Utandığınız bir yönünüz var mı?

kendinizi eleştirin biraz. utandığınız bir huyunuz var mı? çok kötü bir şey olduğunu bildiğiniz ama yapmaktan ya da o hisleri yaşamaktan kendinizi alıkoyamadığınız bir şeyler?

ben kendimden örnek vereyim ..

kadınları aşağılama eğilimim var.

bazılarını domuz gibi kıskanıyorum

yalan söylemekten çekinmem

suratına gülüp arkadan atıp tutarım

bir insanın çok sahiplendiği şeylere zarar vermek istiyorum

güzel insanları diğerlerinden kayırıyorum

gösteriş budalasıyım

vs vs

:D

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Dersler konusunda çok tembelim

0|0
    0|0
  • :D Babamı soymayı çok seviyorum. İhtiyacım olmadığı halde hemde. Bizim malzemeciyle anlaştım faturasız 8 ay iş yaptık 5 binlira para kazandım. Gitti vergi cezası ödedi :) cebinde ki 1 liraları alırım, kredi kartını patlatırım, sıgaramın zibanasını bile onun kartvizitlerinden yapıyorum. Corleone Sağolsun derim herşeyin sonunda:)

0|0
    0|0
    • Paralı sevgili aranır <3 Yok ya babama has bir özelliğim. Mesela kuzeniminde misketlerini çalardım sonra onu onun misketleriyle yener, elini avucunu boş bırakırdım. Sonra küçük kardeşine bilerek yenilir bütün misketleri ona vermiş olurdum oda uyuz olurdu :D Bilmiyorum, varsa bir tabiri bunun söyle ama ben insanların uyuz olduğu şeyleri yapmayı seviyorum

• Hayatımda bana değer veren tüm kadınları üzmek gibi bela okunası bir yönüm var...

Annemi bile aramam :(...

0|0
    0|0
  • agzımın çok ama çok bozuk olması karşımda kim olursa olsun hiç farketmez damarıma dokunursa bütün degerlerine söverim çok agır konuşurum ama sakinleşincede utanırım eger kadınsa tabi ayrıca senin ki utangaçlıktan öte bişey git kendini as toplum rahat yüzü görsün :D

0|0
    0|0
    • kadınlarada mı sövüyosun :o

erkekler çok dikkat ediyor ya böyle şeylere kadınsa karşısındaki daha ince davranıyor ben bunu çok süistimal ederim hatta nede olsa bana bişey yapmaz diye sen demek kadınmış erkekmiş gençmiş yaşlıymış dinlemiyosun yapıştırıyosun :D

bencede ya öleyim ben :D

• toprağı bol olsun da üzüldüm bak şimdi..bende senin nickini her gördüğümde hatırlıcam onu

• amin o benim cigerimin köşesiydi mekanı cennet olsun evren'imin

• çok sekssi bir kadını gördügümde çok sinir oluyorum birde havalı olunca içinmde bir sürü küfür ediyorum sonra kızıyorum kendime:)

0|0
    0|0
    • niye seksi bir kadını görünce kötü hissediyosun kendini. ona asla ulaşamayacağını bildiğin için mi

aynı durum bende de var bak :D

• evet daha uzatmayalım çünkü bir kız çocuğu gibi ağlamak üzeresin. kaybol

• yazıklar olsun senin gibi bir kıza ya sana insanlıkta yaramıyor hay senin ta amcıgını soktum fahişesi allah belanı versin senin sürtük o**git seni çok kötü skerim bakkk

• Saçlarım hafif dökük hiç hoşuma gitmiyor. bide bazen çok kırıcı biri olabiliyorum cok egolu felan sonra pişman oluyorum hep

0|0
    0|0
  • ilişki bittikten sonra su getirmek için yataktan çıkarken partnerimin popomu görmesi

0|0
    0|0
  • utandığım için herkesin içinde söyleyemem valla.

0|0
    0|0
  • dobra oluşum dilimin kemiğinin olmayışı herşeyi çekınmeden söyleyişim

0|0
    0|0
  • Çok duygusalım ya la:d

0|0
    0|0
  • utanç değilim malasef

0|0
    0|1
  • Eeee bize de sana Allah belanı versin demek düşer dsfsdfs

Utandığım değil de sevmediğim yönlerim var illa ki adonisli olmam gibi

cayırt

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • beni benden almışlar sana vermişler :D ben çok kötüuyüm la :D

0|0
    0|0
  • yok sadece kızların geneli ni kızdırırim ... başka kötü yönüm yok bu yönde

0|0
    0|0
  • yok 4 4 lük biriyim ben :D

0|0
    0|0
  • Utanmazin tekiyim ben.d

0|0
    0|0
  • qotüm büyük utanıyom la .d

0|0
    0|0
  • herkesin kötülüğünü istiyorum senin bile bütün kötülükler üzerinize olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sakarlığım.. olmadık yerde düşmem toslamam birşeyi kırmam ya da birine yanlıslıkla zarar vermem milleti yanlıslıkla öldürebilirim bile :( o kadan vhim durumum :(

0|0
    0|0
  • kişiliğimi kendimi çok seviyorum böyle okadar seviyorumki aynaya sarılarak uyuyorum çogu kez okadar seviyorum dünyaya birdaha gelsem aynı kişiilikle aynı karakterle gelmek isterdim okadar seviyorum

ama dengesizliğimi bir türlü degistiremiyorum dengesiz oluşumdan nefret ediyorum böyle tam bir duygu dengesiziyim :D

0|0
    0|0
  • aşırı dobrayım ve bu huyum insanları çok kırıyor, utanmıyorum

aşırı derecede duygusalım ota boka ağlayan biriyin bu huyum ne zaman düzelecek acep

0|0
    0|0
  • Çok sinrliyim ve çok memnunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...