Erkek arkadaşınızla salonda koltukta onların evinde...

erkek arkadaşınızla öpüşürken annesii sizi görse, ama görmemiş gibi davransa haliyle. naparsınız? kadı sizin hakkınızda ne düşünür. bir daha asla gidemicem evlerine ...

Güncellemeler:
ama kadın iyi niyetli ya. belki tuhaf karşılamamıştırrrrrrr

0|0
17|33

En İyi Erkek Görüşü

• Aileden aileye degisir bizimkiler hic yadirgamaz boyle pust bir gulumseme atarlar sonra bana sen neler ogrenmissin falan derler gecerler :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Erkek arkadaşnın evinde annesinin yanında itibar görmek istiyorsan bir kere yanı odada yalnız bile kalmaman lazım sen birde öpüşürken gördü diyorsun ne düşünecek oğlumun eğlencesi diyecek...Az yerini bilmen lazım başka yerde görse bile utanman gerekirken bir de kendi evlerinde yakalanmışsın ne diyeyim...

2|0
    1|1
  • benim annem böyle bakar link <3

2|0
    0|0
  • Küçük hanım mesele onların evine gidip gitmemek değil. Peki annesi yokken neler olacak ? Bence dikkat et fazla yüz verme birkaç hafta sonra ayrılacağın çocuğa :)) Genelde öyle olur bu yaşlarda çok az kişi ileriye taşıyabiliyor bunu dikkate alıp çok fazla ileriye gitmemek gerek.

0|0
    0|1
  • yok be öpüşmekte ne var bencesıkıntı olmaz yani sevgililer öpüşürler bu gerçek kabullenmek istemesekte bazen bu böle hakkınız

1|0
    0|0
  • olaya diğer açıdan bakmalı yani en kötüsünü düşünün ya öpüşmeden daha fazlası olsaydı ne olucaktı :)) en azından bademciklerin ölçülerine bakılmış sayılır ,buda normaldir :))

0|0
    0|0
  • afedersinde seninki B.K yemek olmuş tamam sevgilindir istediğini yaşayabilirsin kimsekarışamaz ama annesi evdeykende olmaki

1|0
    1|0
  • annesi,nin görmesi neden bu kadar kötü anlamadım... sokakta da öpüşüyoruz abartıcak be durumd egilki.

0|0
    1|2
  • abi nere gidiyo insanlık bu ne lan .

0|0
    1|1
  • vay haywan vay anası evdeysen sana niyetlenmiş demek o kadar mı abazan la -.-

0|1
    2|0
  • farzetkı onun annesını yerınde sen olsan ve bu durumu senın annen senı öpüşürken görse ne olurdu ve sen anne olsan kızını erkek arkadsıyla öpüşürken görsen ne yapardın ha erkek olmuş ha bayan

0|0
    0|0
  • Benim oğlumla bunları yapan başka erkeklerle ne yapmıştır diyebilir bence

0|0
    1|0
  • annem evlen diye tutturdu zaten.bıktım bu konuda onunla tartışmaktan.sonunda yemeğime uyku ilacı katıp komşunun kızını koynuma sokacak o olacak...

0|0
    0|0
  • utanırdım :)

0|0
    0|0
  • bana kapı açık kalmış galiba oğlum kapatayım mı demişti :D

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz takılmaya devam :)

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar beni ayaklarını öperken görmüştü sanırım annesi ama emin de değilim utanmıştım baya ama yine gitmiştim evlerine bişey dememişti =D Belki de görmemiştir ama

0|0
    0|1
  • Kapıyı çeker komşuya giderdi , :)

0|0
    1|0
  • anıları canlanır gözünde :)

0|1
    0|0
  • tabi o anda azıcık gözlerin bir birine dalması ve sonrası ateşli bir öpüşme ne kadar özlerdim bu sahneyi yanıyorum cayır cayır söndüren kız yok mu? bir şey olmaz be güzel. hayatını yaşa.

0|0
    0|0
  • Bence senlik bir durum yok oğlu düşünsün sorguya çekilip dalgası bile geçilebilecek kişi o olur ;)

0|0
    0|0
  • Gülmedim desem fazla belli olmuşmudur? Ne diyecek oğlum yakıyo kızın canını demiştir. :D

0|0
    0|0
  • o size gelsin öyleyse

0|0
    0|0
  • herşeyin yeri zamanı var sizinkide iş yani

0|0
    0|0
  • ewt tuhaf karşılamamıştır tabikide, gözüme çöp kaçtı onu çıkarıyordu deyiver

0|0
    0|0
  • mağmaya doğru yolculuk başlardı :)

0|0
    0|0
  • keske olmasaydı bıraz gozunden dusmus olurdun :)

0|0
    0|0
  • Ben bile annemden utanırdım heraldi :) Bidahakine böyle yapma kadınada birşey deyip uzatma büyümez.

0|0
    0|0
  • sanırım kimse iyi şeyler düşünmez gerçekçi olmak gerek

0|0
    0|0
  • Annem ''Eyvahlar olsun hemen evleniceksiniz'' Derdi.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz onun annesi de genç olmuştur, direkt 30 yaşında doğmamıştır bence <3

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 17

• Valla ben sana şimdiden söyleyim, yüzüne gülerler, anlayışlı takılırlar, hatta sevgilin de sana annesinin bunu sorun etmediğini söyler , ama o işler öyle değildiiirrr :))) O akıllardan ne tilkiler ne hesaplar geçerrr aklın hayalin şaşar :)) Çok çok çok ama çok büyük bir eksi puan almışsın. Zaten onların evinde olman bile bir eksi puan sayılır, bir de üstüne bu olay tam olmuş yani... Yine de belli olmaz çok da üzmek istemem seni ama böyle şeyler yapmamanızı tavsiye ederim, erkeklere bişey olmuyor ama kızların adı çıkar. Adını çıkarırlar, insanların temiz niyetli olup olmadığını asla bilemezsin, bu yüzden hayatını riske atma. Erkek arkadaş işte, bu gün var ama belki yarın olmaz, hiç değmezzz ;)

0|0
    0|0
  • bencede gitme çok kötü bir durum ya amaan nasıl oldu ya

0|0
    1|0
    • Önce koltukta oturuyorduk sonra baktım sevgilimin gözünde bir şimşek çaktı gibi oldu yaklaşmaya başladı ben uzaklaşıyordum o yaklaştıkça derken koltuğun sonuna geldik... böyle anlatsın mı nasıl oldu derken ne anlatmasını bekliyorsun ? :D

• hayır yani annesi bir anda mı geldi yoksa evdemiydide bu saf aşıklar öpüşmeye kalktı

• E gitme bir zahmet yeterince rezil olmuşsun.

1|1
    3|0
  • Bende olmamış gibi davranırdım.

0|0
    0|0
  • bence çok büyütülecek bişey değil canım , evlerine tekrar gidersin kadınlada utangaç bir şekilde konuşursun , erkek arkadaşında annesiyle konuşur . sıkma canını.

0|0
    0|0
  • kolay kızmış oğluma yedirmem nan bunu demiştir.

0|0
    3|2
    • oğlumu yedirmem olacaktı

• adamın eli kolu rahat durmuyossa kız napsın seviyo işte garibim sen oğluna terbiye ver önce herşeyi kızdan beklemeyin !

• kEŞKE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ OLSA yOBAZKEDİ, EVET ERKEK DE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL AMA MAALESEF TOPLUMUMUZ BU TİP ŞEYLERİ HEP KIZLARA YÜKLERLER. Ve buna engel olamzsın... Hangi birisinin beyin yapısını değiştireceksin ki tek başına ;) Acı bir gerçek bu maalesef, sanki kız tek başına öpüşüyor :))

• Kaynanasının evinde de insan öpüşür mü ya bu ne cıvıklıkdır bana göre hemde saygısızlık ben nişanlımı sevgilimi misal bırak kocama bile kaynananın evinde öpüşmem

0|0
    0|0
  • ben çok utanırım kadının yüzüne bakamam yani :D kadın ne düşünür allah bilir. Anlayışlı biriyse o kadarda değil .

0|0
    0|0
  • kötü olmuş evde hareketlerine dikkat etseydin keşke inşallah annesı hakkında kötü düşünmemiştir merak ettım sevgiline sordun mu bunu ?

0|0
    0|0
    • sordum ama bir şey yok dedi. görmemiş dedi yoksa söylerdi falan dedi işte..

• Annesi evdeyken odada tek kalmamanız bile lazım.

0|0
    0|0
  • kadın seni sevmiş demekki yoksa kovalardı bence :dd

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Kadın nasıl biri? Kim olduğuna göre değişir. Sen yine de takma kafana, annesiyle çıkmıyorsun ya :)

0|0
    0|0
  • Cok utanirdim rezalet :/

0|0
    0|0
  • Gençlik demiştirbence sana bısey dıceğini sanmıyrm. :D

0|0
    0|0
  • Ben utanırdım skdjjdjdd

Zor durum ama normal karşıla olamamış gibi düşün yapcak bir şey yok

0|0
    0|0