Nasıl bir kadına dönüpte bakarsın?

Sitenin erkek üyeleri sorum size nasıl kadınlardan hoslanıyorsunuz ?Bır kadında olması gereken 5 özellık sızın ıcın ne?

1|0
2|35

En İyi Erkek Görüşü

• İlk görüşte tabiki çekici ve güzel olmasıdır. Tabi ki sonradan insan tanımaya başlayınca düşünceler alıyo dış görünüşün yerini. mesela şöyle diyeyim ilk görüşte tip %90 etkileyici faktörken, o kişiyi tanıdıktan sonra bu faktör %40 kadar düşebiliyo. çünkü aynı şeyi ben daha önce iki kez yaşadım. sevgili olduğum kişilere ilk başta çok sıcak bakmıyodum ama tanıdıkça düşünceleri beni onlara bağladı :) ama ilk basta bir kızda olmasını istediğin şey ne diyorsan; hanımefendi, böyle çok sesi çıkmayan,ağırbaşlı, çekici ve güzel olmasını isterim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Dönüp de bakacaksam aşırı güzel ve/veya dekoleli öhh dedirtecek cinsten olmalı. Onlar bakmalık çünkü.

Ama hoşlandığım tipi diyorsan...

1. Güzel olacak.

2. Fiziği iyi olacak.

3. Fiziği iyi olacak. (Hayır anlamadın, fiziği iyi olacak. fizikden anlayacak. F=m.a..)

4. Genç olacak.

5. Karakteri iyi olacak.

5.1.Yalan söylemeyecek

5.2 Dürüst olacak.

5.3. Ahlaklı olacak.

5.4 ...

5.5 ...

0|0
    3|0
    • Yolda gördüğün kadının yalan söylemeyeceğini nasıl anlıyorsun :)

• Onlar bakmalık dedik ya arkadaş. Bakıp geçersin o kadar. Anlamamışsın sanırım. Baştan oku. :)

• 1-Ne

2-Fes

3-Alsın

4-Ye

5-Ter

3|2
    1|0
  • olması gereken özelliklere göre değilde o özellikleri kendim keşfetmek istiyorum ilk olarak kadın gözüme çekici geliyorsa tanımak isterim özelliklerini kendim keşfetmem benim için daha iyidir, mesela çok güzel bir kadın benimle tanıştığında ya bende çok iyiyim çok severim diyorsa direk ---------- FAİL. erkek keşfetmek kadın keşfedilmek ister.

0|0
    0|0
  • ben yaşımdan dolayı bir kadında zarif lik ararım daha çok

duruşu ile güzelliği ile kendisiini belli etdebilmeli

çok neşeli ve mutlu tavırları olmayabilir .

kendine yakışan en uygun makyajla en şık kıyafeti ve aksesuarları tercih etmişolursa dönüp tekrar bakarım .

göz rengi veya saç rengi modeli önemlii değil .

ben diyebilmeliyim ki çok güzel kadın .

sizde kendinizi illa güzel ve çekici yapmak için farklılık aramayın .olduğunuz gibi görünün .yakışanı giyin ve kendiniz için en uygun makyajı yapın .her zaman dikkat çekersiniz

0|0
    0|0
  • Allaha şükür öyle dibimi düşüren bir hatunla karşılaşmadım henüz insan kötü olur ya ama yolda görsem bırak dibimin düşmesini koşup boynuna sarılabileceğim cinsten güzelliğe sahip bir kadın biliyorum Amber Heard İntikam Yolu'ndaki halleri neydi öyle ya :(

0|0
    0|0
  • 1. bir kadın için 5 özellik az ama neyse

esmer olması

güzel olması

yanıma yakışması

boyunun uzun olması

dışarıdaki insanlara karşı şımarık ve asabi olmaması

0|0
    0|0
  • Erkekler kızların yüzünü görmese de ince bel ve hokka toto oldumu dönüp tekrar tekrar bakar eğer yüzün bebeksi ya da bakışların sert ve etkileyiciyse her erkek için yemede yanında yat gibidir bizi biraz dışardan gözlemle ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

0|0
    0|0
  • uzun uzun yazmama gerek yok , kısaca viktoria beckham

0|0
    0|0
  • 1- doğuştan verilmiş pembe kimlik

2- bir çift meme

3- güzel bir kalça

4- bir çift sutün gibi bacaklar

5- düzenli nefes alması

0|0
    0|0
  • Güzel olan ve güzelliğini seksilikle taçlandırabilen kadınlara bakarım ...

0|0
    0|0
  • Sigara içmeyen,

Söz dinleyen,

Trip atsa bile fazla uzatmayan,

Saygısında kusur etmeyen,

Sadık olan,

Yalan söylemeyen.. :)

6 oldu ama napalım :)

0|0
    0|0
  • Gamzesi olanlar selam.

1|0
    1|0
  • Tam abazalara göre soru , malesef tenezül edip bakmam , yaırş motorumla 1 çarşı turu yapmam yetiyor , it gibi onlar bakıyor

0|0
    0|0
  • akıllı, terbiyeli, imanlı, namazında niyazında, oturmasını kalkmasını ve bana 4 çocuk yapabilecek kapasitede olması :)

Ayrıca hiçbir kadına dönüp bakmam. Belki arabalara bakarım ama.

0|0
    0|0
  • kadın dedigin özenti yaşamıyacak kendine has bir kişiligi olucak bir kere konustugu zaman karşıdakini ikna edebilecek ve ozenti bir şekilde giyinmicek bu kadar.

0|0
    0|0
  • sacları beline kadar uzanan kumral dalgalı saclı beline kadar uzanmasa da o seviyeye yakın

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel ve mavi gözlü olursa kesinlikle bakarım. Hoş, zaten pek karşılaştığım bi' tür değil..

1|0
    0|0
  • ince bel geniş kalça ve büyük dik gögüs olsun yüzü çirkin olsun önemli degil yüz her erkegi baştan çıkarır.

0|0
    0|0
  • Esmer

uzun boylu

balık etli

makyajsız olsa bile abartısız

güzel kokan

bunların 5 i olsun bakmakla kalmam hayatına girerim gözünü kör ederim

0|0
    0|0
  • spor yapsın özgüveni olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin kadın gibi olmalı.

0|0
    0|0
  • Orasını burasını açan her bayan dikkat çeker ...

0|0
    0|0
  • 1. sözünde duran

2. kararlı olan

3. sadık olan

4. biraz da güzel olsa fena olmaz :)

0|0
    0|0
  • yatakta boşalabilmesi kafi:)

0|0
    0|0
  • GRAFFİTİ-SOLCU-DÜRÜST-SARI SACLI OLSUN YETER

0|0
    0|0
  • bakımlı olmalı guzel gıyınmıs olmalı kendıne guvenı olan bır kadına

0|0
    0|0
  • fazla büyük olmayan göğüsler ince bel ve çıkık kalça bide beyaz ten çok tatlı olur bakmaya doyamam:)

0|0
    0|0
  • 1-tarz sahibi olmalı

2-egzotik olmalı

3-sosyal olmalı

4-vücudu oranlı olmalı

5-ten uyumu olmalı

0|0
    0|0
  • Aga öpüşmesini bilsin yeter ya öpecem die burnumu yalayan çıkıyo çok mal ca bir olay

0|0
    0|0
  • güzel olması yetiyor 5 özelliiğe gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• sex sells güzelim.. misal bir kız görmüştüm ..destekli sütyen takmıştı gerçi kesin..çünkü o kadar zayıf bir vücuda sahip biri o irilikte meme olmaz ama etkileyiciydi yani..ne kadar açarsan o kadar dikkat çekiyosun mantık belli.. beş özelliğe elince

-ses tonu önemlidir bence.. diğerlerine karşı tok ve sert bir ses tonuyla erkeğine karşı cilveli neşeli ses tonuyla konuşsun

-giyimi önemlidir ya modaya uymasın diğerleri gibi olmasın.kızların en nefret ettiğim huyu özenti olmasın özgün olsun

-biri kendisine sataştığında alık alık bakmasın hakkını arasın sünepe olmasın biri sataşırsa karşısındakini morartsın laf soksun sümsük sümsük bakınmasın..uyanık olsun

-hemen kabul etmesin her şeyi. kendi istekleri arzuları fikirleri olsun ve bunları dile getirmekten çekinmesin.. "hayır" demeyi bilebilsin..kendi karakteri olsun bazıları var kimin arabasına binse onun türküsünü tutturuyo ya

-mimikleri acayip tatlı olsun beden dilini etkili kullanabilsin..

1|0
    0|0
  • erkeklerin kiz secmesine grrek yok zaten hepsone bakiyolar

0|0
    0|1
    • Sen oyle zannet

• tabi tabi bir güzel kız görünce kedi ciğere bakar gibi bakan sizsiniz daha neyin davasını yapmaya calısıyonuz beylerr.

• sarı senin yaşadığın varoşda öyle sadece

Yükleniyor...