Kızların işide zor abii yaa

bu gün çarşıya gittim eczane çıkışı hemen önümde hanım hanımcık iki kız yürüyordu kızların giyimde falan ofsayt yok

abi karşıı bank ta oturmuş iki tane erkek müsveddesi vardıı

o kızlara nasıl bir bakış baktılar yaa anlatılmaz ya

ben kendimi kızların yerine koydum aç aslan gibi bakıyorlardı

özeleştiri yaptım o an

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• o da bişi mi gözümün içine baka baka benim için asla ağzıma alamayacağım bişi dediler halbuki başta görmedim bile onları tel.le konuşuyordum anla yani geçince farkettim ne dediklerini .. kızın hiç bişi yapmasına gerek yok maalesef erkek edepsiz olduktan sonra sen istediğin kadar edepli ol ..

0|1
    0|0
    • ne oluyo arkadaş bizim erkeklere hani yiğittik delikanlıydık ya laa bizz

Kızlar Ne Diyor 4

• cogu yicekmis gibi bakiyor bence ayip sonucta bir bayan kuyruk sallamadigi sürece aptal bakislara ve laflara maruz kalmak zorunde degil!

0|1
    0|0
    • çoğu erkek için belki aynı yorumu yapamayız istisnalar kaideyi bozmaz bu bir gerçek

ve evet bazen abartıyoruz malesef

• Analarına yapsalar aynısını aç köpekler :D

0|1
    0|1
  • erkeklerin dogansında var abicim laf atmadan ya da hayal edemeden duramazlar (sözüm meclisten dısarı:))

0|1
    0|0
  • abaza herif çok memlekette

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• '' Bakış baktılar '' Kelimelerinin bütünlüğü beni benden aldı söylemeden edemeyeceğim.

Ceylan izleyen aslan gibi bakıyorlar hemen üstüne atlayacak gibi çok şahit oldum.

0|1
    0|0
    • abii korkyum yaaa o tipleri görünce bildiğin tecavüzcü çoşkun nuri alço ikilisi oturuyordu sanki o an bank ta

• Sen niye korkuyosun bırak kızlar düşünsün. :D

• O adam bendim -_-

0|0
    0|0
  • isteyen istediği gibi bakabilir bence. o kızların keyfi için kimse kendini kasmak zorunda değil.

0|1
    1|0
Yükleniyor...