129T deki kız.... bu bir işaretmiydi sizce?

yine bir 129t sabahı...dört gözle beklediğim durağına otobüs yaklaştı ve sen oradaydın yanımdaki koltuğa elimdeki kitabı bıraktım senin gelip oturma ihtimaline karşı başka kimse oturmasın diye,tam sen gelirken bıraktığım kitabı aldım ve sen ilk boş bulduğun yere yani yanıma oturdun..benim senin için o koltuğu ayrıdığımı farkettiğini sanmıyorum zira farketmiş olsaydın en azından bir şekilde bunu belli eder ya da hissettirdin...sen otururken nefesim kesilecek sandım ellerimin titrediğini bacaklarımın tutmadığını hissettim,kalbim hızla atıyordu çünkü sen yanımdaydın ya gerisini hiç bir önemi yoktu...otobüs hareket ettiğinde ben hayallere çoktan dalmıştım ..ele ele göz göze İstanbul olmuştuk ikimiz, gökyüzündeki yıldız olmuştuk denizdeki damlalar olmuştuk...sen ben olmuştun ben ise sen olmuştum...biz olmuştuk tek yürek tek beden olmuştuk...sen yanımdaydın ya dünyayı karşıma alablirdim artık ,tüm cesaretimi toplayıp bir günaydın ile söze girecektim,sana karşı olan tüm duygularımı en içten ifadelerle san aktaracaktım...ama önce o yüzüğün sırrını öğrenmem lazımdı yüzük bugün parmağında yoktu ..şimdi tam zamanıydı parmağında yüzük yok ve ben tüm cesaretimi toplamış yanı başımda duran gizli sevdama açılmak üzereydim ki telefonum çaldı ...telefonu kapatım ve tüm cesaretimi yine toplamaya başladım neticede kala kala 2 durak kaldı inmeme...şimdi tam zamanı dedim kendime hafif bir tebessümle yönümü ona doğru çevirdim tam merhaba diyecektimki bu sefer onun telefonu çaldı be başladı konuşmaya... link

sizce bu bir işaret mi? :((

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kanka sen ümraniyede falanmısın eğer öyleysen ulaş bana yapalım şu kızı sana sende kurtul bizde kurtulalım bu kaçıncı soru

0|1
    0|0
    • o bölgede iş yerim:)

• olum herşey teklif etmekle başlar ya da biter sen benim dediğimi yap yüz yüzeyken kız tamam olur diyemeyebilir ama faceden yazarak derdini anlatırsan heycan yapmadan düzgün cevap verebilir sen beni dinle

• peki öyle yapacağım:) akıl akıldan üstündür mutlaka bir bildiğin vardır:)

Kızlar Ne Diyor 4

• owww

platonık bır ılıskı...umarım duygularını actıgın zaman kotu anlasılmaz ve terslenmezsın.

bol sans

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim...bende öyle umuyorum:))) en azından niyetimi açıkca ve net olarak belirtirsem tersleneceğimi düşünmüyorum:)

• ya ahahahaha 129T deki kız burayı okusa evlenirdiniz herhalde

0|1
    0|0
    • ahhh keşke:))) ama burada yok galiba:(

• arkası yarın gibi bir hal aldı bu :D:D ama sanki yaklaşıyosun hedefine ;)

0|1
    0|0
    • :)) teşekkür ederim umarım en kısa zamanda yaklaşır ve olumlu netice alırım:))

• Hangi kitabı okuyosun?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu otobüs kaç saatte bir geçiyo? Hergünmü aynı otobüs :)

0|1
    0|0
    • hemen hemen hergün aynı otobüse biniyoruz:)

• İyiymiş karşıdan gliyo sanırım otobüs? :9

• :)9 nereye göre karşı? :)) üstbostancı dan geliyor:))

• Yapma bunu raki pes etme sen şampiyonsun bu sefer olmadı başka sefere kısmet ama bidaha öyle bir şansın olursa geri tepme :(

0|1
    0|0
    • eyvallah Mickey :)))) sabır ve metanetle bekleyip hiç ummadığı anda indireceğim sağ kroşeyi:))

• La dikkat ette o sana aparkatı indirmesin :D

• ona karşı koyacak ne bir taktiğimi nede gücümüz var:)

• okurken bn yaşıyomuş gibi oldum bu durumu yaw bir heyecanla yazmışsın ki sorma :)

abi KS olarak yanındayız

dualarımız seninle ;)

0|1
    0|0
  • bende şu hattı kulanıyım bakıyım kim bu eleman :)

0|1
    0|0
  • yeter artık ben gelip çıkma teklifi edicem kıza ne bekliyorsun olum git işte.

0|1
    0|0
    • yan ımda gitmeme gerek yokda:( tam edecektim önce benim sonra onn telefonu çaldı ya:((( ta mcesaretimi topluyorum mutlaka karşıma bişey çıkıyor:(

• her sabah istiyorum devamını dua edicem sizin için :d

0|1
    0|0
    • allah razı olsun kardeşim...rabbim herkeze herşeyin hayırlısını nasip etsin:)

• yok film gibiydi hocam hoşuma gitti bitmez inşallah bu otobüs olayları düğüne kadar anlat ama

• olsada anlatsak:)) keşkeee:)))))

• Şimdi netten 129t'nin geçtiği yerlere bakıcamm ve senin yapamadığını ben yapıcam :(

0|0
    0|0
    • üstbostancıdan kalkıyor bostancı e5 köprüsünden e5 e bağlanıyor göztepe köprüsünden libadiye caddesine yani çamlıcaya doğru gidiyor.çamlıcadan kısıklı ya ordanda köprüye bağlanıyor beşiktaş tan taksime gidiyor:((( bakama gerek yok sor ben san güzergahı söyleyeyim:)

• eyvallah:)

• Otobüs den kız bulmak tombala çektirmek gibi bir şey

0|0
    0|0
    • :)) eyvallah..haklılık payın var ama uzun süredir gözlemliyorum ve çok güzel görünüyor bana

:)

• Benim ki yoğun talep birader :)

• :))) eyvallah:)

• hadi evlenin de bir pasta yiyek :))

0|1
    0|0
    • keşkee:))) ozaman pastaların kralını yedirirm size:))

• O gız benim olacak , 129T evet notumu aldım sabah o otobusteyim xD

0|0
    0|0
Yükleniyor...