Yakın Bir Arkadaşının Kız Kardeşi Senden Hoşlanıyor Ne Yaparsın ?

arkadaşlar benim yakın bir arkadaşım var kız kardeşi benden hoşlanıyor ve gün geçtikçe kız aşık oluyor ben bir kaç defa olmaz dedim abine yanlış yapamam diye yapmam gerek sizce

Güncellemeler:
Karar Uzak Durmak Düşüncem Bu

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Düzgün bir kızsa ,nikahına al.

0|0
    0|0
  • Aman diyeyim... Henüz sıkıcı bir Hetero'yum yapmasın böyle şeyler... Hem kardeşi ise benden de küçüktür... Olmaz...

Kırmadan reddedin bence de...

0|0
    0|0
  • Bi kız abisinin korkusundan böyle bişeye pek cesaret edemez , gerçekten seviyo ki sana söylemiş . Sende onu gerçekten ciddi olarak düşüneceksen neden olmasın ki . Sonuçta arkadaşının sevgilisi falan değil , kardeşi . Bunda çok büyük bişey yok diye düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • Karakter Meselesi de var ama onlar bana güvenip evlerine girip çıkmışım bana demez mi ben seni evime bunun yüzünden mi aldım diye

• Sen sevmiyosan hiç konuşma bile . Herşey daha kötü olmadan . Fazla da görmesin kız seni . Unutsun zamanla .

• zaten artık gitmiyorum onlar köyde oturuyor ben ilçede aramız da kilometreler var böylesi daha iyi

• sen ne düşünüyorsun bu konu ve kız hakkında?

1|0
    0|0
  • Lezbiyen değilim derim. :D

0|0
    0|0
  • kızla ne yapacağına bağlı,ciddi bir iş içine gireceksen neden olmasın,ama diğer türlü karaktersizlik olur

0|0
    0|0
  • ovvv kötü durum diye düşünüyorum..siz kızı seviyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Yok Hayır düşünmedim bile

• ozman kzıı nazik bir dille geri çevir..hem arkadşına ayıp gibi geliyor bna..bn olsun istemezdim şahsen..arkadşına sölesende kız için kötü olur saklasan arkadşın ne der acaba?

• Hep filmlerde dizilerde görmüştüm gerçekte de oluyomuş demek-.-

0|0
    0|0
  • bunda yanlis bir sey yok eger kizla ciddi bir seyler goze alabiliyosan abisine yamuk yapmis olmazsin ama eger ciddi bir sey e cesaretin yoksa hic konusmicaksin, hem o kiz sana bunu soyleyebilmisse o cesareti ve o firsatti sen ona vermissin demektir

0|0
    0|0
  • egerr o kizz güzellse konuşunn sen yakışıklıymıssınn

0|0
    0|0
  • Bence Abisine dürütçe itiraf et canım

0|0
    0|0
  • Intehar ederim. En sevdigimden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gençlik abi olur böyle şeyler kafana takma unutur seni yakın zamanda sen umut verme yeter gençlik ateşi işte :)

birde genç kızlar kendinden büyüklere daha çabuk kapıla biliyor.

0|0
    0|0
  • Yapman gerekeni yapmışsın zaten.Çizgini bozmadan devam et.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum senin için sen en iyisini yapıyorsun arkadaş dedigin kişinin kız kardeşine yan gözle bakılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...