Kapat

Giderken benide yanında götürmeliydin.. Ayrılık vakti geldiğinde siz ne yaparsınız.. ?

İşte ayrılık saati geldi, bir akşam üzeri gittin bir daha gelmemek üzere. Ellerimi aldın, dudaklarına götürdün, hala sızlıyor gözyaşlarının değdiği yerler. Oysa hiç istemiyordum gitmeni, hep benimle kalacağına öylesine inanmıştım ki, geçici ayrılıklarına ne kadar uzun olsada katlanıyordum. Çünkü, yine sana kavuşmak ümidi vardı içimde. Şimdi öğle sonları; bir gece yarısının zifiri karanlığına gömülecek, koridorlar, boşuna bakleyecek ayak sesini. Daha düne kadar yaşamak diyordum, senin için yaşamak... Nasıl inanıyordum sana bilemezsin. Beni yaşama gücünün en yüksek noktasına çıkarmıştın. Yalansız bir sevgiydi verdiğin, öyle güzeldi ki. beni durmadan sevmeni istiyordum.Belki, yine seveceksin, daha çok seveceksin fakat ben çıkardığın noktanın çok uzağındayım şimdi, boşluğa bırakılmış bir cisim gibi sıfıra doğru yaklaşıyorum. yere çarpıp, parçalandığım anda anlayacaksın, verdiğin acının dayanılmazlığını. Araladığın varlıkla yokluk arasındaki o perdeden muhteşem bir son seyredeceksin. Yaşamasız ve ölümsüz bir son olacak bu.

Gitme diyemedim sana, demeyeceğimde. Beni sevmek hakkını tanıdığım ilk erkeğe gitme diyemem anlıyor musun?çünkü kalacağına inanıyordum, dedim ya sana inanıyordum. ayrılığı gerektiren sebeplerin tartışması yapılmaz bence, sevmek istemektir, istemekse kalmaktır bir bakıma. sevsen isterdin beni istesen kalırdın hiç gitmezdin. her çaresizliğe karşı durabilirdim seninle, her şeye meydan okuyabilirdim. sevgin gücümdü, sevgimin acın olduğu kadar. seninle paylaşmak vardı, kederleri, hazları bölüşmek vardı. seninle yaşamak vardı kıyasıya. hepsi bir anda yok oldu, görüyor musun? kestiğin yerden kan akmayacak mı sandın, beni yapa yalnız koyup gittiğin yer bir KAN DENİZİ şimdi.

senden diyordum, seninle diyordum, senin için diyordum... şimdi sensizim. seninle olmamın haksızlığını öğrettin bana. artık senin için yazamam bile. bana kendi idam hükmü mü imzalattığın.

KALEMİ KIRIYORUM...

Link ; link

benden bütün sevipte kavuşamayanlara gelsin parça..

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim..

Anca öyle yazar engellersin.

kendinin nimetten sanman ne kadar komik.

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• link

senin bir yorumun üzerine sorduğum bir soruydu bu...neden ?

yazın oldukça güzel ama bugün duygu yüklü değilim sanırım :)))

yüzün gülse artık,tek temennim o inan...

0|1
    0|0
    • En büyük nedeni insanlar artık sevdikleri için kendinden ödün vermiyolar.

Sadece sevmek veya güvenmekle bitmiyor ki.

Çok sevndim duygu yüklü olmayıp yüzünüzün gülmesine :)

• gül için teşekkürler...

tüm iyi temennilerim senin için...

biz hep bir aradayız nasılsa:)))

• rica ederim.

çok sağolun.

:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Yazı çok uzun ne yazık ki okuyamadım.Artık öyle birşey ki acı duymuyorum,hissetmiyorum..

Ayrılıklar koymuyor.

0|1
    0|0
    • sende gber sus yazma bana.

• eyvallah.

• gitme diyemem anlıyor musun?çünkü kalacağına inanıyordum, dedim ya sana inanıyordum. ayrılığı gerektiren sebeplerin tartışması yapılmaz bence, sevmek istemektir, istemekse kalmaktır bir bakıma. sevsen isterdin beni istesen kalırdın hiç gitmezdin.

hocam naptın ya parçaladın yüreğimi valla

0|1
    0|0
    • :( :(

zaten bizim yüreğimizi sevdiklerimiz parçalamış vrsın bir kere daha parçalansın ne olur ki.

• çok derinden bir yazı olmuş bu :S

• keşke yazdığım insan bunu hakedebilseydi ama o bunun yarısını bile haketmiyordu gelde işte bunu yüreğime anlat.

• işte bu yazdıklarını gelip okuyacak o pembeli..

ve mutlu olacak ayrılmış olsanız bile..

çünkü hala unutamamışsın.

vay anasını.

0|1
    0|0
    • O pembelinin burada olduğu ne malum. ?

veya birine yazdıpım. ?

unutamadım belki eve çünkü sadece bir hiçten ibaret arkadaş benim için.

• iyiliğim tuttu hayret ondan şeetimdi ^,^

rica ederim geceniz iyi olsun efenim.

• umarım herkese karşı her zaman böyle iyiliğiniz tutar.

sağolun sizinde geceniz hayırlara vesile olsun.

• allah belani vermesin gece gece sokdun yine depresyon moduna:((( giden gitsin niye takcakmisimki demi :((

0|1
    0|0
    • versinde hepimiz kurtulalım :(

takmadığın içinmi bu durumdasın :(

• takmak istemeyipde, hala takdigim icindir.. su kalbime unut gitsin demeyi bir türlü beceremedim..beynim tamam desede, kalbim japon yapistiricisi gibi birakmak istemio

• off off dicek lafım yok.

• yazmayın böyle şeyler :)

0|1
    0|0
  • gitme demek zordur vesselam..

bir garip bıçak yarası gibi işler gidişi gidenin,

gitme demek istesen de diyemezsin..

0|1
    0|0
  • Dokturmussun yine Bendiss, ellerine saglik diyelim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim.

• Zaten guzel olan insanin ilkinin sonu olmasi degil midir, omur boyu olmasi yani. Mutluluk bu olsa gerek :)

Bir hata yaptin diye sen niye kendine neden bu kadar yukleniyorsun? Ders cikarmak onemlidir hatalarindan. Tekrarlamamak yani.

• En güzeli dediğin gibi ilk ve son aşknın aynı kişi olması ama ben malesef o treni çoktan kaçırdım.

Mutluluk o emin olabilirsin,ilk aşkınla yaşadığın mutluluğu bidaha bulamazsın.

Hatalı benim çünkü ve bile bile yine bu hataya düştüm aptal gibi.

• Selam bendiss' dedikodu mu var sdfsdf

0|1
    0|0
  • Ayrılık vakti geldiğinde link sadfs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...