Ginepig besleyen var mı?

Benim hayatımın aşkı minik kızım bir ginepig ve Türkiye de pek bilinen nihayvan değil merak eettiğim seven bilen var mı :)

Ayrıca erkek ginepig arıyorum bunu da ek olarak ekliyim :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şirin hayvanı sayende öğrendim.

link e bi' bak,

belki yardımcı olur.

Sen nereden ve ne kadara almıştın?

Google'dan baktım da, çok sevimli gerçekten... :)

0|0
    0|0
    • Orda yazdığı gibi bende Bakırköy'de hamsterlarıma kafes bakarken onu gördüm fiyatı 75di ama güzelliğine cinsine göre 150 kadar çıkıyor o yüzden erkek ginepig arıyorum yavruları satmayı düşünüyorum ama büyük ihtimal satmaya kıyamam :)

• Otobüs duraklarının oralarda ama eminim oralarda yoktur siz en iyisi ginepig çiftliklerinden alın ya da facebook da ginepig gruplarından daha sağlıklı olur

• Dengem şaştı, bu nasıl cevap? :)

Teşekkür ederim yine de... :)

Erkekler Ne Diyor 5

• ünideyken bende iki tane erkek hamster vardı. çok da şirindiler besliyodum. bir sabah ne göreyim?!

bunlar geçmişler kuytuya birbirlerine geçiriyolar :D

lan orda bütün hayallerim yıkıldı gittim attım dağa onları geldim. üç gün kendime gelemedim. ruh halim çok pis bozuldu

0|0
    0|0
    • Benim de hamsterlarım öyleydi gayler diye çok dalga geçerdik

• ben çok kötü olduydum gay olduklarını öğrenince ya. psikolojim bozuldu. üç gün sonra anca düzeldim :D gittim dağa saldım geldim

• Adını hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • hehe evet çok güzeller. ama Almanca ismi daha çok hoşuma gidiyor. :) meerschweinchen. :D

0|0
    0|0
  • beslesem bir balık beslerim o da akvayumda dönüp duracak sinirleri mi bozacak

0|0
    0|0
  • Erkeğim ama gineping değilim (benide besleyebilirsin :p )

0|0
    0|0
    • Kızımla mı çiftleşeceksin...

hadi gene iyisin bu ülke de hayvanı taciz edene ceza yok!

• Seninlede çiftleşebiliriz ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• domuz değil mi o ya :)

0|1
    0|0
    • Evet burnu birazcık benziyor ama değil dünyalar tatlısı :)

• benim yabancı bir arkadaşım besliyor da o domuz familyasından geldiği söylemişti oradan aklımda kalmış :) senin kaç yaşında boyu kilosu kaç? arkadaşımınki 30 cm civarı 5 kilo falandı tosundu yani

• Onunki maşallah ne kadar büyük benimki bir kilo anca var çevremde de kadar irisini görüp duymadım :D

Yükleniyor...