Aşkın tanımını yapar mısınız ?

Aşkın tanımını yapar mısınız ? Aşk nedir ne kadar önemlidir kimler aşık olabilir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk..

Onu ilk gördüğünde önce içinde bir kıpırtı oluşuverir.. Karşındaki insandan etkilendiğini hissedersin ve onunla tanışmak istersin.. sonrasında bu hoşlantıya dönüşür.. ve bundan sonrası analizdir.. Konuşmasına, oturması, duruşu, davranışları seni ona aşık eder.. Aşk böyle bir süreçten geçer.. Bundan sonra ne mi olur ? Akşam yatağa başını koyduğunda aklına o gelir.. sabah uyandığında ilk aklına o gelir. buluşmalarda; adeta attığı adımı bile hissedersin kalbin yerinden fırlayacak gibi olur, pancar gibi kıpkırmızı olursun heyecandan.. Gün içersinde merak edersin, ne yapıyor acaba günü nasıl geçiyor canını birşey sıkmamıştır umarım der durursun.. Gecenin bir vakit aniden ararsın ve "sadece sesini duymak istedim" dersin ve kapatırsın telefonu.. Kısacası harika birşeydir aşk.. ve yaşamasını bilirsen harika duygular yaşayabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boş iş

1|0
    0|0
  • böyle bişey sanırım

link

0|0
    0|0
  • Boktan ibaret :d

0|0
    0|0
  • aş bir b.tur yemeyen yoktur.. aşk bir sudur iç iç kudur.. aşk bir vişne iç iç kişne..aşk bir kazık otrma popona yazık..aşk bir direk ona vuran ınek... herkez aşık olur.. onmlidir cok önmlidir.

0|0
    0|0
  • aşk diye bir şey yok

hala anlayamadın mı?

0|0
    0|0
    • canı yanmış bir türk kızı daha -.-

• canı yanmış değil de mantıklı dusunen desek daha doğru olur

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kaçıncı soru öyle yılmadım ama her gördüğüme yapıştıracam al sana :D link

oldu mu güzel kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Aşk; mutluluktur, huzurdur, şefkattir,ilgidir,paylaşmaktır,fedakar olmaktır,bazen cinselliktir bunların kombinidir aşk

0|0
    0|0
  • g*te giren şemsiye açılmaz

0|0
    0|0
  • körü körüne bağlanmaktır. ama hiç birzaman karşılığının olduğuna, karşılıklı aşka inanmadım

0|0
    0|0
  • Aşk 3 harflidir = B.M.W

:))

1|0
    0|0
  • türk kızlarına aşık olursan işkence ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...