Bu parfüm hakkında bilgisi olan sayın erkek ve bayanlar ..

yarın yakışıklı bir iş arkadaşımın doğum günü. :D. bu farfümün bugun avm de testr ınıı denedim muhteşem birşey ..

parfüm UniSeks ama daha çok erkek tenıne yatkın .. kullanan var mı bu markayı .. ya da bu seriden hiç kullandınız mı . bir erkek bakış açısıyla soruyorum .. ya lütfen ciddi cevap verın yazık bana :(

parfüm bu : link

önceki serisi de bu : link

eger karar verebilsem şimdi siparişi verecem çünkü

Güncellemeler:
link sayfa görünmüyorsa bu sipariş sitesinden de buldum parfümü..

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir erkek gözüyle yorumlayacağım ama sakın kırılma : Şimdi sadece arkadaşın olan biri için, 579 TL'lik bir hediye; inan bana çok görgüsüzce . Benim bir arkadaşım bana bu fiyatta hediye alsa çok sevinirim ama içimden de "Allah'ın kezbanı" demekten kendimi alamam . Hediyenin mütevazisi makbuldür efendim, görgüsüzlüğün hiçbir lüzumu yok .

Ayrıca 579 TL için aşağıdaki bayan üyeye aynen şu yorumu yapmışsınız : "ya abartma allah aşkına neresı pahalı . o kadr da gözüme pahalı gelmıyor inan benım" diye bir yorum yapmışsın :) istediğin kadar zengin olabilirsin; Fakat şu cümleyi ancak görgüsüz biri kullanabilir :) Kendi bütçene göre TL değerlendirmesi yapmanız oldukça komikti :) İstediğin kadar zengin ol, ama şu fiyattaki hediye için" ya neresi pahalı abartmayın" diye cümle kullanmak çok komik :) Bu cümle sizi cool yapmaz, görgüsüz yapar :) Kaldı ki 2250 TL alan için bu fiyatı küçümsenecek bir fiyat değildir, gören de Vehbi koç'un torunu sanacak :D

1|0
    1|0
    • siz olayı cözemediniz galiba. bu pahalı diye almıyorum .. bu kokuyu kendısı kullandıgı için alıyorum .. ben de orjinalını alarak ona. bir anı bırakmak istedim o kadr. olay bu

• benim vazgeçilmez parfümümdür.eski serisindende kullandım ve hiç vazgeçmedim bu kokudan.süper ötesi bir koku ama bayanlar çok etkileniyor bu kokudan haberin olsun:)bilindik mağazalardan almanı tavsiye derim.tekin acar ve bunun gibi işte..

0|0
    0|0
    • kaldıkca agırlaşıyor mu kokusu yoksa daha mı naif birsey oluyor.

• lk sıktığında agır oluyor ve kaldıkça koku değişiyor sanki daha da hafifliyor ama çok kalıcı onu söyleyeyim yani öyle hemen yok olan bir koku değil..

• senin derdinde hiç bitmiyor be :) hem burnun 5 karış havada bakıyon hayata, hemde buradaki insanları oyalıyon, meşgul ediyon :)

0|0
    0|0
  • Yakışıklı iş arkadaşına, Armani Black Code almanı öneriyorum

0|0
    0|0
    • ewt ewt onu duymuştum .. bana sipariş verebilecegim güvenlı bir sitenin adresını atar mısın link yanı

• Daha önce hiç internetten almadım, bilemiyorum

• ne oluyo lan :d benım sayfamda cilveleşme. benım sevgilim yokken kimse sorumda cilveleşemez :D o kadr

• Sana tavsiyem armani code al çok sevilen ve hoş kokusu var bayılacağından eminim

0|0
    0|0
  • Parfüm ve türevlerini kullanmayalım , atmosferimizi koruyalım.

0|0
    0|0
  • 404 not found :D böyle iş arkadaşı herkesin başına :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 404 sayfa bulunamadı...

0|0
    0|0
  • vay anasını arkadas yaa. ulan sevgililerim bile bana bu kadar pahalı parfum almamıstı . senin gibi arkadas bulmak lazım bu devirde :D

0|0
    0|0
    • ya abartma allah aşkına neresı pahalı . o kadr da gözüme pahalı gelmıyor inan benım

• :D haklısın aslında ben de ögrenci iken part tıme 400 e calışırdım :D ama şimdi kendı işimde claışıorum 2250 alıyorum :D

• allah daha çok versin ne diyeyim :D

• Allah size akıl fikir versin .

0|0
    0|0
  • yakısıklı bir iş arkadasın olasım geldi 500 telelik değil 50 telelik parfüme bile razıyım :D

0|0
    0|0
  • Vay anasını yakışıklı olunca adam 500 tl ilk parfüm alınabiliyormuş demek ki hediye olarak :D

0|0
    0|0
    • ya dalga gecme :D deger verdıgım biri :D oda bu parfümü kullanıyor ama orjinalını degil. öyle benden bir anı olsun istedim

• Ne değermiş arkadaş ama hatta 600 tüye yakın fiyatı baya yakışıklı dmek ki enişte :) merak ettim açıkcası

• görmen lazım :D coq sekere :D

• görünmüyo siteden

0|0
    0|0
Yükleniyor...