Fenerbahçe Galatasaray'yi yenerse Galatasaray'da ne gibi değişiklikler olur?

Fenerbahçe Galatasaray'yi yenerse Galatasaray'da ne gibi değişiklikler olur?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim kesin düşez :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle bir şey olsa bile biz yine yolumuza devam eder TR kupasını kaldırırız derbiyi kazanamadık diye Galatasaray'dan vazgeçecek kadar basit insanlar olmadık olmayız da.Başka Galatasaray yok çünkü,iyi ki Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
  • arda turanı mı taklit etmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok :D

0|0
    0|0
  • Alper potuk saçını kestiricekmis bakalım kestirebilicekmi:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen devam herseye

0|0
    0|0
  • Yensekte yenilsekte CL ye gidemezsek belli takım şeyler değşir ;)

0|0
    0|0
  • Değişen bir şey olmaz yine maç sonu ağlamalarını yaparlar yok penaltı yok ofsayt alıştık artık

0|1
    0|1
  • Kesin mancini ve yönetime darbe yapılır :) başarısızlığı hazmedemeyen taraftarlar istifaya çağıracak aysalı onunda canına minnet zaten kulübü bir sürü borca soktu vergi borçlarıda dahil takımda çok kötü oynuyor onun için en güzeli taraftar istemiyor beni deyip defolup gitmek cebinide doldurdu koymaz artık ona

0|0
    0|0
  • yer yerinden oynar :D

0|0
    0|0
  • ulen siz nezaman alkışladınız da aynı şeyi bizden bekliyonuz. siz egoist bencil bir takımsınız herkes sizi el üstünde tutacak siz herkese ana avrat bacı dümdüz... yabancı maddeler bilmem neler ... yok yaaa..

0|0
    0|0
    • Sen gerizekalimisin @insufferable yazdiginin sorumla hiç bir alakasi yok

• bi altdaki soruya yazmıştım gitmediğini düşünerek bidaha yazdım ona farklı konuymuş sonradan farkettim de LAFLARINA DİKKAT ET BAKALIM BİRAZ

• bir galatasaraylı olarak ; inşallah fener fark atarda ünal aysal gider.

0|0
    0|0
  • Hiç bir değişiklik olmaz sadece Galatasaray ikincilik hedefinde darbe almış olur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...