Kızları tanrıça olarak gören erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar çevrenizde varmı bilmem ama benim çevremde var bir tane.Diğer erkek arkadaşlarıylada konuşuyoruz onun hakkında ama çocuk için güzel bir kızın ona gülümsemesi selam vermesi onun için büyük bir ödül gibi.Güzel bir kızın onla çıkması zaten çok büyük bir lütüf ama daha çıktığı olmamış.Kız arkadaşı yok konuşurken heyecanlanıyor.Böyle biriyle ilişkinin nasıl olacağını düşünüyosunuz ? Ben ilk başlardda güzel geleceğini ama sonra sıkacağını düşünüyorum.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Başlarda güzel olur. Sonralarda kızın çocuğu biraz yola getirmesi ve yoğurması gerekir ardından herşey güzel olur. Kız onu kıvama getirmezse dediğin gibi sıkıcı olabilir. Aslında onun bu heves ve heyacanı ile saflığı düzgün yönlendirilirse tadından yenmez birşey olur :) Ben zamanında öyle birini tanıyordum galiba :))

0|0
    0|0
  • Siz hep vakursunuz zaten.

0|1
    0|0
  • Kızlara yağcılık yapmak

hatta

yağcılık ötesi bişey

0|1
    0|0
  • Kılıbık yada ayrangönüllü gibi o ne ya. Daha güzelini bulunca ona mı asılcak sahte davranış

0|0
    0|0
  • Kızlarsever bu tarz tıplerı

0|0
    0|0
  • eskiden bende öyleydim :))

0|0
    0|0
  • Kızların hoşuna gider bu tarz erkekler sıkılmazsın bence

0|0
    0|0
  • sıkar bencede ya..sünepe gibi..

0|0
    0|0
  • öyle kızlarla işim olmaz hacı açık biyeri varsa bakar geçerimm ..

0|0
    0|0
  • Müdafık...

0|0
    0|0
  • yürümeyecek bir ilişki bence bu olay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sıkılırsın elbet sawyer olsa ondan da sıkılırsın bir yere kadar ya :D

0|0
    0|0
  • öyleleri nedense içten pazarlıklı gelir bana. laflarla kızları kendine bağlar sonra bakmışın aynı sözleri başka bir afrodite söylüyor

0|0
    0|0
  • onları yapmacık buluyorum ben ne oyle annesıymısım gıbı kutsal gorcek benı

0|0
    0|0
  • Sevgilisine tanrıçam diyen arkadaşım vardı. :((888

0|0
    0|1
Yükleniyor...