Koşarken izlenebilecek dizi ve filmler

Erotikler dahil tüm önerilere açığım.

Yaz geliyor fit olmam lazım açlıktan gebersem de koşmadan kilo veremediğimi farkedip koşa koşa koşu bandı aldım ama almaya giderkenki azmimi bant üstünde sergileyemiyorum.

Koşarken izleyebileceğim sürükleyici ( kitap oku demeyin o zaman sürüklenemiyor, sürünüyorum) dizi ve filmler arıyorum. Müzik dinleyerek koşamıyorum.

Var mı önerileriniz ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Koşarken erotik film izlemek ilginçmiş.. Havalar güzelleşti koşu bandı değil dışarda koşmayı tercih et..

0|0
    0|0
    • olmaz koşu bandına o kadar para verdim onda koşmam lazım

• Bu kafa olduktan sonra daha ne paralar verirsin sen..

Erkekler Ne Diyor 9

• atın intikamı

1|0
    0|0
  • koşu bandındamı izleyeceksin

0|0
    0|0
  • aç eminem den lose yourself i uçöursun seni :)

0|0
    0|0
    • müzik her gün 5km koşmamama yetmiyor daha önceden lost izleyerek 10 kilo verdim öyle bişey olsa :(

• Prison Break izle o zaman çok sürükleyici

• yaz geliyor diyorsun da kardeşim nisana girdik yani diyelim ki haziran ayında yaz gelecek.ne yani sen şimdi 2 ayda fit mi olmaya çalışacaksın?pes diyorum.

0|0
    0|0
    • o işin espirisi, her zaman fit olmak lazım mazeret için de yaz geliyor diyorum kendime :) özetle kendimi bile kandırmaya çalışıyorum çok zekiyim değil mi :D

• Aslında bu çok yanlış birşey insanlar koşarken oyalanacak birşey istiyorlar ama aslında koşarken sadece bacaklarına odaklanmalısın her adımında kaslarının nasıl yandığını gittikçe nefes nefese kaldığını bla bla bla :D

0|0
    0|0
  • brazzers p*rno izle koşarken:)

0|0
    0|0
    • manuel ferrara karşımda dursa aslında baya hızlı koşardım *

• onayladım

• soryy gizliymissin ekleyemedim.. sen eklersen onaylarım..

• bence kucakta dene cok kilo verirsin:)

0|0
    0|0
  • birlikte koşalım mı canıms? :P

0|0
    0|0
  • yavvvaaşşş

0|0
    0|0
    • daha hızlı daha hızlı durmak yok

• Ben o kelimeyi bile ağzıma yakıştıramam ama kfr eden çok bayan var, bununla kız erkek ayrımı yapılamıyor artık malesef

• malesef öyle ..umarım istediğin gibi fit olursun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...