TELEFON TERCİHİMİ HANGİSİNDEN YANA YAPMALIYIM?

Arkadaşlar 2 Yıldır Samsung Galaxy S3 Kullanıyorum. Değiştirmek için alternatif bir telefon arıyorum.

• Samsung Galaxy S5 veya Galaxy Note4 'ü Bekle!
    50% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • HTC One M8 ' i Bekle!
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nokia Seçeneklerini Gözden Geçir!
    25% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Apple Iphone6 'yı Bekle!
    25% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Sony veya LG Seçeneklerini Gözden Geçir!
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Samsung Galaxy S5 veya Galaxy Note4 'ü Bekle (bütçen varsa)

0|1
    0|0
    • note3 mükemmel bir telefon biraz büyük ama S3 le alıştım artık 4" civarındakiler küçük geliyor o yüzden büyük olması sorun değil. note4 beklemeye değecek bir telefon olacak sanırım. çünkü S5 istenileni veremedi.

• aynen öyle kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• Samsung Galaxy S5 veya Galaxy Note4 'ü Bekle!

0|1
    0|0
  • s3 iyidir de lumia daha iyi bence

0|0
    0|0
    • market eksiği çok fazla.. :/

• birazda büyük kaba duruyo cebime sığmıyo

• biraz hız. hızdan kastım. telefon numaraları ekranına giriş hızı, kamera giriş- çekme hızı, galeriden fotograf açma hızı yeterli olsun. çok büyük. çok küçük dert etmiyorum ama henuz aradığımı bulamadım :/

Erkekler Ne Diyor 4

• bence telefona zırt pırt yatırım yapmak mantıksız.sonuçta aynı işi görüyor,s3 te güzel bir telefon,bence bozulana kadar bekle sonra alternatif düşün.

1|1
    0|0
    • bir iki bozulma sinyali verdi o yüzden düşünüyorum. ayrıca. uyanma süresi denilen gecikme beni cok sinirlendiriyor. telefonun kilit düğmesine veya home butonuna bastıgımda hemen ekranın açılması gerekirken. 3-5 saniye mutlaka gecikiyor. beklemekte artık sıktı.. (:

• anladım,s5 te güzel özellikler var ,bi araştır derim

• işim gereği pc başındayım. ne zamn yeni telefon tanıtılsa haberim oluyor mutlaka. inceledim telefonu.

cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Apple Iphone6 'yı Bekle

0|1
    0|0
    • yorum için teşekkürler

bnde Tasarım olarak cok merak ediyorum, donanıma laf edemem zaten. kararım beklemek oldu. hem iphone 6 yi hem note 4 u göreyim ona göre seçerim gari. tekrar teşekkürler

• bence tekrar samsung şaşma bence

0|1
    0|0
    • bende androidi özelliklede samsungu değiştirmeyi düşünmüyorum fakat sürekli telefon cıkartıyorlar. 2000 liraya alınan telefon bir kaç ay sonra 1500 lere düşüyor. insanı salak yerine koyuyorlar. birde. ne zaman yeni telefon cıksa. eskilerine güncelleme geliyor ve telefon ne hikmetse kasmaya başlıyor. bir nevi satış politikası ama. Iphone a sıcak bakmamdaki en büyük nedenlerden biri olmaya basladı bu sacmalık

• Avukatını ara

0|0
    0|1
Yükleniyor...