Youtube ve Twiter Hakkında programsız giriş yapmak isteyenler var mı

küçük bir değişiklikle mümkün olandır. twitter için yazılmıştı ama youtube için de yazayım hepsi bir yrde dursun. o vpn bu dns falan uğraşmasın millet.

1. bilgisayarım ===> c ====> windows ===> system32 ====> drivers ====> etc 'nin içindeki hosts dosyasına sağ tıklayın, kopyala deyin ve daha sonra masaüstüne yapıştırın.

2. masaüstüne yapıştırdığınız hosts dosyasını sağ tık ===> birlikte aç diyip not defteri ile açın

3. not defteriyle açtıktan sonra en sonuna şu satırları ekledikten sonra kaydet diyip kapatın

199.59.150.7 twitter.com www.twitter.com

199.59.148.12 t.co www.t.co

199.59.150.7 twitter.com www.twitter.com

199.59.148.12 t.co www.t.co

199.16.156.107 mobile.twitter.com

199.59.148.84 pic.twitter.com s.twitter.com

199.59.148.148 upload.twitter.com

199.59.149.199 api.twitter.com

199.59.148.11 translate.twitter.com

199.59.150.39 translate.twttr.com

74.125.224.225 youtube.com www.youtube.com

74.125.224.225 youtube.com

74.125.224.225 www.youtube.com

74.125.224.71 m.youtube.com

74.125.224.136 gdata.youtube.com

4. sonra bu masaüstünde değiştirdiğimiz dosyayı tekrar etc klasörünün içine atın ve çıkan uyarıya evet deyin.

evet arkadaşlar bunu yapınca özgürce sanal alemde dolaşırsınız bir yazılım uzmanı olarak Sansüre Hayır!

2|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Not ettim sorunu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu ayarı twitter yasağı kalktığında yine aynı işlem yapıp bu yukarda bize verdiklerini oradan silelim mi?

0|1
    0|0
    • silmek isterseni kopyaladığınız kısmı aynı işlemle silebilirsiniz ama durmasınında bir sakıncası yok :)

• O değilde ben bir şey soracağım, bilgisayara yakın zman önce format atıldı işte daha sonraki zamanlarda internette nereye girsek reklamlar çıkıyor nereye tıklasakk. Bunu nasıl düzeltebiliriz biliyormusun bir yol?

• Tabiki eğer google chorme veya yandex tarayıcılarını kullanıyorsanız google adblock programını indrin o iğrenç reklamlardan kurtulursunuz..:)

• Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler ,telefonlar için de birşey paylaşsanız bulamadım.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.. :) Telefonlar için Vpn programlarından başka çare yok Onları indirip her türlü siteye girebilirsiniz

• teşekkür ederim canım ;)

• rica ederim :)

• Çok teşekkürler yaptım ve açıldı bunun bir zararı olmaz değil mi

0|0
    0|0
  • bunları yapıncada izlenirsek ? izleniyormuşuz dns den felan. bir sorun olur mu bir sakıncası var mı bunu yapmanın dediklerini yani ?

0|0
    0|0
    • En güvenli yol bu emin olun kendimde yazılımcıyım az çok anlarım bu işten

• tamam ceza gelirse faturayı benim adresime gönder :D :D hiç bir şey olmaz güvenebilrisiniz

• şakaydı saoll :D

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu yapınca yasaklı sitelere mi sorunsuzca gireceğiz yoksa twitter ve youtube ile sınırlımı? bide şu an kullandığımız dns adresini değiştirmeye de gerek yok yani not defterine şu yazdıklarını eklediğimizde? teşekkürler şimdiden

0|0
    0|0
    • twitter ve youtube ve bir çok yasaklı siteye giriyorsun tabi hepsine değil bunu yaptığında dns ayarlarını değiştirmeye gerek yok

• valla arkadaşım helal sana..senin bu linkini veriyorum youtubeye giremeyenlere olarak:))) yapıyorlar..TEKRAR TEŞEKKÜRLER

• :D :D

• VPN olayı internet hızımı düşürüyordu, bu gerçekten çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • çok teşekkürler :) 10 numara oldu ya. bu işleri öğrenmek lazım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...