Ne düşünürdünüz ? asdd

Şimdi bir sevgili düşünün..sizi cok sevdigini biliyosunuz iyide günler gecirmişsiniz sonradan anlaşamamış ayrılmışsınız..ama hep buluştugunuz kıytı bir köşe. var sizin yerınız.hep orda buluşurdunuz genelde sizinde evinize yakın oldugu icin ordan aldı sizi öyle gezmeye giddiniz..ayrılıgınızın üstünden bir yıl gecmiş olmasına rağmen hala oraya geliyor ve sigarasını alkolunu iciyor ve gidiyor..sizle konuşmuyor yolda görse bakmıyor ama hala gidiyor yazz kış demeden...ne düşünürdünüz ?

Güncellemeler:
Yanlış anlamayın aslında kızın ne düşündügü pekte umrumda degil.istesede istemesede giderim.orda anılarım var yaşanmışlıklarım.fakat umrumdada olmasa bile gercektende oraya her giddigimde sanki gelecek gibi hiss etmem.burda ne yapıyorsun neden buradasın dese ne diyebilecegim.belki acır belki üzülür belki soru bile sormaz ama beklenilen şey aşk sa eğer herzaman beklemeye deger oldunu söliye bilirim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bende gider ona eşlik ederdim

0|1
    0|0
    • :) genelde hep görmeyecegi saatleri seçerim

• hiç uyumam. beklerim orda sıkıntı olmaz

• ah ah yıllarını verirsinde hayır görmessin.onun yapamadıgını bir başkası ben yaparım der ya kafanı yerlere vurasın gelir.sağol kardeşim

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi ki oynayan diziler de senaryo olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Senaryo değil veya bir dizi oynatmıyorum.aynı şehirde olsak kanıtlıyabilebilirim.

Yükleniyor...