Hangi otobus firmasını tercih edıyorsunuz?

Evet arkadaslar soru acık koltuk rahatlıgı , web baglantısı , tv ,guvenlık,muavın hızmetlerı yanında makul ücret bakımından hangısını tercıh edıyorsunuz?

Gecen yıl ızmırden karadenıze gıderken metroyu kullanayım dedım ıkı buklum ındım :)

Sızınde var mı boyle fırmalarla ılgılı sorunlarınız ya da memnunıyetlerınız?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• KamilKoç, Ulusoy, Varan..

Bu üçü hem profesyonellik, hem kaliteli hizmet hem de konforlu otobüsleri ile benim favorilerim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• pamukkale iyi oluyor. en son kullandığımda, her sefer için bilet alan ilk 4 kişiye indirimli oluyordu biletleri. ulusoy da iyi. kamilkoç da iyi bu üçünden memnunum. metroyu tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ulusoyu tercih ederiz yillardir

Metroya pek binmem ya ariza kirkalti muavinleri denk geliyo hep bana.Bi keresinde ek araba vermişler neyse trabzondan sakarya ta geliyorum.Muavin'e hocam bir cay verirmisin dedim bide su rica edim muavin aynen su şekil;

Cay yok ula suyuda kal cendun al sor bide isteyen var mıdiye varsa dağıt :)))

Gülsemmi aglasammi ya:)

0|0
    0|0
    • Hahahaha hıc gulecegım yoktu bende lazım da hıc atalarıma cekmemısım ya :D

• Fena mı ıste yardımlasmak guzeldır :D

• Muavini dövmemek için kendimi zor tuttum 12 saat:)

• ulusoyla yolculuk yapıyordum trevegolara döndüler koltukları kazık gibi ve dar

nilüfer iyi dedim ikinci kez bilet aldım istanbuldan ankaraya dönerken kredi kartından aynı koltuğa iki kez tahsilat yapmışlar iade etmediler kamil koç safir almaya başladı onlarda koltuklar iyi tvleri kötü yani hepsinde değişik şeyler var

0|0
    0|0
    • Kamıl koc ıyıdır ya koltuklar rahat olsun yeter dıyorum artık

• Merak etme burada kaybolmazsın :)

• :D tamam o zaman başlayalım gezmeye

• genelde otobüsle seyahat etmem ama edersemde anadolu turizmi seçerim oldukça iyilerdir

0|0
    0|0
  • Metro çünkü bana bedava başka firmayı kullanmadım hiç

0|0
    0|0
  • 70 santimin kıymetini oturanlar bilir!

0|0
    0|1
  • Çoğu otobüs firması iyi hizmet veremiyor.Hele ki uzun yolculuklarda uçak fiyatları şuanda gayet uygun 2 hafta önceden alırsan veya promasyon otobüs biletlerinden bile uygun,kısa sürede ulaşım ve gayet rahat :)

0|0
    0|0
    • Öğrencı halımle bıle kesınlıkle katılıyorum sana :)

• Süha ya da ulusoy :D

0|0
    0|0
  • Ayakta belediye otobüsü

0|0
    0|0
  • KAMİL KOÇ

0|0
    0|0
  • Ulusoy,Fındıkkale,Varan

0|0
    0|0