Acil uyusturucu madde konusunda bılgıısı olan varsa baksın lutfen

kız kardeşimn çekmecesini karıstırıyordum toka arıyodum arkalarda elımı gezdırırken sıyah bı poset buldum içini açtım beyaz toz varı poşet içinde sanki uyusturucuya benziyordu olabılır mı ? nasıl anlarım ?

Güncellemeler:
resimleri kendi proflime yükledim bakarsanız sevinirim

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Madde bağımlısı kişi, madde kullanımına ara verdiğinde yoksunluk belirtileri yaşar. Zamanla madde kullanımı ve dozunu artırır. Zamanın büyük bir dilimini madde arayarak geçirir. Madde bağımlısı olan kişinin kendine güveni azalır, insani prensipleri yok olmaya başlar, idealleri ve geleceği ile ilgili ümitleri yıkılır böyle davranışlar da bulundu mu ?

0|0
    0|0
    • çok sinirli en ufak bıseyde bagırıyo

• ya yemek yemıyo dıyeetteyım dıyo ama zaten zayıf bırı anlayamadım

• tamam kullanan kişiler zaten yemek yemez

Erkekler Ne Diyor 22

• öğrenmen için polise git demişler ama polisin bir de işkillenmesi var..hani sen dersin bunu yolda buldum size getirdim diyecek ki niye getirdin uyuşturucu olduğunu nerden tahmin ettin! al başına bela

yani aslında en doğru çözüm o polise gitmek ama bazı polisler fena şüpheciler..

0|0
    0|0
  • Poşeti sakla yerinde bulamayınca soracaktır zaten ozaman anlarsın

1|0
    0|1
  • Rengi hafif beyazdan kararmaya yakınmı

1|0
    0|0
    • boyle sey hem beyaz hemde bıraz esmerlesmıs gıbı hafıf ten rengıne kacıyo ve evet un gıbı sankı yumusak

• Geçici bir süreliğine ekleyebilirsen iyi olur konuşmam gerek çünkü

• uyuşturucu olacağını sanmıorum.

0|0
    0|0
    • öylemı dersınız ya ınsallah

• yok sadece asırı sınırlı ve 10 da yatsa bıle uykusuna alamıyor

• bunların hiçbirinin onla alakası yok.

• Öyle bakmakla anlaşılacak birşey değil. Alıp labaratuara götürürsen ne oluduğu anlaşılabilir ancak. Veya al polise götür ben bunu yolda buldum diye gerekli incelemeyi yaparlar.

0|0
    0|0
  • Bir çizik al. Kafayı bulursan kardeşinle akşam takıl

0|0
    0|0
  • tadına bakabilirsiniz diyeceğim ama kullanıcısı olmadığınız için anlamazsınız. hafif acımsı bir tadı var. yanlış anlamayın, tadına bakın demiyorum.

0|0
    0|0
    • sana tavsiyem bir uzmana danış başı polisle belaya girebilir diye düşünme. sonrasında daha kötü olabilir. en büyük sorun polis değil yani. umarım düşündüğümüz şey değildir.

• ınsallah

• ben anlarım resımlerı gormedım ama tahmın edıcem bonzai ise cok tehlıke kubarsa tehlıke deıl ıkısınden bırıdır dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • un gıbı bısey ya

• bonzai ıctınmı kardes ben ıctım geneldede esrar kulanırım neyın ne oldugunu ıyı bılenlerdenım hap ayrı esrar ayrı ama en kotusude bonzaidır

• Arkadasim sana bisi sorabilirmiyim? Frenk ben ozelden yazamiyorum yazabilirsen lutfen bana yaz

• toz kullanıyor olamaz.. kullanıyor olsa zaten kardeşinin halinden hareketlerinden belli olur.. dilinin ucunu degdir.. eger yakıcı ekşimtırak i tadı varsa.. dişlerine sürdüğünde diş kamaşması yapıyorsa uyusturucudur..

0|0
    0|0
    • bıraz acımsı gıbı

• ya bişey olmaz ergen milleti işte.. sen boşver onu.. sen napiyosun onu söyle kendinden bahset.)

• yok tetşekkürler iyi günler

• en dogrusu onunla konusman

0|0
    0|0
  • çok yumuşak olur un gibi aynı nefesinle uçabilce kadar hafif olur elinle bak eğer unla karştrcak kadar benziyosa uyşturucudur

0|0
    0|0
  • Çekmecesindekileri en yakın polis karakoluna götürerek ya da kardeşine test yaptırarak.

0|0
    0|0
  • tadina bak, aciysa uyusturucu olabilir

0|0
    0|0
  • polise bir sor narkotik bakıyo o işlere

0|0
    0|0
  • Taş olabilir bence çek bakayım yavaşça sonuç ne olacak.

0|0
    0|0
    • anlamadım

• Açıkcası kullanıcı değilim ama görünüş olarak yorumlamak gerekirse ona en yakın uyuşturucu eroin ve en kötüsü o zaten kardeşin o kadar çok maddeyi nereden bulabilir bunu da düşün.

Hemen emin olma bence yinede başka bir şey olma ihtimali var kendisine sor.

• teşekkürler

• Poşeti al sakla onun hareketine göre davran

0|0
    0|0
  • Karbonat olabilir. Karbonat Erol'a söylerseniz yardımcı olabilir. :-)

0|0
    0|0
    • karbonatlar evde ayrı bıyerde duruyo

• hhaklısınız tesekkur ederım

• Birşey değil.

• Uyuşturucu kullanmıyorum.Hakkında bir belgesel izledim.Saklanış tarzı ona benziyor.

0|0
    0|0
  • dline dokundur anlarsın:)

0|0
    0|0
    • onu yapmam

• ee artık tek cöüm ona sormak olucak zaten böyle bir durum varsa sana söylemek zorunda kalır . kullanıcıların cogund abelirtler vardır göz altı morlukları halsizlik yemek yememek gibi vb.

• Yav he he

0|0
    0|1
  • abi seviyosan git knş bnce

0|0
    0|0
  • link at bakiim.. memintolar da tombiktoymuş bu arada :*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...