Seçimlerde hile olduğuna inanıyomusuz?yoksa inanmıyomusunuz?

Bir çok il ve ilçede seçimlere yönelik itirazlar var...

Ankara sincanda seçmen sayısı 247 Ak partiye oy sayısı 700 küsür...

Gülermisin ağlarmısın bilemedim...

Bu kadar yolsuzluklarıyla ün kazanmış,sınav sorularını bile çalmış bir partiden oy çalmadığına inanan arkadaşlar var hala...

Tamam siyasetten sıkıldınız belki bir çok arkadaşın umrunda bile değil ama halkın kendi oylarına sahip çıkmak zorunda kaldığı bir ülkede yaşıyoruz malesef...

• Evet kesinlikle hile var
    82% (14)67% (8)76% (22)Oy Ver
  • Hayır kesinlikle hile yok
    6% (1)33% (4)17% (5)Oy Ver
  • Olabilir de olmayabilir de bilmiyorum
    12% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hak arıyosun sandık diyolar...sandığa gidiyosun oy çalıyolar...çaldılar diyosun tomayla saldırıyolar...tam çete ya...

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu da mı gol değil lan?!...

N'oldu?!...

Yine aynı sonuç değil mi?...

Yine hüsran...

Yine mağlubiyet...

Yine travma...

Yine ezilmişlik...

Ve yine önünüzde dimdik duran, Uzun Adam!...

Ne yaparsanız yapın, olmuyor değil mi?...

2 referandum, 3 genel, 3 yerel seçim kaybettiniz...

Peki nerede hata yapıyorum diye sordunuz mu kendinize?

Sormadınız...

Silahların gölgesinde siyaset yaptınız, her defasında tokadı yediniz...

Yargı yoluyla siyaseti dizayn etmeye çalıştınız, tepetaklak gittiniz...

'Laiklik elden gidiyor, ülkeyi kurtarıyoruz, kurucu irade biziz!..' dediniz, kaybettiniz...

Sokaklarda vandallıkla, anarşizmle şansınızı denediniz, vatandaşı bezdirdiniz...

Siyaset dışı sarılacak başka dal kalmayınca, Pensilvanya'yla paralel ilişkiye girdiniz!...

Siz kasetle, tapeyle, şantajla, montajla paralel çalıştınız..,

Lakin halk dikine koydu, asimetrik oturdunuz!...

Dağdaki çobanı aşağıladınız...

Halka makarnacı kömürcü takımı dediniz...

Ülkesi için gece gündüz çalışan, Türkiye'yi dünyalaştıran,

Ekonomisini katbekat güçlendiren,

Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda devrimler yapan,

Ülkenin her köşesine elini uzatan, yatırımı teşvik eden,

Faşizan statükoyu hak ile yeksan eden,

Ve de insana dokunan,

O 'Uzun Adam'a saldırıp durdunuz...

Bu milletin sevdasını görmezden geldiniz...

2002'de 'kaza' dediniz...

2004'te 'hazırlıksız yakalandık' dediniz...

2007'de 'tepki oyu, bu da geçer' dediniz...

2009'da 'bu son olsun' dediniz!

2011'de 'Stockholm Sendromu'na bağladınız..,

2014'te 'elektrikler kesildi' dediniz!...

Neticede gol yiyip durdunuz...

Ama her defasında 'bu sayılmaz' dediniz...

Şimdi tekrar soruyoruz;

Bu da mı gol değil?...

Eğer hala değil diyorsanız,

O zaman siz, ya salaksınız.., ya da müzmin muhalefet kalmak tek amacınız!...

Ya da acayip gol manyağısınız, yemeden duramıyorsunuz!...

'Bari centilmence yarışın, dürüst siyaset yapın!..' diyeceğim ama, o da pek mümkün görünmüyor...

Zira dürüst siyaset yapmak için siyasi namusa ihtiyaç var!...

O da sizde yok!..

0|1
    4|4

Kızlar Ne Diyor 7

• Yahu o kadar videolar, fotoğraflar çıktı ortaya.

Hala "hile yoktu" diyenler kendilerini kandırsınlar.

3|2
    0|2
  • calindigina inanmiyorum sandik basinda her partiden gorevliler var hatta bu sene halkta girdi sayima ama mizikcilik yapmak bedava hic bir kimsede demiyor ki yigidi öldur hakkini yeme diye varsa yoksa kötuluyorsunuz resmen yediginiz ekmege nankorluk bu yaptiginiz yav elinizi vicdana koyun hicmi iyilik gormediniz tamam tayyip sütten cikma ak kasik degil ama emin ol kimse onun gibi yonetemez bu ulkeyi tomalara laf ediyorsunuz belliki chp iktidara gecince millet ipini koparircasina hareket edebilecek almanyada halk polisten korkarken biz türler zar zor polis olabilen insanlara saldirabiliyoruz yazik cok yazik

0|0
    1|0
    • Nasıl bir demokrasi ki bu elimize vicdanımıza koyup hiçbir siyasetçi sütten çıkmış ak kaşık değil bırakalım oyumuz sayılmasın diyeceğiz? Hangi parti çıkarsa çıksın siz bugün sustunuz için benim oyum sayılmadığı gibi sizinki de gün gelir sayılmaz.

• hem de ne hile.. saniyesi saniyesine takip eden olayları ve azıcık mantığı olan herkes hilenin boyutu karşısında kafayı yerdi.. hileler yapılmasa chp şuan başa geçekti.

2|1
    0|2
    • Daha neleri suyacaz acaba gece gece güldürdün :)

kafan güzelmiş Güle güle kullan :) ahahahha .d

• keşke gözünüz olsaydı da kafanız güzel olsaydı

• Demokrosi 30 Mart'da öldü bu ülkede.

0|2
    0|1
  • hile olduguna inandığım için artık takip etmiyorum siyaseti

2|2
    0|2
  • Hile olduğunu düşünüyorum, başka açıklaması olamaz.

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle hile var diyorum

1|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Melih Başkan çok fesat ya bildiğiniz gibi değil, eli kolu çok uzun. Ak Parti hükümetini desteklemiyorum zaten, fakat Melih Ankara'dan gitmez diye çok net konuşuyorum. O adamın Ankara'dan gitmesi için ya ölmesi lazım, ya da sıkılıp rızasıyla bırakması lazım. Yoksa gitmez.

Ve evet, oyların sayımında bir hile hurda olduğunu geçekten düşünüyorum. Sandık başında görevli olan birinin ağzından duydum çünkü. Ayrıca çok fazla kafa karıştıran, insanın içine kurt düşüren olaylar oldu.

Ama bu millet bunu hak ediyor arkadaş. Oyların açıklanmasına baktığımda içimden dedim ki; Aziz Nesin sen ne büyük adammışsın ya..

Ayrıca bir şey daha eklemek istiyorum: Özgürlüğün en büyük düşmanları, halinden memnun kölelerdir.

2|2
    0|1
    • +11111111000000000 o kadar güzel konuştunki

Özgürlüğün en büyük düşmanları, halinden memnun kölelerdir. bravo

• kesinlikle var herşey ortadaaa

oo Ankara mansur yavaşın

istanbulda da bir çok noktada var böyle seçim olmazzz

o çuvalların taşınması konusunda sandık müşahitleride sandık başkanlarının yanında spor salonunda açılıncaya kadar kesinlikle refakat etmesi gerekiyor YSK sonuçları yansıttığı için güven duyulmuyor ama müşahitlerin tutanakları HİLENİN VAR olduğunu gösteriyor

3|1
    0|2
    • kardeşim türkiyeyi nasıl bir felakate soktuklarını anlayacaklar dur sen ucu en fazla onlara dokunacak sonrasını sonra konuşurz

• Abi hile var hadi 15 ildede hile olsun adam 53 il aldı değişen ne olacaktı benim anlamadıgım birşey var madem kötü göstermeye çalıştılar niye 17 aralıka kadar beklediler daha önce yapsalardı vermeyecek adam bile bunları gördükten sonra verdi yaptıkları oy kaybetmekten başka birşey değildi. Sarıgülüde biliyoruz adam yolsuzluktan partiden atıldı 30 sayfalık yolsuzluk belgesi var şimdi tekrar partiye geldi yüzsüz insan. Bu zamana kadar çalmayan biri geldi mi ? Hiç değilse çalsa bile birşeyler yapıyorlar öbürleri bunuda yapamadılar melih gökcek her türlü alırdı o adamın ankaraya yaptıgını kim yaptı nankörlük yapmayın .

0|0
    0|1
  • hilenin olmadı yer yok ki...

işin kötü tarafı bu hileler başka partinin gelmesiyle de bitmez.

2|2
    0|2
  • Evet kesinlikle hile var

1|1
    0|0
  • siyaset yapmayalım arkadaşlar. söylesenize kime yararı var kime ne kazandırıyor. burada küfürler hakaretler edipte bir insanı kırmaya değer mi.

THE END...

0|1
    3|2
  • Bu ülke de hangi konuda hile yok ki ?

0|1
    0|1
  • olsa nolcak olmasa nolcak artık bitmiş.

0|1
    2|2
  • böyle bir oy kullanma politikası olduğu sürece bu tür sorular daha çok olacak. bana göre de hile var ama bu kadar saçma bir oy kullanma yöntemine en başından karşı çıkmıyosan bugün "hile var yaa" demenin bir mantığı olmuyor. şu rezalete bakın. oy torbalarını kaybedenler, kalan boş oy pusulalarına "evet" basan dengesizler, yollarda hiç bir güvenlik kontrolü olmadan elinde torbalar ile gezenler ve daha nice mantıksız olaylar..

yönetimin böyle belirlendiği bir ülkede hilede olur, yolsuzlukta.

0|0
    0|1
  • Evet kesinlikle hile var,çünkü onların içlerine işlemiş bu,son 12 yıldır hilesiz bir seçim olmadıki

link

link

3|2
    0|1
  • A: Evet kesinlikle hile var

3|2
    0|0
Yükleniyor...