Evliliğe giden ama monotonlaşan bir ilişki. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Uzun süreli bir beraberliğiniz var ve ilişkinizin en başından beri o insanla evliliği düşünüyorsun ancak zamanla ilişkinizin monotonlaştığını ve eski heyecanın kalmadığını anlıyorsunuz ama hala onu seviyorsunuz.. Bu durumda o kişiyle genede evlenir miydiniz ? Seviyorsunuz ama heyecan yok ?, Seviyorsunuz ama ilişkiniz monotonlaşmış?

Siz olsaydınız ne yapardınız..

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• iliskiyi monotonlstirmamak icin mesela degisik faaliyetlere katilabilirsiniz birlikte bir hobi gelistirirsiniz yeni konulara dayanirsiniz ayrica uzun süre birlikte olup evlenmemek sacma, yillarini o insana adamissin ona caba harcamissin sonradan evlenmek icin caymak yeri degildir her ne kadar bir iliskide heyecan bulunmasa bir sekilde yaratilir o heyecan. Ben kendime adima konusuyorum ki ben yeterki beni seven kalpten seven birini bulayim da heyecan olsun olmasin evlenirdim cünkü ölümden baska herseyin caresi vardir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Heyecan kat ılıskınıze.suprızler yap.eskı gunlere donmeye calıs.ılk gunlerınızdekı yerlere gıt.belkı ufak bı hedıye.sevıyorsanız sebepsız ayrılmanız buyuk kayıp olur..evlılıkte de zaten bıyerden sonra ask bıtmıyor mu? onemlı olan saygı sevgı arkadaşlık paylaşımlar cınsellık.. yanı ılıskıyı bunlar ayakta tutuyor.

0|0
    0|0
  • Evlenmek için hep bir neden olmalı. Kişiye duyulan heyecanedenan ziyade hayatı birleştirmek olmalı yaşam kıza yalnız olmaz. Sevdiğin güvendiğin kişi yanınd aolucak hayat kuracaksın.Evet monotonlaşmış olabilir ama bunu canlandırmakta sizin elinizde sırf bu nedenle bulduğun kişiyi kaybetmeye değmez .Böyle bir insan bulmak çok zor. heyecan dediğin bir nalık duygu ama güven huzur ömürlük. Ben evlenirdim.

0|0
    0|0
  • ne heycanı yaa heycanı napıcam seviyosam tamamdır yeri gelir arkadaşım olur yeri gelir sevgilim annem babam böyle biri lazım

0|0
    0|0
  • sonu başka heyecanlara ve ayrlığa kadar gider:(( yaşanır biter saygısızca:( tabii kişilere bağlı

0|0
    0|0
  • ozmn biraz heyecan kat iliskiye. evlenince zaten baska oluyor. hersey degisiyor yeni bir bölüm basliyor. belki heyecani evlilikte bulursun cünkü istediginiz gibi hareket edersiniz falan...

0|0
    0|0
  • cocuk yapin acayip heyecan oluyor... Ayrica bu seyi her iliskide hissedersin. Yani onemli olan iliskiyi taze tutabilmek, BUda siz erkeklerde yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • benim ilişkimde şu an böyle ve bazı şeylerden rahatsız olmaya başladım cevapları takip edicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hemen evlenmelisiniz. yoksa monoton bir zirvede olacaksınız

0|0
    0|0
  • o yuzden uzun ilişki sevmiorum yada uzun olackasa cok sınarsık olmayacak

surekli birliktelik cabuk bıktırır heyecan bulmaya calıs zaten colcuk coguk bi nebze heyecan katar olaylara iş guc derken zaten 1 gun hafta birlikte olackasın o gun u iyi degerlendirirdim yemek gezme eylence acısından

suprizleri bitirme cok ucma supriz yaparken

0|0
    0|0
  • böyle dusunup dusunup nasıl renklerndırım dıye dusunmezsen motondan da beter olursun..

1|0
    0|0
Yükleniyor...