En son yaşadığınız vicdan azabının adı nedir?

1 Kabir Azabı

2 Vicdan Azabı

Ne acıdır.

Sizin en son yaşadığınız vicdan azabınızın adı nedir ?

Güncellemeler:
Yahu size kabir azabını mı sordum ?

Soruyu mantıkla değerlendirin.

Sizin en son yaşadığınız vicdan azabınız nedir ? demişim ben.

İlla sivrileceksiniz

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevdıgım erkek ıcın annemın zor gunde kullanılcak altınını almıştım bozdurcaktım.sevglm bana sureklı param yok dıyodu yardm etmek ıcın.ama son anda vazgectım. ve annemı aglattıgımı uzdgmu farkettım cok pısmanım. bı erkek ıcın deger mı be deger mı ;((

0|1
    0|0
  • İşleri yüzüme gözüme bulaştırdım.

0|1
    0|0
  • Kabir azabı.

Şey ben öldümde azap gördüm. Sonra geri geldim.

0|0
    0|2
  • Vicdan azabı çektigim bir konu yok.

0|0
    0|0
  • kabir azabını daha kimse yaşayamadı ki sorduğun soru çok saçma olmuş

0|0
    0|0
  • Vicdan yok ki bende azabını çekeyim

0|0
    0|0
  • vicdanımı acıtan bişey yasamadım ama canımı acıtan çok şey yasadım..

0|0
    0|0
  • Yediğim bir vurgundan dolayı vicdan azabı yaşadım

0|0
    0|0
    • vurgun yediği için nasıl vicdan azabı yaşayabilir bi insan ? :S

Erkekler Ne Diyor 5

• 17-18 yaşındayken bir anlık sinirle para tabanlı bir problem yüzünden babama ağır sözler kullanmıştım o sert mizaçlı adam, o anki yüz ifadesi ve hiç birşey söylemedi döndü arkasını gitti çok pişman oldum içim içimi yedi özür dilemek istedim dileyemedim karşına dikilip affet babacım diyip ağlamak istedim ama olmadı çıkamadım karşısına annemde babamı çok gücendirdiğimi bana kakalayıp durdu dilim kopsaydıda o sözleri kullanmasaydım aradan yıllar geçti kaç yaşıma geldim her aklıma geldiğinde içim bi boktan olur zor nefes alırım şimdide öyleyim tek vicdan azabım bu benim.

0|0
    0|0
    • :/ baban hala yaşıyorsa vicdanına acı çektirmeyi bırak özür dile baban da unutamamıştır :/

• Ölümlü dünya...Helalleşmek lazım.Pişmanlık duyman güzel gerçektende.

• Son ayrılık

0|1
    0|0
  • bundan 7-8 yıl önce karanlıkta bi kedinin kafasına yanlışlıkla basıp ezmiştim ve bir ay uyuyamamıştım vicdan azabından hala daha aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyo :(

0|0
    0|0
    • Vicdan azabı çekmen gayet doğal,insanca ama imanın şartlarından olan; hayvana bile olsa,

"Kaza,hayır ve şerrin Allah'tan geldiğine inanmak" olan imanın şartı gönlünü hoş tutmalı dost.

• Hala daha aklıma geldiğinde tüylerim diken diken oluyo

• Biraz önce dolaptaki sarmaları indirdim mideye, çok pişmanım. Sabah ben gittiğinde dolapta sarmaları göremeyince yaşayacağı hayal kırıklığını düşünüp bir kez daha vicdan azabı yaşadım :(((

0|0
    0|0
  • vicdanımı gururumu yerlere serdim..ne vicdan kaldı ne gurur o yüzden azab duyacak birsey kalmadı arkamı dönüp gittiğimde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...