Portakalspor bayanlara özel spor merkezi

hanımlar siz bu portakalspor sağlık spor merkezlerini duydunuzmu gidenler varsa bilgi versin.

Güncellemeler:
hanımlar siz bu portakalspor sağlık spor merkezlerini duydunuzmu gidenler varsa bilgi versin.
hanımlar siz bu portakalspor sağlık spor merkezlerini duydunuzmu gidenler varsa bilgi versin...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Merhaba

İster bayan olun ister erkek, sonuçta "insan"sınız. Yapacağınız şey, anaerobik veya aerobik egzersizdir ve vücudun bu yüklemelere cevabı büyük oranda aynıdır.

Bayanlara özel oldğuğu idda edilen yerlerdeki salonların bazılarında "izokinetik" makinalar kullanılır ve bu makinaların bayanlar için daha uygun olduğu söylenir. Gerçekte ise bu makinalar "rehabilitasyon" ve profesyonellerde kuvvet geliştirme amaçlı kullanılan ve "HERKES" için tasarlanmış makinalardır.

Şahsi fikrimi sorarsanız, BENCE: bu tarz yerler bazı "zeki" insanların bayanları "ötekileştirerek" daha çok para kazanma arayışından başka birşey değildir. Böyle bir yerden beklenebilecek en fazla şey, sadece bayan üye olduğu için daha rahat egzersiz yapılabilir ki ben şahsen bir fitness antrenörü olarak buna katılmıyorum.

Profesyonel yardım almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

SAYGILAR

0|0
    0|0
    • ötekileştirme derken konuyu açsana biraz

• Ok yazım yanlışı olmuş. Ama alakan yoksa neden adamları bu kadar savunuyorsun boşver gitsin :)

İşletme sayısının bir önemi yok Insanın iskelet kaslarında 2 tür gelişme olur miyofibriller ve sarkoplazmik. Cinsiyetler arasında sadece gelişme hızı ve seviyesi açısından fark olur ama gelişme şekli aynıdır. Bu yüzden kadınlara özel antrenman diye birşey olmaz Bu bizim ülkemizde söylenen bir hurafe ve bu tarz yerlerin bunu kullanarak kazançlarını arttıma çabası içinde olduğunu söylemeye çalışıyorum

• bu sistem hangi ülkeden türkiyeye gelmiş onu araştırdınmı:)

Yükleniyor...