Arkadaşlar Acil Yardım Dolandırıcılarmı ?

Hiç bir resmi kuruma ya da herhangi bir yere borcum yok ne benim nede ailemin bugün hiç bimediğim Ankara alan kodlu bir numara aradı ilk başta işim vardı açmadım sonra aradım bilmem ne hukuk bürosu dıye bir yer çıktı beni aramışssınız dedim daha önce böyle bii yerden arandınızmı icra borcunuz hakkında dedi hayır dedim işte adınız babanızın adı annenızın adı falan fılan bunları neden soruyosunuz anlamadım dedıgım gıbı sızı arayan arkadaslar tekrar ararlar ılgılendıgınız ıcın tskler dedı kapattı neye ugradıgımı sasırdım ? hukuk burosu ne alaka

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• rahatol bişey olmaz.beni de durduk yere yapıkredi bankasına bağlı olan bir avukatlık bürosu aramıştı yanlışlık olduğunu izzah ettim bir kaç defa daha aradılar sonra iyice kanaat getirdiler ve benden vazgeçtiler.büyük ihtimal sende de aynı durum olacak.ha bu arada telefonda dayının soyadı falan tc kimlik numaran filan aman diyim...!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aman dikkat özellikle bu tür şeylerde elinize yazılı tebligat geçmeden , kimse size borcunuz var diyemez ,böyle birşeyle karşılaştığınızdada ,kesinlikle bilgi vermeyin tebligat isteyin borcunuzla ilgili olarak

0|0
    0|0
  • Olabilir eğer gerçekten de icra borcun varsa verinler icra dosya numarasını e devletten kontrol et...

0|0
    0|0
  • Hakkındaki herhangi bir mahkemeyi internetten TC kimlik no ile kontrol edebilirsin..E-devlet bu hizmeti veriyor...

0|0
    0|0
  • icra açan birisi ya da avukat senin ana adına baba adınla uğraşmaz tc numarandan kayıtlı ev adresine evrak gönderir hiç bir zaman kimlik bilgilerini kimseye verme. Dikkat et Polis vatandaşı aramaz. beni aradılar yemedim küfür etti kapattı :) Dikkatli Ol

0|0
    0|0
  • Korkma Onlara De Ki Ya bizim Elektrik Borcu Gelmiş Ödeyemiyoruz Siz Öder misiniz de Suratına Telefonu Kapatacaklardır Emin ol... :)

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olsa sanirim eve zarf geliyor. Öyle telefondab arayip borcunuz var demezler. Bir ptt şubesine gidip e-devlet hesabi al. Ordan cok kolay bir şekilde takip edebilirsin olup olmadığini.

0|0
    0|0
  • korkma sakın elden para verme inşallah yoktur ama varsa bile icra kağıdın gelir ve resmi kurumlara yatırırsın ödemeni

0|0
    0|0
  • bunu öğrenmenin bir çok yolu var bankada tanıdıgn br arkadşnz varsa netten sizn borç durumunuzu görebilir ya da e devlet gbi resmi kuruluş sitelrden hakkınzada acılmş dava icra takip olup olmadıgını görebilirsnz.

0|0
    0|0
  • dolandırıcı .,..,

0|0
    0|0
  • korkma ya senın ıcra işin olsa senın adını veya ailenın kım olduğunu bılmezmı onlar:) rahat ol

0|0
    0|0
  • numarayı polise ver

0|0
    0|0
  • kızım hiç mi haber izlemiyorsun buraya yazana kadar 155 i ara

0|0
    0|0
  • polise git ver numarayı sakin en ufak bilgi de verme telefonda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0