni bir tokatladı. Bir sağdan geçiyor bir soldan. Saygı duydum. O uzadı gitti. Çektim sağa yanımdaki arkadaşa bunlar hiç yaşanmadı dedim.

İki damla yaş döktüm. Yoluma sağdan devam ettim :((

1|0
    0|1
    • en iyisini yapmışsınız, tepki gösterince siz suçlu oluyorsunuz çünkü, o derece çirkefler bazıları..

• Millet kızlara laf ediyorda yolu babasının yolu zanneden denyolarda ne oluyor.Gönyede durumıyır gavart milletin hayatınır riske ede hareketler yapıorlar sonrada adını erkek gibi araba kullanmak koyuorlar.Hiç alakası yok erkek adam milletin öyle pilotluk triplerine giripte milletin canını malını riske edecek davranışlar yapmaz.Bende erkeğim şahsen bayanların kurala uyma prensibini seviyorum.En azından kendini pilot sanıp kimseyi risk oluşturmuyorlar.Şahsım adıma söylüyorum bulunduğum şehirde bu tarz hareketlerle milleti taciz eden kişilere fazla özgüvenin gött e bela olduğunu öğretmekle bilinirim.

1|0
    0|0
  • kendi adıma söyliyim taciz etmem ama bayanların araç kullanma şeklini beğenmediğimden bazen istemeden laf söylemek zorunda kalıyorum yolu ortaladıklarından vede çok ağır hareket ettiklerinden dolayı.bazende genelde kornayla protesto ederim.ama 2 kez arabaya toplanmış kız grubunun tacizine uğradım bir seferde alkollü olduğu belli 3-4 kız yanıma yaklaştı camları açıp hem sataşıp hem şarkı söyleyip gittiler.diğer seferdede 2-3 kızın olduğu bir araba yanıma durdu.5 dakikadır seni izliyorum.çok sağlı sollu gidiyosun kendine çok güveniyosun sen galiba.çok güveniyosan gel yarışalım dedi.bende benim prensiplerim var.bayanlarla yarışmam hele sizin gibilerle dedim.sonra ufak tefek tatlı atışmalar falan oldu yeşil yanana kadar.yeşil yanınca 10 saniyede 50 metre fark attım salaklara.buda onlara güzel bir ders oldu :))

1|0
    0|0
  • Kadının altında bmw x6 veya 500 600 bin tl lik araba olsun o kadına kralı gelse birşey diyemez çünkü biliyordurki o kadın , kalın taşaklı birinin karısı falandır , ayn durumla çünkü burada çarşıda karşılaştım , abartısız karı telefonla bir aradı 50- 60 kişi geldi oda hep eli silahlı taşaklı adamlar git düşün artık

2|0
    0|0
  • yayanın ki sayılırsa cok fena tacıze ugradım,bu kadar mutlu olmamıştım hıc:P

1|0
    0|0
    • :) bir dahaki sefere :)

• Aman dikkat. Bazı mafyalar tuzağa düşürmek için kadınları kullanıyor. Barda, trafikte, otobüste vesaire erkeklere asılıp, bir yere bırakmasını isteyip tongaya getirebiliyorlar. Sonrasında verilen narkoz ve uyku, uyanıldığında iş işten geçmiş.

Olaylar extreme derece de hızlı gelişiyorsa(10 saniye de telefon, tanışma, talep) şüphe uyandırıyor ben de artık. Her zaman böyle olacak değil tabii, ama uyanık olunmalı.

• erkeğim diye kadınlar hep sıkıştırmıştır beni:))ben ben memnunum halimden hatta arabamın arkasında kagıt bayansan lütfen sıkıştır beni sıkştıramazssan ara beni ve tel numaram:))

1|0
    0|0
  • Ben motosiklet sürücüsü olduğumdan dolayı genellikle tacizlere maruz kalıyorum kadını erkeği farketmiyor :)

2|0
    0|0
    • kırmızı ışıkta yanımda durma walla camı indirdiğim gibi sokarım pandiği

• motosikletler tacize en açık araçlar zaten haklısınız..Çünkü trafikteki en küçük araç onlar..

• Bizim bir de şöyle bir sıkıntımız var. Şeridin ortasından gidiyorsun yol versene diyorlar, iki şeridin arasından gidiyorsun vay piçe bak nasıl gidiyor diyorlar. Hep suçlu biziz yani :/

• Sırf erkeğim diye polisten park cezası yemiştim bu yapılanlara sessiz kalmamalıyız :/7

1|0
    0|0
  • Kızlardan 5-6 kez taciz yedim, Fiziksel taciz hemde :)

Burda başıma geleni anlatmaya kalksam heralde bir çok kişi abdestini bozabilir o yüzden teğet geçiyorum :))

Cidden ben bir Erkek olarak bir Kız dan taciz yemek kötü gelmedi :) beğenildim demek ki ;)

1|0
    0|0
  • ugramadım :)

1|0
    0|0
  • hayır cinsiyetimden ötürü hiç tacize uğramadım trafikte :)

1|0
    0|0
  • yok zaten tacize bayanlar uğruyor ve bu sadece trafiklede ilgili değil

1|0
    0|0
  • uğramadım hiç

1|0
    0|0
  • bazen kısa süreli bakışmalar olmuyor değil

(arabanın etkisi büyük tabi)

1|0
    0|0
    • bana mesaj atarsanız ve benimde mesaj atmam için engeli açarsanız sebebini özel olarak yazmak isterim, engelinizi kaldırdım

• ben plakamdan dolayı uğradım ufak çapta daha doğrusu taciz girişimine uğradım.

1|0
    0|0
  • Yok hiç uğramadım . Uğrarsam da arabanı da al bas git derim .

1|0
    0|0
  • Hrmde defalarca cinsel tacize ugradim gozumu onlar acti nerdeyse biriyle yattim laf atmada çok fazla oluyor öpücük filan ama benim sevdiğim var

1|0
    0|0
  • Trafik de taciz başıma gelmedi ama bir kıza yapan yaya gördüm :)

Hem ne gereği var sakinim kızsam bile diyorum sevgilim aşkım buna gülen çok oluyor :)

1|0
    0|0
  • arabadan iner onu yapan kişi erkekse kafayı gömer yere yığarım

1|0
    0|1
  • Sağa çek çıkart levyeyi :D

1|0
    0|0
  • Bir erkek olarak hic bir bayan laf atmadı dil cıkarıp ya da öpücük yollamadı ya da sıkıştırmadı :D

1|0
    0|0
  • kadınlar hep taciz ediyor trafikte beni bende anlamadım neden

1|0
    0|0
  • yok valla trafikte değil ama okulda ugradım :)))

1|0
    0|0
  • Sakinim trafikde..Öyle krizlere giren ona buna atarlanan ergenler gibi araç kullanmam... Bu güne kadar pek bulaşan eden de olmadı...

1|0
    1|1
    • En güzelini yapıyorsunuz..Trafikte sakin olmadığınızda size kaza olarak geri dönüyor :(

• o ceza da yeterli olur zaten..

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için..

• Rica ederim = )

• bu söylediklerini bayanlar bana yapsa hoşuma gider :D

1|0
    0|0
  • Hergün laf atıyorlarda bana :))))

1|0
    0|0
  • valla ben trafkte kadın söför görünce hç yaklaşmıyorum:) canımı yolda bulmadım.

1|0
    0|0
  • Tacizden kastın, küfürmü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Tacize ugramadim buralarda yok öyle dengesizlik yapan ama gel yarisalim diyen ve benim gibide yarisalim deyipte sivil polisle yem olan cok :)

1|2
    0|0
  • Önceden daha sıktı bu kadın sürücüleri sıkıştıranlar falan ama artık trafikte kadınları da erkekler kadar çok görüyoruz o yüzden eskisi kadar değil.

1|2
    0|0
    • nadir de olsa rastlanıyor arada ve bütün sinirinizi altüst ediyor..

• Ben ilk kullanmaya başladığımda iki kez karşılaşmıştım.Onda da anlıyorlar acemi olduğunu korkutup egosunu tatmin edecek hayvan işte.

• aynen öyle..yollar onların ya !

• Araba kullanırken yaklasip biseyler soylemeye calisiyolar veya arabanin on camina notla numaralarını birakiyolar.

1|3
    0|0
  • kendi şahsıma böyle bşy başıma gelmedi.ama eşim araba kullanırken bAYAN sürücülerin hatalarına çok tepki gösteriyor.yok bayan sürücüymş,daha dikkatli olmazsa kaza yapmasına neden olabilirmş.bazen ve çoğu kez küfür eder kendi kendine.çok kaba çok.bayanlara layık göremiyor trafiğe çıkmayı

2|0
    0|0
  • araç kullanımıyla ilgili kimse taciz edemez,trafikte iyiyim,ama cinsel olarak taciz oluyor tabi,asılmalar v.s.

1|1
    0|0
  • en sinir olduğum taciz şekli ; sağdan yürümesini bilmeyen tipler.ısrarla üstüne üstüne gelirler ben de yol değiştirmem.yoo ama çarpışmadım, pes ettirene kadar durmak yok yola devam D:

1|1
    0|0
  • Bu yüzden trafiğe çıkmak istemiyorum. Araba kullanmak istemiyorum. Sonra insanlardan soğuyorum. Sonra kavga ediyorum. Olan benim moralime oluyor.

1|1
    0|1
  • onlar beni değil de ben onları taciz ederim trafikte :D

1|1
    0|0
  • Dikiz aynasindan bakistiklarim olmuyor degil hani :)))

2|1
    0|0
  • once yakalamaları lazım

1|1
    0|0
  • Daha çıkmadım :(

1|0
    0|0
  • uğramadım ama uğratanların canı cehenneme pis sapıklar s*refsizler.

1|0
    0|0
  • yolda yüzümekde trafiktir evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...